Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Je o tři roky starší...a vzal si moji nejlepší kamarádku ze zakládky...kterou jsem od 5. třídy neviděla a nestýkala se s ní...takže jsem byla mile překvapena, když jsem se dozvěděla, kdo je ona vyvolená. :-D Takže mám fakt super švagrovou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, to to bracha dobre udelal, ty jsi ji vlastne proverila uz v te 5. tride :-D aspon je super, ze se nemusite otukavat se svagrovou, poznavat a jen navazete na stare dobre casy ;-)
Odpovědět
Přesně tak...z manželové strany to tak super není...švagr je sice vcelku v poho...ale počítačový maniak...nedá se s ním bavit o moc věcech...a jeho přítelkyně je taková...no...nemám ji zrovna v lásce...bohužel jsem byla takovým prostředníkem, když byla švagrovi nevěrná...prostředník v tom smyslu, že se zaláskovala do našeho kamaráda...a ona a onen kamarád se mi svěřovali...manžel o tom taky věděl...a když už mu ruply nervy (protože ona kráska našemu kamarádovi spíš ubližovala) a svému bráchovi to řekl, tak mu to nechtěl věřit.... Ty máš nějaké sourozence?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je teda povedena manzelky :-| ja mam starsiho brachu, mne je 24 a jemu bude za pul roku 26, ale i kdyz uz ma asi 7 let pritelkyni, tak je velkym odpurcem svatby.............ze az prijdou deti, driv ne a deti hodne pozde, aby si stihl uzit zivota 8-( no nejak to kazdy berem jinka:o takze jestli jednou bude jeho svatba, tak to bude velka veselka :-D jinak je moc fajn, takovy muj ochrance uz od detstvi, kdyz si na me chtel nekdo dovolit, hned dotycneho prispechal zmlatit, to se mu strasne libilo :-D no a jak to dopadlo? nakonec prokoukl a veril, nebo stale neveri? :-x
Odpovědět
No, uvěřil, ale neřešil...jsou spolu dál...ona našeho kamaráda odkopla...i když ze začátku tvrdila, jak je švagr hrozný a jak jí ubližuje a že ho opustí...a já blbá ji věřila...pak jsem zjistila, kolikrát mi lhala a od té doby jí nevěřím...pořád se nemohla rozhodnout, kterého si nechat, nakonec zůstala se švagrem....kamarád měl zlomené srdce...děs běs...naštěstí si našel super ženskou a už spolu mají miminko a je šťastný jak blecha... :-D no a švagrova přítelkyně (naštěstí nejsou ještě svoji) do něj začala čím dál víc rýt, že chce dítě, chce dítě, chce dítě......je s tím už posedlá...švagr ale děti nikdy nechce...noooo, prostě je to dost zamotané a složité...koupili si teď nedávno společně byt....a já doufám, že švagrova přítelka neotěhotní schválně, protože to dítě bude chudák...vzhledem k tomu, že jeho rodiče nebudou mít jasno ve vlastním vztahu.... A ještě jedna perlička...dojalo mě, když mi tato dívčina vysvětlovala, že já nebudu "pravá" teta jejího dítěte...protože jsem do rodiny jen přivdaná...pravý bude jen strejda, tedy můj manžel...tak nevím, jestli někdy svého synovce či neteř budu moct vidět. :-D Za to kamarád a jeho přítelkyně...ta to neřeší vůbec...je prostě bezvadná a je hrozně ráda, když za malým někdo přijde, podlachní ho....u nich je znát prostě taková radost a štěstí...opravují spolu domeček...a odhaduju, že letos bude i svatba. :-N Švagr mi tak zlý nepřijde...a přála bych mu, aby prozřel....a našel si nějakou super ženskou...z jejich vztahu sálá takový chlad....ale to jsou všechno jen mé subjektivní dojmy, že.
