Nevěsty s tetováním – IN nebo OUT?

27. bře 2020Nevěsta

Svatební den nebo den D je jedním z nejočekávanějších dnů ženy. Proto ho chce mít každá opravdu dokonalý. Není snad nic krásnějšího než pohled na nevěstu v pohádkových svatebních šatech, s krásným závojem a vkusnou kyticí v ruce. A pokud si myslíte, že tetování na zádech nebo na ruce neladí s takovou romantickou představou nevěsty, tak jste na velkém omylu.

Žen, ale i mužů s tetováním dnes najdeme mnoho a jejich počet roste každým dnem. Díky tomu se již jen málokdo diví, pokud ke oltáři kráčí žena s černobílým ornamentem na rukou. Patříte i vy k budoucím nevěstám s tetováním? Tak čtěte dál, protože se dozvíte, že být potetovaných nevěstou není vůbec pobuřující.

Pryč se starým, sem s novým.

Pokud se v létě projdete po centru města, zjistíte, že téměř každý třetí člověk je něčím výjimečný. Někdo má odvážný střih nebo barvu vlasů, jiný má velmi specifický styl oblékání a další má tetování od hlavy až po paty. Díky volnější době si dnes můžeme dělat se svým tělem co jen chceme a nikdo se na nás nedívá skrz prsty. Tedy, najdou se určitě i pohoršení lidé, ale ty bychom si neměli vůbec všímat, vždyť je to naše tělo a naše volba.

Představu o tradiční nevěstě mírně narušily dokonce i módní přehlídky, které za posledních pár let ovládli atypické ženy – ať už postavou nebo nedokonalostí, která z nich dělá dokonalé bytosti. Z toho vyplývá, že každé jedno tetování, které moderní nevěsta má, z ní dělá jedinečnou nevěstu. Neřiďte se proto zastaralými předsudky a vyražte do nového života v plné kráse! Inspirace můžete najít iv našich fotoblozích, kde objevíte množství nevěst s tetováním.

Jak to zkombinovat?

Důvodem, proč při pomyšlení na potetovanou nevěstu mírně skrčit čelo, je hlavně kombinace dvou rozdílných věcí. Na jedné straně jsou bílé svatební šaty symbolem nevinnosti a čistoty, se kterou nevěsta vstupuje do manželského svazku. Naproti tomu, tetování se nám spojuje s drsností, vzdorem a možná i s něčím temnějším. Proto je kombinace těchto dvou věcí pro některé lidi přímo šokujícím a protichůdným. Co s tím? Bílá barva je velmi univerzální, takže se hodí i k černé i k modré či jiné barvě. Svatební šaty ve spojení s černým nebo barevným tetováním může vytvořit krásný kontrast, který zvýrazní sněhobílý odstín šatů.

Nejdůležitější je správný výběr šatů. Pokud jako budoucí nevěsta sáhnete po decentních šatech, na kterých bude dostatek krajky, určitě nepokazíte kouzlo této posvátné chvíle a udržíte si image "nevinné" nevěsty. Ale pozor, i místo, kde tetování máte je rozhodující při výběru šatů.

S rukávy nebo bez?

Pokud i vy patříte k ženám, jejichž tělo krášlí tetování, určitě se netrapte jeho skrýváním během vašeho svatebního dne. Podle toho, kde se vaše tetování nachází a jaký motiv máte, si zvolte i šaty. Tou nejlepší volbou jsou šaty s klasickým střihem, dokonce až s mírným retro nádechem. Jednoduché, doplněné krajkou. Při tetování na zádech jsou vhodné šaty s hlubokým výstřihem vzadu a naopak, při tetování na hrudi si klidně zvolte šaty s krásným vzorovaným výstřihem vpředu. K potetovaným rukám se naopak velmi hodí šaty s rukávy, i když jen s krátkými. Důležité je, abyste zvolili šaty, které tetování jemně zahalují ale zároveň ho i vkusně zvýrazňují.

Při tetování na nohou si dejte pozor. Pokud máte tetování na rukou i nohou, zvolte si klasické dlouhé šaty až po zem a ruce mějte odhaleny. Nebo naopak, sáhněte raději po kratších šatech s dlouhými rukávy. Je to z toho důvodu, aby tetování nebylo výrazněji než samotné šaty. Jak jsme zmínili výše – vše s mírou. Pokud si nejste jisté, stále se můžete zeptat na názor našich nevěst ve fóru.

Módní doplňky na vlastní kůži

Tetování je způsob, jakým lidé vyjadřují své pocity, vzpomínky a věci, které mají rádi. Většina tetování je pro daného člověka speciální, vyjadřující věci z jeho života, které chtěl zachytit. Pokud se na to podíváme z tohoto pohledu, tak i nevěsta se smrtkama na hrudi může působit něžně a romanticky. Poslední roky se navíc stalo tetování velmi běžným a populárním doplňkem budoucích nevěst. Řeč je o "bílém tetování", které je inspirováno tradičním svatebním henna tetováním z Indie. Takže namísto dočasné bílé ozdoby můžete klidně využít jako módní doplněk i vlastní tetování.

Doporučujeme k tetování sladit i šperky. Při rozsáhlých tetováních, které pokrývají viditelnou část těla, zvolte menší šperky s jednoduchými motivy. Pokud máte pouze drobné tetování, klidně si vezměte výrazné náušnice nebo náhrdelník.

Milé nevěsty, nezapomeňte na to, že muž, který si vás bere, si vás bere takovou jaká jste – s tetováním či bez, s kily navíc nebo pihami. Důležité je abyste cítila dobře, pouze tak si dokonale užijete svůj jedinečný den.

Zdroj foto z koláže: https://sk.pinterest.com/pin/276549233357508449/ https://sk.pinterest.com/pin/345792077625655648/ https://sk.pinterest.com/pin/854769204254508491/ https://sk.pinterest.com/pin/348958671125527074/


Komentáře

    Přidej příspěvek