Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to ti opravdu nezávidím,já mám dneska volno,tak budu dělat na zahrádce :-)
Odpovědět
ferinka: V tomhle vedru na zahrádce....to by se mi teda moc nechtělo...není lepší se vyplácnout někde u vody? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo taky jsem byla,ale je to pořád lepší než být v práci(v restauraci) ve vedru,upnuté halence a kouři,takhle si aspoň opálím zádíčka :-S :-D :-D :-D
Odpovědět
AHOJ připojuje se další 83ka. Všechny vás, holky zdravím ;-)
Odpovědět
Ahoj, jsem narozená v červnu toho roku jako vy :-) a svatbu mám dneska za 18 dní.Mám pocit že jsme v tom zařizování určitě na něco zapomněli..
Odpovědět
Jsem v kanclu bez klimatizace kam celek den paří slunko, tak si za chvíli vypustím duši 8-(
Odpovědět
Ty jo, tak to teda nezávidím, jsem tenhle týden doma a máme tu vcelku příjemně...ale fakt se mi nic nechce dělat...chtěla jsem se pustit do úklidu, ale místo toho se učím na zítřejší zkoušku...a v tom vedru to jde fakt ztuha...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak dopadla v tom horku zkouška???Mě je v práci taky šíleně,nejraději jsem ve sklepě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, taky se hlásím k 83 a jsem srpnovka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ketko,přibývá nás teda hodně,jen tak dál!!!
Odpovědět
Zkouška dopadla výborně. :-) Byl to hezký dárek k narozeninám. Ale byla jsem vážně maximálně vyklepaná....jsem fakt zvědavá, co budu dělat na svatbě...si asi buud muset nechat napsat něco na uklidnění. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stačí panáček a bude to ok :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojík holky, tak já jsem v září 1983 :-) a už za měsíc máme svatbu, a začínám být dost nervozní, jestli máme vše a aby vše bylo oki
Odpovědět
Profilova fotka
já se hlásím taky ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak já se taky hlasím. Květen 83. Vdaná a studující. :-) Myslela jsem si, že jsem jedna z mála, tak brzy pod čepcem :-N , ale je nás tu koukám dost a brzo ještě víc. :-)
Odpovědět
Ahojky, já jsem zářijová(10)...taky 1983. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeeeeee holky tak to koukám,kolik nás tu je,taky jsem si myslela,že jsem blázen,kdo se chce tak "za mlada" vdávat :-D
Odpovědět
Já akorát nechápu, proč nám všichni říkají, že jsme na vdávání mladé. Vždyť už nám je letos 24 a jak tak koukám, tak se tu vdáají i maldší ročníky. Myslím, že my to máme akorát. Dřív se vdávali všichni ve 20 a to si myslím, že je teď "moc mladá na vdávání" :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně,máma zásnuby obrečela,že jem oc mladá a tak a když jsem se jí zeptala,v kolik se vdávala ona,tak od té doby mám klid a už se i zajímá a pomáhá mi i když mám do svatby skoro rok... :-D
Odpovědět
To ta moje taky, ale od ni jsem si naštěstí výčitky typu, že jsem moc mladá nevyslechla. To spíš širší okolí. U nás v rodině je celkem zvykem se vdávat brzy (bez toho, že by jsme museli).
Odpovědět
Já si medvídka vezmu příští rok,on chce první baby.
Odpovědět
Tak 24 mi nepřijde až tak mladý věk na vdávání. :-D Spíš takové akorát. :-)
Odpovědět
Plně s tebou souhlasím. :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky, ale kdo to má furt vysvětlovat ostatním. :-| ]-( :-p
Odpovědět
Vysvětlovat nemá cenu. ]-( Hlavní je, že to tak cítíme a chceme my. Ostatní už jen mohou souhlasit nebo ne. Mohou být rádi, že se nevdáváme v 18 a s mimčem. x-) To je "mladá na vdávání". :-N
Odpovědět
Jj, když se na to člověk už cítí, tak proč by se nevdal. :-) Rodičům to přijde akorát, ale je pravda, že v salonech mi říkali, že jsem mladá nevěsta, že jim tam chodí mnohem starší. :-)
Odpovědět
Ale úplně nejlepší je, když je nám, kolik je, ale vypadáme ještě mladší. Ještě před 2 roky mi občas někde nechtěli prodat alkohol. :-D :-D (a to není vtip). Ale mám to dobrý, manžílkovi je 27 a tak yna t vůbec nevypadá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásí se říjen 83 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
linul, mně nedávno jeden mladý muž tipoval 15 a bavil se se mnou, až když jsem mu řekla, aby 9 let přidal. Pak jsme fajně pokecali. Tak takové to mám pořád. Učím se ve vlaku na zkoušku z latiny (3.roč. VŠ) a pán vedle mě, mě uklidňuje, že ta maturita určitě dobře dopadne. :-) :-D
Odpovědět
:-D :-D Jo, tak s tím jsem měla občas problémy. Taky se se mnou dal do hovoru jeden pán ve vlaku, bavili jsme se o škole....a tak nějak si myslel, že nastupuju na střední a já přitom nastupovala na vysokou. :-D A to už jsem měla za sebou 4 roky studia na voškách. :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?