Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Teď jsem se lekla, kam se mi zatoulal ten předchozí příspěvek, jak jsem ti odpovídala, jestli cvičim a on zůstal na minulé stránce :-D :-D
Odpovědět
Právěže ten pohyb nějak nestíhám....obzvláště letos ne....kolo a brusle jsem letos ještě vůbec nevytáhla....mam akorát pravidelné procházky s naším hafanem a dobíhání mhd. :-D Ale potřebovala bych kondičku trochu víc zlepšit...
Odpovědět
Tak jsem byli večer na bruslích a jezdilo se super...nikde nikdo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky zdravim rocnik 83! x-)
Odpovědět
Ahojky Tuliberka :-) Nějak nám tu pokec vázne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,vázne to tady opravdu...
Odpovědět
Profilova fotka
Chystáte si nějaké dárky už na Vánoce??
Odpovědět
Ahojky :-) Amelie pár dárků k Vánocům už jsme pořídili ;-) Ale větší část nás teprve čeká...
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, to jste sikovne, jestli mate uz nejake darky. :-) Ja jeste nemam zadny darecek na Vanoce. Ale pomalu uz zacnu nakupovat, at to mam pak v klidu. :-)
Odpovědět
Já bych chtěla mít všechny dárky aspoň do konce listopadu všechny nakoupené, abychom pak v prosinci nemuseli plašit :-D
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že to tu poslední dobou nějak vázlo. ;-) Já jsem byla ve stresu se školou a neměla vůbec náladu na net. Ale teď už je vše v poho. Bakalářka obhájena a stánice v kapse za dvě. :-) Já teda na Vánoce ještě žádné dárky nemám a myslím, že ani ještě mít nebudu. Vůbec mě nenapadá. co budu kupovat. Teď spíš přemýšlím, co koupit soudce k padesátinám. Ale taky mě nic originálního nenapadá. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jak se tady mate? muzu se pridat
Odpovědět
Článek se načítá
Linulka: Gratuluji k bakalářce a ke státnicím ;-) Ohledně Vánoc - u hodně lidí mám představu, co jim koupit, ale u pár lidiček nemám ani šajn, co jim dát :-| Ahoj Petro ;-) jasně, že se můžeš přidat :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mmisa gratuluji ke svatbě ;-) My bychom se do Tuniska rádi podívali příští rok, tak jsem zvědavá :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já objednávám postupně dárky přes internet.Bulharsko plánujeme příští léto.
Odpovědět
mmisa já jsem četla hodně negativních recenzí na oblast Sousse a ani samotný Tunis prý není nic moc...ale na Djerbu a na Zarzis jsem zatim četla jen chválu...navíc v těchto dvou oblastech už bylo hodně našich kamarádů a nikdo si nestěžoval, tak snad budeme mít taky štěstí jako oni :-) Jinak Bulharsko je prý super. Jednou bychom se tam taky možná rádi podívali. Letos tam byla sestřenice dokonce dvakrát :-D byla tam hlavně kvůli ceně, prý je tam děsně levno...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holky. Petty - co e týče toho Tuniska, byla jsem tam jednou na služební cestě, dělala jsem v cestovce a měla jsem tu čest se podívat po tunisských letoviscích a nejvíc mě asi nadchla Mahdia, jsou tam krásné pláže , pozvolný vstup a plno škebliček, jinak mě Tunisko nenadchlo. Radči bych jela 2x do Egypta než znovu do Tuniska, je špinavé. Sousse je hodně rušné letovisko, je tam plno kaváren, diskoték, restaurací atd. Djerba není škaredá, ale vesměs tam nic není tak jako na Zarzisu. Bulharsko si začalo chválit hodně lidí, já osobně jsem tam nebyla, ale hodně se to tam prý změnilo. Byla tam ted kamarádka na dovči , tak z ní musím vytáhnout jak se jim tam líbilo.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mmisa - to víš , že není all inclusive jako all inclusive, v Tunisku se jídlo s Egyptem nedalo srovnat, ty stoly nebyly tak bohaté jako v Egyptě, můžu říct, že v Egyptě jsem byla dvakrát a pokaždé jsem byla nadmíru spokojená jak se službama tak s jídlem. V Tunisku jsem nebyla spokojená ani s jídlem a ani se službama. Ale asi taky záleží v jakém hotelu se bydlí. Příjde mi, že v Egyptě si lidi více váží toho, že mají práci a podle toho se taky odráží jejich služby ve starost o hosty.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky :-) No Egypt u nás nepřichází v úvahu. Nemám k Egyptu absolutně důvěru. Hodně lidí si to tam chválí, ale mě tam nikdo nedostane. Neříkám nikdy, protože slovo nikdy se říkat nemá, protože lidi často mění své názory, ale Egypt zatím pro mě prostě absolutně ne. :-D No a když škrtnu Egypt, tak další africkou zemí, kam se dá dobře vycestovat je právě Tunisko, takže se tam chcem podívat a přesvědčit se sami o tom, jaké to tam je, protože co člověk, to názor ;-)
Odpovědět
Co se týče jídla a pití, tak v tom nejsme nároční, moc toho nesníme, takže jídlo je mi tak nějak fuk :-N a taky hlavně se tam nejedu najíst, ale pojedu tam, abych to tam prostě tak nějak celkově viděla ;-) ale chápu, že pro někoho je jídlo a pití na dovolené prostě hodně důležité...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky, my jsme byli letos na dovci v Tunisku, chteli jsme vyzkouset jiny kontinent. ;-) Byli jsme u Monastiru. Je to uplne jina kultura, pocitala jsem s tim, tak me to neprekvapilo. More bylo pekne ciste, slunicko svitilo kazdy den, animacni programy v hotelu, ... proste pohoda. 8-) Meli jsme all inclusive, jidlo dobre a napoje nebyly vubec omezene. Dokonce jsme si mohli brat 1,5l plastove lahve na pokoj, na plaz nebo vylety. Ubytovani bylo slabsi ..., no ale na prespani stacilo. A protoze prave ubytovani neodpovidalo katalogove nabidce cestovky ]-( , tak jsme napsali reklamaci a vratili nam 2000,-. Jinak nakupovani me tam vubec nebavilo, jsou moc doterni. Ale jsem rada, ze jsem tam byla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak už alespon vím kam ne na dovolenou,asi beru Bulhary.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se k vám - k ročníku 83 :-) Jsem ledňáček.
Odpovědět
Profilova fotka
Vítej k nám,jo a jak jste na tom s Vánocema???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?