Odpovědět
Profilova fotka
No teda, nekdy se clovek divi, ze to ten dotycny nevidi, vid? ale jak jsi psala s tim ditetem naschval, tak to taky bohuzel neni az tak necasta vec, to tyhle mrchy delaji strasne casto 8-( , asi maji predstavu, ez dite muze vztah udrzet, ale pak trpi hlavne to dite a je tim poznamenany cely zivot :-( Tak vlastne ten tvuj kamarad mel stesti v nestesti - sice ho opustila zena, kterou mel rad, ale je to mrcha, a nasel si skvelou zenu, se kterou je spookjeny :-) Ja mam zas kamarada, ktery ackoliv rika, jak svoji pritelkyni miluje, tak ji je stale neverny, ale ne s jednou zenou, ale proste, kdyz mu nejaka padne do oka.............nejhorsi je, ze ona to vi, ale jelikoz ji je uz pres 30, tak se boji, ze by zustala sama a radeji s nim je :-.
Odpovědět
Několikrát jsem přemýšlelal nad tím, co bych dělala, kdyby se i u nás objevila nevěra....a fakt nevím...jestli bych ji odpoustila...těžko soudit, když v té situaci nejsem...někteří na mě útočí, že jsem padlá na hlavu, že svému muži věřím, že je mi věrný, protože chlap přeci věrný nemůže být....ale já mu opravdu věřím...a bez důvěry to prostě ve vztahu nejde....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko:o) za chvilku bezim do skoly, ale jeste jsem se stihla kouknout, jestli tu nahodou nejsi:o) no tak to jsme stejny pripad........sice, jak rikas, tezko soudit, ale ja uz bych pak asi nebyla schopna uplne verit a to by pak byl asi ten nejvetsi problem. My jsme s pritelem 6 let a verim, ze mi nikdy nebyl neverny, a myslim, ze to je opravdu o tom, z eve vztahu musi byt duvera a respekt. Ja bych ho nedokazala podvest, jsem strasne citovy clovek a nedokazala bych se mu pak ani do oci podivat..........ale vzdycky si rikam, at si lidi rikaji, co chteji a jestli je nevera normalni a chlap verny byt nemuze, tak vzdy musi existovat vyjimky ;-) Tak ja bezim a vecer se sem zas juknu, krasny den x-)
Odpovědět
Ahoooj, no, já šla na 10h na zkoušku...ani jsem si nestačila sundat bundu a šla jsem na řadu...šlo to nějak rychle...pak jsem zašla za kamarádkou, co má mimčo....trochu s ní povykládat...je celé dny doma sama s malým, tak je vděčná za každou konverzaci....a za chvíli jedeme za mojí babčou ji popřát k narozeninám... Jinak jsem ráda, že je někdo taky obdobného názoru....jsem si chvílema připadala jako magor, že jsem tak naivní, že svému mužíčkovi věřím. :-N Vzhledem k tomu, že spolu hoooodně moc komunikujeme...a říkáme si fakticky snad úplně všechno...tak jsme za ty roky neměli žádný problém...my se ani nikdy nepohádali...většinou si to vyříkáme tak nějak nehádavě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky broucino :-) no tak muzu poblahoprat ke zkousce, vid? :-) tak jedna za tebou. a aspon sis udelal pekny den. a jak jsi se odmenila? ;-) Jj, na me taky obcac koukaji divny, hlavne ty holky, co samy podvadi............my taky komunikujeme a ja nekdy resim i sebevetsi blbost, coz ho obcas nastve :-N ale ja proste musim mit ve vsem jasno a nemam rada takovy to ticho.........obcas se pohadame - tak 2 krat do roka, kdy on je obsolutne v klidu, jen ja se vytocim a on mi jen..a reknee a musis zvysovat hlas? 8-( jenze ja kdyz rychle mluvim, tak se zvysuje sam :-N ale i proto jsem vedela, ze muzu odjet sem na pul roku, ze proste vim, ze si oba toho vztahu vazime. a nejvic me mrzely takovy ty hlasky lidi.......jo tak on jede do Thajska........no a vis, proc tam ty lidi jezdi?.........no tak jsem rekla, ze je mi jedno, protc tam ostatni jezdi, ze on tam jede cestovat. ......... no to pak neni prijemny...ale pak jsem se presvedcila o tom, ze jen ja vim, jaky on je... kdyz mi sam odtamtud psal, ze je sileny, jak vubec nekdo s tema nechutnyma prostitutkama muze jit, ze jsou fakt strany, a ze by mu to prislo pod urvoven........ ale uz se tesim, az prijede, pujcime auto, pocestujem a ja uz budu mit po zkouskach, tak sice tu budeme spolu jen 5 dni, ale zase cely a ja mu ukazu vsechny mista, ktery tu mam rada......treba tady jsou strechy rovny a spis to je jako terasa a vsude okolo Granady jsou hory Sierra Nevada, takze kdyz si udelam caj a jdu na strechu, tak je to supr odpocinek a nadherny pohled x-)
