Kategórie

Nevěsty roku 2018 jsme vyzvali, aby vybraly svou NEJ svatební fotografii!

I tento rok jsme vyzvali naše nevěsty, aby ze svých svatebních fotografií vybrali jednu, která je jejich NEJ. Možná byste čekali, že vybírali fotografie, kde nejlépe vypadají či ty, kde nejlepší pózují. Není tomu tak. Vybrali fotografie, v nichž se skrývají ty nejkrásnější emoce. Vznikla z toho tato úžasná sbírka s krásnými mini příběhy.

@foxici
Asi tato fotka, kde "hledíme" vstříc naší společné budoucnosti jako Liškovi. Navíc hodně vystihuje krásu našeho svatebního místa.

@rulexnone
Protože firstlook byl naše nejintimnější a nejdojemnější chvilka a hlavně byla díky odpolednímu obřadu jenom naše.

@darina80
Je na ní zachycený ten pohled, kterým se na mě dívá, když se nikdo nekouká, protože na chvíli přestal hrát ramena, jak je velký chlap a nic ho neskolí, protože jsme měli oba dva konečně chvíli na to si uvědomit, že jsme to opravdu udělali - prostě je dokonalá ;).

@ajuska_az
Máme spoustu krásných fotek, ale takhle mě pokaždé pobaví. Přesně takhle se totiž můj manžel tváří, když něco "provede". Třeba se zeptám, proč se válí oblečení na zemi a on se takhle přikrčí a nahodí výraz "to já nic, to nějaký skřítek". Vždycky mě to rozesměje. Na téhle fotce to vypadá, jako že jsem ho přistihla, jak se na naší svatbě zašívá na rybách.

@sonacoati
Jsme na ní šťastní, veselí, na nosech nám přistávají bubliny, před nimiž uhýbáme a smějeme se. V pozadí je vidět manželovu maminku poctivě foukající bubliny, můj rozesmátý tatínek, nejlepší kamarád a maminka s dojatým výrazem... prostě ta nej (tedy jedna z těch nej).

@mosquito
Těžké vybrat jen jednu fotku. Tuhle jsme spolu s dalšími 80 dostali od fotografky až dodatečně, když jsem se připomněla, že domluvený počet fotek byl vyšší než dodaný. Miluju ji čím dál tím víc... Stejně jako svého muže a naše děti.

@danuschkast
Na mé nejoblíbenější fotce jsme my dva, těsně před obřadem. Je to poté, co mě poprvé uviděl a rozplakal se štěstím. V současné době, kdy si procházíme ošklivou nemocí, se na ní často koukám a vybavuju si to nekonečné štěstí, které jsme celý den cítili. I tak se mi nikdy neokouká!

@niky555
Na mé nejoblíbenější fotce ze svatby není ani jeden z nás, ale moje rozesmátá osmaosmdesátiletá babička s čtyřiadevadesátiletým dědečkem. Jsou manželé krásných 67 let a jejich vztah je stále láskyplný. Doufám, že nám to vydrží také tak dlouho.

@88radka
Když nám kamarádi dovezli našeho člena rodiny, já i manžel sme měli nepopsatelnou radost a ještě k tomu její výraz: "JÁ JSEM JEJICH!"

@andelka
Tuto fotku milujeme s manželem oba, vnímáme ji hodně emočně a vždycky se nám při pohledu na ni ty krásné pocity vrací.

@pirek
Jaká jiná?

@veruliify
Jsou asi tři, ale naše nej s manželem je takhle. Na té jsme se jednoznačně shodli hned, jak jsme ji viděli a máme ji oba vystavenou v práci a pověšenou doma na zdi...

@beralu
Za mě je to rozhodně tato fotka... chvíle klidu jen ve dvou.

@rezinak
Tyhle vrata jsem si zamilovala na první pohled. Stála hned vedle hotelu, kde jsme měli svatbu. Věděla jsem, že tam tu fotku prostě MUSÍME udělat. Za vraty někdo rachotil, tak jsem čekala, kdy nám kdo nadá. Musím říct, že to je moje nejoblíbenější fotka z celé svatby.

@pani_pavelkova
Určitě tahle, protože jsme si po 4 letech na náš první tanec šeptali do ucha ,,my love is your love, your love is my love" ♥ písnička od skvělé Whitney Houston.

@hyjoska
Tahle fotka pro mě dokonale zachycuje lásku a štěstí, které jsme celý den cítili. Vznikla tak nějak spontánně, prostě jsme si jen vychutnávali společnou chvíli.

Svatební sezóna 2018 opravdu stála za to! Svědčí o tom i nádherné svatební alba našich nevěst. Prohlédněte si výběr 25 nejoblíbenejších a inspirujte se!