coverphoto
Neaktivní

hedvika6

Hedvika
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 2. čvc 2017
bydlí v městě Brno
Info o svatbe
Svatba byla 11. 5. 2019
1604
dní po svatbě
Aktivita
6 příspěvků ve fotoblozích
37 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +47
Svatební album
Hedvika a Ed
11. 5. 2019 Brno | 51 fotek
ubytování
Chata Babí lom
Chata má 13 lůžek v horním patře v třech pokojích + novomanželské "apartmá" v domku na stromě. Postele jsou pohodlné a vše čistě povlečeno.
fotograf
svat
Káťa je opravdu příjemná při osobním kontaktu, dokáže uvolnit lidi a fotky má krásné, ale počítejte s tím, že si holt delší dobu počkáte, protože toho má moc.
hostina
Chata Babí lom
Vybavení jsme vcelku nepoužili, ale jinak je chata plně vybavená včetně obří lednice, myčky, nádobí a spousty dalších věcí. Sál je určen pro 70 sedících hostů, ale pokud opravdu plně využijete tuto kapacitu, nevejde se tam ani DJ, natož kapela, a tancovat se také moc nedá. Je to potřeba vzít v úvahu pro mokrou variantu.
svatební prsteny
Zlatnictví Marcela Lurská Brno
Jestli se vám líbí styl Korbičkovy práce, tak za ním ani nechoďte a obraťte se na tuhle paní v malinkém, snadno přehlédnutelném krámku na Veveří. Je to tchýně pana Korbičky a občas mu pomáhá se zakázkami. Za super cenu nám udělala prstýnky na zakázku včetně jistého designového prvku, který "se takto nikdy správně nedělá". Ale protože jsme zákazníci, tak to prostě udělala.
zásnubní prsten pro nevěstu
27JEWELRY - Lenka Šváchová, Praha
Po strašlivém zážitku se službami vyhlášeného brněnského zlatníka Korbičky (byla jsem zasvěcena, protože muž se neodvážil kupovat ani zásnubní beze mě, měl recht) jsme zásnubní prsten na zakázku vzdali a já jsem vybrala několik prstenů od různých zlatníků nebo e-shopů se vzkazem, líbí se mi všechny, jeden mi z toho vyber. Zatím velká spokojenost s kvalitou a co vím, tak i s komunikací.
účes
Make-up Artist Veronika Mykolenko
Viz výše.
make-up
Make-up Artist Veronika Mykolenko
Skvělý servis, cit pro barvy, konzultace zdarma a lepší cena než u jiných podobně vyhlášených MUAH.
doplňky ženicha
Galard Brno
Když jsme koupili vše u nich, dostali jsme tuším 10% nebo 15% slevu na celý balíček.
Žádné příspěvky