Odpovědět
Profilova fotka
juj, to jsme se nejak rozepsala:o))) kdy jsi se vlasten narodila? nejsi taky vaha? :-D
Odpovědět
Čauky holky, můžu se přidat?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, no jasne, ze jo:o) ja tady nejsem taky moc dlouho:o) koukam, ze jsi taky Prazanda:o) a co delas? :-)
Odpovědět
Děkuji za gratulaci. :-) Včera jsem se moc neodměnila, snad jen tím, že jsem se hezky prospala. :-D Joooo, já vlastně zvyšuju hlas až teď, posledních pár týdnů....co řešíme domek. :-D Máme totiž vcelku odlišný vkus, takže je docela náročné se na něčem shodnout... Já mám ráda světlé barvy, on tmavé, on chce bílé stěny, já barevné...atd... Ale stejně to zatím nedopadá nějak drasticky....většinou se tomu pak zasmějeme a vymyslíme nějaký kompromis... A jaké je ve Španělsku teďka počasí? A vůbec, jaké je tam podnebí? Asi tam teďka máš víc sluníčka než tady.... Jééé, nová tvář! ;-)
Odpovědět
Jo a jsem rak. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano :-) koukam, ze jsi teda brzy vzuru, to jsi v praci? ja jsem nejak najela na spanelsky system a i kdyz jsem v Praze nidky nemela problem vstavat a aspis uz jsem i o vikendu byla vzhuru v 7, tak tady vstat v 9 je pro me problem, ale to bude tim podnebim :-D Jinak tady mame hezky, i kdyz docela zimu, tak 15 stupnu na slunicku, ale chladno, takze kabaty byt musi, i kdyz odpoledne otevrene,a le rano je treba 5 stupnu a vecer taky.Ale kdyz si sednes ven s knizkou na slunicko, tak je to uzasne prijemny:-) Docela mi trvalo, nez jsem si pres zimu zvykla na ty teplotni zmeny pres den, byla jsem porad nastydla a casto me bolela hlava, ale ted uz je to dobry x-) no snad to pocasi vydrzi jeste do te doby, nez odjedu, abysme meli s pritelem na cestovani slunicko, to by bylo moooc fajn x-) x-) x-) x-) Ale jak jsem cetla, tak vas taky ceka teply vikend:o) jooo a pritel je taky racek :-) ja ti tak zavidim, ze uz mas zkousku za sebou, nejak si nic nepamatuju, takz eme ceka krusny vikend zavalaena materialama a s vypnutym pocitacem :-D a ten domecek mate nekde na okraji Brna?
Odpovědět
No jo, jezdím do práce na 6h.....vstávám ve čtvrt na 5....je to vcelku děs...cestuju totiž do práce 2h tam a pak 2h zase zpět...proto se nemůžu dočkat, až se přestěhujeme, protože se mi zkrátí doba cestování o víc jak o polovinu....A hlavně budu mít víc spojů, takže si budu asi i změnit pracovní dobu...To je tak, když se člověk přestěhuje do Brna a najde si práci mimo Brno. :-D Je to asi tak 20km od Brna...ani ne...ten domek...do Brna se vlakem dostanu asi za pul hodky...autem jsme tam asi do 10min... Jééé, tak to sluníčko ti moc závidím...a sezení s knížkou...hmmmmm....ale toho se snad dočkám na jaře, až budeme mít ten dvoreček se zahrádkou... Jooo, tak to si taky vždycky říkám, že jsem úplně dutá, že co na tu zkoušku jdu vůbec dělat. :-N Ale včera jsem měla fakt štěstí na otázky a hlavně si mě paní doktorka pamatovala z minula....takže jsme nejprve plkaly o úplně jiných věcech a pak už asi ani moc nevnímala, že jí říkám trochu bludy... A jinak mě čeká zkouška příští sobotu, pro mě ta nejhorší...takže se budu taky o víkendu učit...musím...bléééé...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak Vás zdravím, koukám, že ste se rozpovídaly ;-)!To je dobře, aspoň jsem si početla. Jinak já jsem teda ráda, že už mám školu za sebou, loni jsem dodělala výšku v Hradci Králové a teď už jen práce a práce. Broucino-to ti moc nezávidím, že tak daleko dojíždíš do práce. Já jezdím busem 20minut a i to mě někdy štve. Rodiče mi radili, ať si najdu zaměstnání v Praze, ale to by právě znamenalo 2h do práce, 2h z práce. Brr, To jsem nechtěla.
