Podzimní kolekce Maggie Sottero 2020

  • 10. zář 2020

Krásné detaily krajek, romantické výstřihy a nádherné vlečky. Tím vším je typická podzimní kolekce svatebních šatů Maggie Sottero 2020.

Maggie Sottero 2020

Ačkoli svatební svět zůstal kvůli koronavirus ochromen, některé značky a svatební salony se chopili šance a přinesli nám virtuální prohlídky, speciální zkoušky šatů či online konzultace.

Když už mluvíme o svatebních značkách, které „dělají maximum“, jedna z našich oblíbených, Maggie Sottero, uvedla na trh své nové kolekce svatebních šatů na podzim 2020 a pohled na tu krásu je přesně to, co aktuálně potřebujeme.

Originální svatební šaty najdete také v nabídce našich Profesionálů.

svatební šaty s odepínatelnými rukávy

obepnuté svatební šaty

svatební šaty s rukávy

krajkové svatební šaty

Čím se kolekce svatebních šatů Maggie Sottero 2020 vyznačuje?

  • jedinečná krajka s korálky
  • měkké, tylové a bolerkové bundy
  • odnímatelné krajkové dlouhé rukávy
  • třpytivá 3D krajka
  • unikátní vlečky

Téma této sezóny je sofistikovaná a je určena pro nevěstu s elegantním, romantickým a zároveň dobrodružným duchem. Každá róba dostane nádech unikátnosti ať už je to něžná silueta, hluboký výstřih nebo drzá a průhledná látka. Je to óda na sebevědomí, romantickou lásku a půvab.

Tip na článek: Půjčit, koupit nebo dát si ušít svatební šaty?

hladké svatební šaty

svatební šaty s vlečkou

Samozřejmě, každá ze značek Maggie Sottero – Maggie Sottero, Sottero a Midgley a Rebecca Ingram – má svůj vlastní trend pro podzimní sezónu 2020, ale všechny róby mají něco společného.

Odepínatelné rukávy, prodloužené vlečky či inkluzivnost velikostí (téměř každý styl je nabízen ve všech možných velikostech). Dokonce tam evidujeme i vylepšení samotné siluety na dosažení dokonalého přizpůsobení. Některé šaty z kolekce Maggie Sottero 2020 mají dokonce zabudované tvarující spodní prádlo.

svatební šaty s áčkovou sukní

svatební šaty s krátkými rukávy

svatební šaty s dlouhými rukávy

 

Autor: Michaela Recht

Zdroj foto: Maggie Sottero

Komentáře

    Přidej příspěvek