Nevesty narodené v roku 1977. Pokecajme

Profilova fotka
Ahojky! Koukala jsem, že je tu móda diskuzí dle roku narození. Tak se hrdě hlásím, že jsem se narodila před 30-ti lety. Za svůj život jsem toho stihla až dost. Mám za sebou nevydařené manželství a teď se pomalu hrnu do nového. Děti zatím nemám žádné, ale po svatbě to určitě napravím ;-) A co Vy ostatní "třicítky"? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky se hlasim, i kdyz tricet mu bude az v zariiiiiiiiii :-))) ale pripadam si na dvacet :-) zadne manzelstvi zadny rozvod a zadne deti :-) az na rozvod zatim vse v planu...........
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tím pocitem na dvacet jsem na tom stejně :-D
Odpovědět
ahoj holky, mě bude 30 v srpnu. A manželství i dítě jsem stihla před třicítkou :-D , ale bylo to tip top....svatba v květnu a mimčo v břuchu v 6tt, takže zatím v utajení ;-) (krom rodiny a nejbližších)
Odpovědět
jo a někdy se cítím na 15 a někdy na 60 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně bylo 30 posledního ledna :-( Ale já vše doženu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky se hlásím skoro ke 30, za sebou 1 rozvod, druhou čerstvou svatbu a dítě plánujeme počít v zimě, jinak vypadám na 25 a cítím se v posl. době na 40 :-p
Odpovědět
Já stihnu svatbu pár týdnů před třicítkou, na děti si zatím chceme počkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já se tedy taky přiznávám k blížící se 30! Bude sice "až" v procinci, ale to uteče jak voda! Taky se na 3-tí kulatiny ještě necítím! :-N :-N Do dnešního dne jsem zatím stihla "jen" svatbu a už pár měsíců pracujeme na prvním mimču. Tomu se bohužel zatím nechce uhnízdit, tak snad si to brzy rozmyslí a to uhnízdění do mých 30-ti stihne! :-D :-D Rozvod neplánuji a doufám, že ani manžel ne! 8-) :-D
Odpovědět
Som rada ,ze sa tu objavuju take rocniky,mala som strach,ze tu niekto zalozi rocnik 1990 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlasim se do starejch vetvi :-D :-D :-D zatim sem stihla jen svatbu dite zatim nechci tak uvidime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady jedna stara vetev do klubu hlasim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky staré větve :-D No já když viděla ty ročníky těch již založených pokeců, tak mi vstávaly vlasy hrůůůzou :-N Připadala jsem si jak jejich matka :-N Ale ještě minimálně jednu věc máme kromě ročníku splečnou, aspoň mě to tak tady z diskuzí přijde - stejný smysl pro humor a přístup k životu, to je super ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Silente to je fakt tema mladicema se to tady podezrele hemzi :-D me kdyz bylo triadvacet tak mi pri predstave svatby naskakovala husina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky mam pocit ze se nam tu ta omladina zacina podezrele mnozit, ty jo presne jak muchina, sem v te dobe tvrdila ze se nikdy nevdam a mela sem uuuuuuuuplne jiny starosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele ale bacha jo sem si vsimla ze uz mluvime ve stylu to me kdyz tenkrat bylo tolik a tolik :-D :-D :-D to je sileny ne? :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente:Ahoj, i když do této diskuze moc nepatřím, narodila jsem se až v roce 1979, tak že mi 2 roky života k Vám chybí. Za sebou už mám 1 svatbu ( 16.6.2006 ) a dítě jeětě nemám, ani na něm nepracujeme, času dost. x-) Teď si užíváme 1.dny našeho nového bytečku, vlastně proč na Tvou zprávu reguji=bydlím také v Mladé Boleslavi, přistěhovala jsem se sem z Jičína.Zatím se v Mladé Boleslavi rozkoukávám atd..., Boleslav sice znám, pracuji tu už 6 let, ale pracovat tu a žít tu, jsou trošku rozdílné věci. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
muchi postav se pravde tvari v tvar :-D bud statecna a priznej si to, jsme stary :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mioune to nejni mozny =-) me jeste nezacli ani biologicky hodiny tlouct a uz mi tluce na dvere stari :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No prima :-p tak odtajňování křečových žil je tu. No tak jo tak jsem taky "double 7" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja to vedela zenule :-D :-D to se nezapre :-D muchi covece sme neco zmeskali ne? :-N no ja sem jeste v puberte tak mi to taky nevychazi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se k mlácení biohodin klíííďo přiznávám :-) Ale že by mi to kdovíjak rvalo žíly, to ne :-) Ale jak se nám tu sestava schází, tak vidím, že jsme si fakt podobné.... žádné servítky, však už jsme si něco zažily, no ne? :-D Klouzavko - já jsem v MB taky náplava a tak hnusný město jsem v životě neviděla. No ale snažím si zvyknout, vždyť vlastně nemám na výběr, že :-N
Odpovědět
Profilova fotka
silente to si jeste nevidela Newark :-D :-D u nas mlati bio hodky akorat tchanovcum, furt maj naky kecy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda me me biologicke hodiny nechavaji zcela chladnou .... :-) nejak se mi vyhybaji nebo ja jsem hluchaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hypo holt nemame plnou vybavu :-D a nebo sme fakt uplne hluchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mio - Newark je fakt horší než MB? To snad ani není možné :-D Hypo - však oni začnou, až přijde správný čas ;-) Já byla např. v 27 na mimi takřka alergická, řve to, smrdí to, do šatny to nejde dát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silente moje rec, a vratit to taky nemuzes :-D vypnout uz vubec ne, navic nemuzes s tim pit kourit, no ja teda nevim co na tom kdo vidi :-D a ja co jsem zjistila u synovce manzi ze utect se tomu v podstate taky neda 8-( ja proste nechapu proc za mnou vsechny decka lezou i kdyz je nesnasim a zdrham pred nima :-N silente ja sice nevim jak vypada MB ale jsem naprosto presvedcena ze horsi nez NW to snad ani bejt nemuze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mio - betonová placka s fabrikama a spoustou heren pro všudypřítomné dělníky z východu :-N Jj, jsem zhýčkaná liberečanda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmmmmmmmmm, no tak mozna to prvenstvi NW jeste zvazim :-N ja jsem zhyckana Brnanda a tady ty bandicky chuliganu a spinavy ulice me moc neberou teda
Odpovědět
Profilova fotka
jooooo zlata praha :-D :-D :-D o detech ani nemluvte, vikend straveny se synovcema jsem malem neprezila, jeden je jak rozbity radio a druhy dela sileny skreky jelikoz jeste poradne nemluvi......... normalne jsem se pred nima zamykala v pokoji aby byl chvilku kliiiiid
Odpovědět
Tak se teda taky přidám! Jsem taky ročník 77, mám za sebou jedno nevydařený manželství, druhý si užívam už skoro rok a mimi čekám první v listopadu. :-) Na třicet si nepřipadám a asi ani nevypadám, občas se mně stane ještě, že musím ukazovat OP. Ale to je tím, že chodím dost často v culíku, sportovně oblečená a nenamalovaná, tak se občas mezi těma adolescentama ztratím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?