12 největších partnerských shod podle zvěrokruhu

 • 14. led 2019
 • Silvia Blahovcová
 • iStock

Pokud patříte k zastáncům horoskopů a lidi dělíte i podle jednotlivých znamení, tento článek je určen právě pro vás. Pokud v znamení nevěříte, možná vás tento článek pobaví, případně utvrdí v tom, že vaše láska je pro vás ta pravá i podle hvězd, přesto, že na ně příliš nedáte. Otázka tedy zní, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili vy a vaše láska?

Beran & Vodnář

Mezi Beranem a Vodnářem bývá vztah mimořádně vzrušující. Nikdy se spolu nenudí. Obě znamení jsou šíleně dobrodružná, a to platí pro jakoukoli oblast (ano, i tu postelovou). Společně si vychutnávají zkoušení nových věcí a nejvíce je baví objevovat jejich společně.

Zatímco jiné páry se mohou časem nudit, tento pár zůstává po celou dobu stejně zamilovaný a rádi spolu tráví čas. Oba však velmi dobře vědí, že je důležité nechat prostor i druhému partnerovi a dopřát mu čas strávený s jeho přáteli.

Býk & Rak

Býk a Rak se navzájem dokonale doplňují. Jsou stvořeni jeden pro druhého, protože jsou na sebe navázání nejen fyzicky, ale především emocionálně. Obě znamení si váží svého partnera a jejich vztahy mívají dlouhodobý ráz.

Blíženci & Vodnář

Tato dvě vzdušná znamení mají mezi sebou až vražedné psychologické propojení. Jde o nesmírně hluboký vztah. Společně jeden za druhého dokončují myšlenky a věty, je to o téměř mystické propojení. I přesto, že jsou to silně individuální znamení, toho druhého si takříkajíc pustí k tělu, neboť jen oni si rozumějí navzájem.

Rak & Ryby

Obě znamení jsou vodními živly a spojuje je až nadpozemské propojení. Každý z nich ví přesně, jaký je ten druhý, a milují se přesně takoví, jací jsou. Taková vazba obvykle trvá navždy. Ryby rádi komunikují se všemi kolem a Raci pomáhají ostatním kolem sebe, tedy se dokonale doplňují.

Lev & Střelec

Vášeň mezi Lvem a Střelcem je založena zejména na radosti ze života a lásky. Jsou to velmi podobná znamení, obě velmi náruživá. Dokážou se navzájem dokonale podporovat. Jde o velmi zábavný pár a lidé rádi vyhledávají jejich společnost. Jde obecně o jeden z nejideálnějších párů.

Panna & Býk

Jde o dvě znamení země, která k sobě prostě patří. Oba jsou velmi praktičtí i v každodenním životě, což dodává jejich vztahu lehkost. Stejně jsou čestní a upřímní, a proto jsou ve společnosti velmi oblíbení. Neexistují žádná jiná dvě znamení, která by si byla tak podobná. Vyznávají stejné hodnoty a mají stejné vlastnosti.

Váhy & Blíženci

Vztah mezi Váhami a Blíženci je založen zejména na intelektuálním spojení. Jde o dvě znamení vzduchu, která jsou příznačná především vlastní spiritualitou. Jeden druhého umějí dokonale chápat a kromě lásky si navzájem nabízejí i přátelství a poznání.

Štír & Rak

Jak se říká, protiklady se přitahují. Přesně to platí i v tomto případě. Tato dvě vodní znamení jsou velmi intenzivní a rozumějí si zejména v emocionální rovině. Navzájem vyvažují své vlastnosti a tvoří tak dokonalý pár.

Střelec & Beran

Jelikož obě znamení jsou ohnivá, můžeme mezi nimi očekávat výraznou vášeň. Oba srší energií a obdivují u toho druhého jeho nadšení pro život. V tomto případě platí, že vrána k vráně sedá, a podobnost těchto znamení dodává jejich vztahu ještě větší sílu.

Kozoroh & Býk

Mezi těmito dvěma znameními funguje chemie jako mezi žádnými jinými. Jde mezi nimi o nekonečnou lásku. Partneři se navzájem doplňují, obdivují, a kromě lásky jsou i spřízněné duše.

Ryby & Štír

Jde o další pár, jejichž propojení je na nadpozemské úrovni. Jako by si uměli navzájem číst myšlenky. Kromě duševního spojení bývá tento vztah i výrazně tělesný. Chtějí jeden o druhém vědět úplně všechno a navzájem se hluboce respektují.

Tak jak? Našli jste se? Pokud je však váš nastávající či manžel jiného znamení, nevěšte hlavu. Rozhodně to neznamená, že není ten pravý. To samozřejmě nejlépe víte přece vy. A na druhé straně – výjimka přece potvrzuje pravidlo.


Komentáře

  Přidej příspěvek

  Svatba a koronavirus - aktuální opatření

  Aktuální podmínky pro svatby platné od 1.1.2021:

  • na svatbě může být maximálně 15 účastníků (počítají se i snoubenci, oddávající a matrikář)
  • svatební hostinu není možné pořádat v restauraci
  • účastnit se svatby se lze pouze na území okresu, kde má osoba bydliště.

  Více informací přinášíme v průběžně aktualizovaném článku o opatřeních pro svatby v roce 2021.

  Nejčtenější články
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?