coverphoto
Neaktivní

sonacoati

Soňa  /  28 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 9. lis 2017
Info o svatbe
Svatba byla 29. 9. 2018
654
dní po svatbě
Aktivita
21 příspěvků ve fotoblozích
3 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +75
Svatební album
Soňa a Dan
29. 9. 2018 Plzeň | 79 fotek
květiny
Coolnicka - Coolnička, paní Dita, úžasná, skvělá úžasná, nejlepší, báječná domluva, průběžně mi posílala fotky již vyhotovených věcí. Kytice pro nevěstu, korsáže pro ženicha a svědka, brož pro svědkyni, hřebínek do vlasů pro družičku (a jeden na památku pro mě :-)), velký hřebínek do vlasů pro nevěstu - toto všechno bylo vyrobeno s velkou péčí a láskou. Já se jen těším, až půjdeme s manželem třeba na nějakou svatbu, do divadla a podobně a já si nechám u Coolničky vyrobit nějakou krásnou věcičku. Její věci jsou prostě nádherné, vřele doporučuji všem :-) P.S. všechny doplňky pro naší svatbu jsou u mě v albech :-)
zásnubní prsten pro nevěstu
Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Vybíral ženich, krásný prstýnek :-)
svatební prsteny
Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Doporučujeme, rytinu jsme nechali dělat také u nich. Domluva úžasná, pomohli s výběrem.
make-up
Makeup & Visage - Ivana Kuchynková
obuv
Nevěsta - Tamaris, Ženich - Humanic
ženichův oblek
C&A - :-D Byl naprosto dostačující, u švadleny jsem jen trochu upravili.
popůlnoční šaty
ZOOT - Nakonec jsem ale nevyužila, vydržela jsem až do konce.
svatební šaty
Mia Bella - Naprosté doporučení, paní Lenka je skvělá a šikovná, skvělá domluva, vše naprosto bez problémů.
dárky pro hosty
Placky a zrcátka z Udelej si placku. t - Abych pravdu řekla, kvalitou si nejsem úplně jistá, kvalita barev i placek výborná, ale na některých byl motiv natištěn opravdu křivě. Je pravda, že poslali 4 placky navíc, ale křivě natištěných jich bylo více. Ale nijak jsem to nereklamovala, objednala jsem i tak hodně navíc, takže šlo vybrat kvalitní kusy :-)
víno
Angusfarm Soběsuky - Víno z jejich nápojového lístku. Já osobně jsem neměla, ale mají výborný výběr a opět hosté chválili.
koláče
maminka nevěsty, babička nevěsty - Maminka pekla 14 dní dopředu, bylo asi tak 8 druhů cukroví a bylo ho tolik, že všichni hosté dojídali ještě týdny potom :-D
dorty
Maminka ženicha. Jak svatební dort, tak malé svatební dortíkyt. Figurky na dort: Lenka Pöselová - Svatební dort i malé dortíky pekla ženichova maminka. Je to starý rodinný recept a musím, trochu neskromně, říct, že by mohl zdařile konkurovat kdejaké cukrárně. :-) Figurky na dort jsou od Lenky Pöselové. Mohu jen doporučit, bezproblémová komunikace, rychlé dodání. A je to krásná výzdoba na památku :-))
instrukce pro svatebčany
nevěsta sama :-)
svatební oznámení
nevěsta sama :-) - Aquareal - vřele doporučuji, opět úžasný a vstřícný přístup :-)
ubytování
Angusfarm Soběsuky - Nádherný penzion v přírodním duchu s kouzelnou atmosférou. V penzionu se ubytuje 20 hostů, v seminární místnosti na matracích dalších cca 20.
hostina
Angusfarm Soběsuky - Naprosto skvělá volba. Vše na jedničku. Jak komunikace při přípravách, tak během svatebního dne. A to se v době našich příprav stihli vyměnit majitelé a komunikace a chystání tím nijak neutrpěly. Dokáží myslet za vás, ví, co mají dělat, jsou to profesionálové. Jídlo bylo vynikající, všichni hosté si chválili a byli nadšení. Jak na hostině, tak večer předtím na večeři v restauraci. Je to místo, se svým kouzlem a atmosférou. Nově zrekonstruovaná zahrada s jezírkem, altánkem je třešničkou na dortu. Velkou výhodou je, že si jak zahradu, tak stodolu můžete nazdobit úplně sami, více méně úplně jak chcete.Hostinu jsme měli v jejich kouzelné stodole, prostě nádhera. Pokud Angusfarm uvažujete, rozhodně doporučuji. Je pravdou, že nemají nejnižší ceny, ale kvalita jídla, ubytování a všech služeb, komunikace a přístupu tomu nadmíru odpovídají.
fotograf
Alanofoto - Rozhodně doporučuji, fotky můžete posoudit sami :-)
sonacoati přidala novou fotografii
2. lis 2018

Co už máme

(49 fotek)
VYBRALI JSME
sonacoati přidala 6 nových fotografií
25. zář 2018

Už je hotovo :-)

(28 fotek)
sonacoati přidala novou fotografii
25. zář 2018

Kde jsme si sami nestačili :-)

(12 fotek)