Nevěsta v modrých svatebních šatech a svatba v Kamut Letonice

  • 5. lis 2019
  • Daniela Malá
  • Sonka Skerik

Modrá je dobrá, už je to tak. A nejen dobrá! Pro Pavlu je to dokonce ta nejoblíbenější barva, do které sladila nejen svatební výzdobu, ale i svatební šaty.

svatební focení v poli

Pavli, jak jste se dostali od vašeho seznámení až ke svatbě?

Seznámili jsme se v Rumunsku, kam jela velká banda na Silvestra a neznali se. Pak jsme už společně vyrazili s další bandou na hory do Itálie a tam to tak nějak začalo. Jelikož já pocházím z Moravy, kousek od Brna a David z Pardubic, tak jsme se vídali pouze o víkendech, kdy jsme se střídali v dojíždění a i vztah na dálku se mohl přetvořit v hluboký cit. Po 2 letech jsem se přestěhovala k Pardubicím, kde jsme si opravili domeček a pak k té svatbě byl opravdu už jenom krůček.

příprava nevěsty
svatební podvazek
svatební šaty s modrou sukní
příprava ženicha

Co na vaší svatbě nemohlo chybět a naopak čemu jste se chtěli úplně vyhnout?

Mojí jasnou volbou byla fotografka Sonka Skerik a to jsem si splnila. Úplně jsem se chtěla vyhnout přejíždění z místa na místo a dělení hostů na ty, co dojdou na obřad a pak ty, co přijdou až na večerní zábavu a to se nám povedlo. Celá svatba se konala na jednom místě a všem hostům jsme dali i svatební oběd.

svatební obřad venku
svatební kytice
první polibek

Měla jsi krásné modré svatební šaty. Proč zrovna modrá a toužila jsi vůbec někdy po bílých?

Modrá je moje nejoblíbenější barva a věděla jsem, že chci netradiční a zajímavé šaty. To se mi splnilo. Šaty ušila švadlenka Hanka Matyášová, kterou mi právě doporučila fotografka a jsem jim oběma moc vděčná za tak pěkné a jedinečné šaty. Určitě jsem toužila i po bílých šatech, ale to bylo opravdu v době, kdy jsem byla ještě dítě a nakonec jsem se rozhodla pro netypické a nelituji.

svatba v Kamut Letovice
svatební hostina v Kamut Letovice
svatební výzdoba v Kamut Letovice
modrá svatební výzdoba
candy bar inspirace

Co si vaši hosté nejvíce pochvalovali?

Hosté si nejvíce pochvalovali pohodu, že vše tak nějak plynulo, nic nebylo na sílu, všichni se bavili. A tu atmosféru právě dělají lidé a my naštěstí máme pohodové rodiny a super kamarády, tak to ani jinak být nemohlo, než vše na pohodu. Také si hodně chválili cukroví, ale také výzdobu a prostě celkový dojem svatby se jim líbil.

první svatební tanec
svatební veselice

Který moment ze svatby v tobě vyvolal nejvíce emocí?

Asi samotný obřad, jelikož jsem si upravila proslov, aby na nás seděl. Tak to mě dojalo, že se líbí i všem ostatním, i když byl vtipný. A také náš první novomanželský tanec. David moc netancuje, ale v den naší svatby se překonal, a i když jsme to neměli nacvičené, tak se to povedlo a já byla ráda, že se kvůli mně snaží tancovat.

nevěsta v modrých svatebních šatech
svatební make-up a vizáž

Se kterým z dodavatelů jsi byla nejvíce spokojená?

Nejvíce s fotografkou Sonkou Skerik, jelikož její fotky jsou úžasné, ale taky umí poradit od konceptu, výběru šatů a květin. Je fajn. Také mi hodně pomohla floristka Žaneta Velecká, která kromě přípravy květin celý prostor nadekorovala i mojí výzdobou a květinami a bylo to překrásné. A samozřejmě celý tým Kamutu Letonice, kde se svatba konala, byl super.

Víc fotografií ze svatby Pavly a Davida:

Děkujeme za rozhovor a přejeme všechno dobré!


Komentáře

    Přidej příspěvek