Odpovědět
Néééé, Áji, do Prahy nechoď. V Hradci je krásně. ;-) Byla jsem tam nedávno u kamarádky na návštěvě a je super, kolik je tam zeleně a krásných míst k procházkám.... Praze jsem nikdy moc na chuť nepřišla..ani jsem tam nechtěla jít studovat. :-) A Áji, ty pracuješ kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Aji:o) no jestli bydlis v Hradci, tak bych nevidela duvod chodit pracovat do PRahy, pokud sezenes praci v Hradci ;-) Praha taky neni stredobod sveta. jj a kde pracujes? :-) Broucina: dneska nas pocasi prekvapilo, dokonce 20 stupnu na slunicku, takze jsem sla pesky a normalne to am ze skoly pesky 40 minut, ted jsem to sla snad hodinu a pul, jak jsme si to vychutnavala:o)) Ted si jdu zacvicit a pak ucit se ucit se a ucit se |-| no muj cely vikend tak bude vypadat, takze muzu na slunicko jen koukat z okna, nebo jit na chvili na lavicku, a pak povesit pradlo na strechu :-D Ale to byste holky neverily, jak je tu uplne jinak modra obloha, napoprve me to strasne prekvapilo. Uzijte si krasne vikend a kdo se bude ucit, tak at vam (nam) to jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim vas, jste tu nekdo? Broucino? Jak travite vikend? des, des, nejde mi to a uz se mi nechce ucit, prijde mi, ze co jde do hlavy, jde z ni okamzite ven. No snad se mi to vsechno zitra vybavi, ale momentalne mam pocit, ze teda ne :-( Venku je tak krasne, radeji bych sla na vylet :-N
Odpovědět
Jéééééé, už jsi tu! Nooo, mně učení taky vůbec nejde....a zrovna dneska je venku tak nádherně, úplné jaro.... Tak se mi pak bude blbě přežívat, než začne to opravdoév jaro. Zítra ti budu držet pěsti! Kdy tam jdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam otevrene okna, sviti lunicko a ja jsem tu zavrena, to je hrozny, proto se mi tak spatne uci :-( Zaciname v 9, a konce je v 11 hodin. Tak uz aby to bylo za mnou, bojim se rochu toho, ze jak zacni byt nervozni, tak se mi nevybavi slovicka. Ani nevim, jestli nam povoli slvoniky,a le pro jistotu si ho sebou beru :-N No ja jsem koukala, ze je v Cechach krasne:o) ja ma rada takovy Velikonoce, kdy zacina vsehcno tak krasne vonet, a byt plne barev a to slunicko.............. :-) a ted jsi doma v byte, nebo na baracku? nebo tam se jeste neda?
Odpovědět
Profilova fotka
ale jinak jsem si uz na zitrek naplanovala supr odpocinkovy den :-D hezky na terasu s knizkou a trosku se prohrat, zkouknout filmik a jit cvicit x-) tak uz se tesim, jen se ted porad rozptyluju :-N
Odpovědět
Jsem v bytě.....na baráčku se nedá moc být...zatím...už kvůli našemu Benďovi...dělají se tam betonové podlahy, takže by nebylo dobré, kdyby se po tom proběhl náš chlupáč. :-D Ale až se to udělá, tak už tam budu snad moct vyrazit a pustit se do skrabaní zdí...uděláme nově i omítky... I když...ono stačí, když s Beníkem vyrazíme na procházku...tak je všude hnusné bahno...to fakt nesnáším, protože mám pak zablácené nohavice, boty obalené...bléééé...ať už to vyschne a nebo ať je sníh...ale tohle mezidobí mezi nevím čím je děs....
