21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo díky, snad bude dobrá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsme měli sice nerezovku, ale co se dá dělat. Dalších 5000 navíc už nemám 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Liebherr je dobrá značka, právě pro ně dělám nabídku na plechy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nepovídej, tak doufám, že je to dobré znamení x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já pořád koukám na ten kočárek, jsem zvědavá co mu řekne Míša x-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc pěkná lednička maci.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míša se ještě neozval, tak doufám, že jí budou mít a že jí do zítřka schovají =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to snad jo maci..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak copak jste měli s mimískama k obídku?!
Odpovědět
Profilova fotka
já měla jakousi vepřovou kapsu, bylo to žvejkací, tak nic moc, aspon že byla čočková polívka. Ale už začínám mít zase hlad, ale mám koupený hrozny, tak si jich asi skočím pár oprat
Odpovědět
Profilova fotka
jen si dej, já tu mám jen jablka, vše ostatní je u našich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jabko sem měla hned po O, ale bylo už trochu povadlý :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
x-) tak to já mám teda krásný zelený jablíčka, asi si půjdu dát
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si dala banán :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky frčím, jsem z toho všeho hrozně utahaná, tak si jdu lehnout :-D takže se mějte krásně a pozdravujte mimísky x-) pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
páá holky my taky odpočíváme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky pááá, já sem taky děsně unavená, to tady ještě tak do půl 4 skysnu a doma mě čeká hromada žehlení, v tomhle vám to být doma zavídím, já sem po práci tak utahaná že doma už toho pak moc neudělám, takhle kdybych byla doma, tak dopoledne něco přece jen udělám a odpoledne můžu odpočívat. No nic, páááá zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo Áji, to je přesně ono. Ten začátek je nejhorší, únava, z práce je člověk hotovej a doma už potom nic neudělá. Mě zítra odpoledne přivezou lednici, tak aspoň, že na ní nebudeme muset čekat dlouho :-N Tak pááá zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobré ráno děvčátka a miminka, zase jsem vzhůru dost brzy. Počasí je na prd, trošku mrholí (asi) a je úplně zataženo a to jsme dnes chtěli jít na pálení čarodějnic. No, uvidíme jestli se to do večera změní. Jinak Míša byl z kočárku úplně nadšený x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem tu brzy a nikdo tu není, já mám teda ale pech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkná postýlka Áji, koukám, že jdeš na kontrolu v den kdy já nastupuji mateřskou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, nečekala sem že tu budeš tak brzo :-D Ahoooj, díky přesně mi ladí s obývákem, bude ji mít i jako ohrádku. Tady zatím svítí sluníčko, v šest jdem pálit. Máme to na ulici u našich, je to takový rodinný, je tam plno dětí, všichni se známe, pohodička, každej něco donese, je to hned na ulici, takže kousek domů, obrovskej ohen, plastovky a pohodlíčko, na cházod jdu 100 m k našim a s kočárkem pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
No to se tak někdo má, samozřejmě že jen u nás v Karlovarském kraji bude hnus humus :-o :-p No, závidím, ale rozhodně ne tiše :-N To víš, začínám být ranní ptáče, malá mě trénuje na své brzké vstávání a nejen malá. Míša se tak dlouho ochomítal v ložnici až jsem se pohnula, tak se nade mnou naklonil a říká, budeš vstávat :-p :-p No, co by jsi mu řekla, chtěl vyprovodit ke dveřím ]-( tak už jsem vzhůru
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to je nejhorší, já taky jak k ránu vstanu tak už většinou neusnu Maci ty jsi byla na těch triplle testech za 1400?
Odpovědět
Profilova fotka
Nebyla, neměla jsem žádné special testy. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Ivča byla
Odpovědět
Profilova fotka
Teda já už mám úplně bolavé žebro :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jedny ukecaný krásný den :-D, tak u nás se nic nepálí..ach jo..chtěla sem jet k babičce pře muž měl do prahy odjíždět dnes ale jede až brzo ráno zítra takže jako hodná ženuška zůstanu s ním a pojedu taky až zítra. Jinak u nás krásně svítí sluníčko :-) Maci myslíš že mě můžou už taky bolet žebra od mimi nebo dělohy?? Jsem 27tt
Odpovědět
Profilova fotka
Okopaný? :-D No holky mi tady říkali, že by mi možná už mohli říct i pohlavý když se natočí, že už ted se tam dělá. Když se ukáže, samozřejmě spolíhat na to nechci, nechám si to pak v tom 18tt říct na gindě a ve 20-22 na 3D, abych to měla ze třech zdrojů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ahoooj, co ty testy, vlastně tobě pohlaví neřekli, tys to nechtěla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?