Kategórie

Nejnovější kolekce Rosa Clara 2020 sklízí úspěchy na celém světě - zamiluj se do ní i ty!

Na prohlídce, v salonech, za obrazovkou počítače. Nejnovější kolekce Rosa Clará 2020 zaslouženě sklízí ovace od nevěst po celém světě. Na její představení si prý dokonce vysloužila i dlouhé standing ovation. :-) Zamiluj se do ní spolu s námi i ty.

Přiznáme se, nádherná módní přehlídka během týdne módy v Barceloně dostala i nás. Byla ohromující a do detailů propracovaná. Není se čemu divit. Podobné show se plánují několik měsíců předem. Celý tým hledá inspirace, vybírají ty nejkrásnější šaty a v neposlední řadě i správné místo. Dnem i nocí pracují na konceptu, vymýšlejí samotné představení, atmosféru, osvětlení, zvuk, vlasy a make-up, dělají casting na modelky. Paralelně s tím dokončují kolekci a pracují na konečných úpravách, botách a doplňcích. Tato módní přehlídka byla nejen úspěchem, ale značka Rosa Clará získala cenu Elle Lifetime Achievement Award. Jaké klíčové faktory udělaly z Rosa Clará jednu z nejvýznamnějších značek ve svatebním průmyslu?

"Jednoznačně to vyžaduje obrovské nasazení a úsilí vysoce motivovaného, špičkového týmu a to vše při stanovování realistických cílů a především vytváření diferencovaného produktu. Tyto faktory jsou klíčem ke každému úspěchu. Když jsem otevřela svůj první obchod v roce 1995, nikdy jsem si nepředstavovala, že bych dosáhla tolik úspěchu osobně a profesionálně. " Takto popsala svůj úspěch samotná Rosa Clará.
Rosa Clará je synonymem pro inovaci, řemeslné kvalitní zpracování, kvalitu látky a současný svatební styl. Nejnovější kolekce je ovlivněna art deco a vyznačuje se lineární krajkou s důrazem na jemnost, macramé a krajku Valenciennes. Mezi další krásné prvky v této kolekci patří nová hedvábná saténová tkanina, krepové šaty, které sledují linii postavy nevěsty a extra měkký tyl, který dává sukním úžasný objem.
Zdroj foto: Pinterest - MODwedding, ciralombardo, hola.com, leweddingmagazine.com, vesnasposa.hr, fianceebodas.com