Odpovědět
A jaké cvičení provádíš? Aerobick nebo posilovna? Jsem si na jaro naordinovala kolo a taky bych ráda vytáhla brusle. No a hrozně ráda bych si našla nějaké cvičení na fitballech....chodila jsem na to ve škole jakožto na tělocvik a bylo to úplně super na záda....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jha taky nemam rada bahnivy obdobi, kdy vlastne ani pocasi nevi, co teda :-) To mi pripomina, kdyz rodice delaali novoukoupelnu a delali podlahu, tak se jim tam prosly jejich kocky, takze tam budou mit dozivotne pod dlazdicema svuj podpis :-D Nase cici nam udelali tlapicky zas na parapetu an balkone, kdyz jsme ho natirali,a le neachali jsme to tam , je to krasny x-) ........... jak uz se na ne tesim x-) No tady jsou takovy zajimavy hodiny, neco jako aerobick, ale je to smichany se salsou, a jsou delany ruzny sestavy, pokazde prijde s jinou a je to supr, nemam rada stereotyp, takz emi to vyhovuje. Zaroven tam jest echodim na pilates, aby me nebolely zada. Ale fitball je taky dobry, na ten chodim v Praze, nebo na jogu. Do posilovny chodim jen behat, ale to jen v zime, kdy nemuzu behat venku - zima mi nedela dobre, protoze nemam mandle, tak jsem pak hned nemocna :-| A uz se tesis na skrabani? ono je to drina, zvlast jestli mate barak velky........mate? my jsme skrabali dve mistnosti, kdyz jsme je s pritelem predelavali (jest ejsme strhavali tapety - dokonce byly nalepene dvoje na sobe a ty vrchni byly nepormokavy |-| des, des, des. Ruce jsme meli uplne sedrene, puchyre..............ale pak ten pocit, kdyz jsem si lehli do nove loznice, kterou jsme si udelali podle sebe, tak to je urcit eto nejlepsi:o) A jak dopadly steny? uz jste se domluvili jestli budou barevne, nebo ne? :-) My mame loznici do merunkove barvy s kombinaci se zelenymi zavesy a polickou. a predelavali jsme jednu cast na moji rpacovnu a tu mam do zluto - vinova x-)
Odpovědět
Dřív jsem měla zimu ráda...ale co jde spíš o zimu nezimu...tak se těším na ta teplejší období... Zatím mě celkově ta práce na domečku baví. :-) Tak jsem zvědavá, kdy to přejde. :-D Stačilo osekávání obkladů v kuchyni...byly tam na sobe asi tři vrstvy proložené novinama....no, prostě ten člověk před náma tam zkazil co šlo.... Moc obr dům to není....3+1..ale místnosti nejsou nikterak rozlehlé...ale myslím, že to pak bude stát za ten pocit uspokojení, až budeme v hotovém...a hlavně ve svém. :-) Stěny barevné budou, manžílek rezignoval. :-D Ložnice bude modrá, pracovna zelená, obývák oranžový, kuchyně žlutá...a ještě nevím, co s chodbou...
Odpovědět
Profilova fotka
a co chodbu do svetle staroruzova? ja ruzovou nemam rada, ale tohle, kdyz se dobre namicha, tak to vypada moc dobre a utulne, nasi znami to maji dokonce v obyvaku a ten je uplne, takovy teply a prijemny. Jen nevim, co by na to rekl tvuj manizilek, kdyz nechtel barvy ;-) no ja se jdu zas eucit, ale pak se nakouknu ;-) skoda, ze to mam zitra pisemne, ze hned nebudu vedet vysledky |-|
Odpovědět
No, ruzove bych se spis bala ja. :-N Nejsem zrovna moc velky fanda cervene, ruzove a jejich odstinu....ale treba by to mohlo byt zajimave. :-) Ještě nad tím popřemýšlím.... Jo, to mě u písemných taky štve.....pokud to teda rovnou neopravuje...ale když je tam 200lidí, tak to většinou nejde, že. :-D Tak já se jdu taky učit....to to bude zase bolet. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?