Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
megan2, my mame zamluvene misto obradu, misto hostiny, fotografa, ... Ja mam saty, podvazek. Jinak brouzdam stale po netu, vybiram a delam si predstavu. Hlavne se tesim na dekoraci stolu, to me moooc bavi, tak se vyradim. Svatbu si prejeme do zeleno-bila. :-) No, vcera jsme se s pritelem koukali na netu na svat. oznameni., on pry nevi a nechce prochazet vse. Takze mu mam udelat vyber, co se mi libi a on mi pak rekne, co se libi z toho jemu. :-D Pohodar ... Ale vi, ze me to bavi a stejne budu vybirat. :-D Myslim, ze je jeste sposta casu ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jak je v novém roce? A jak jste oslavili Silvestra? My nakonec s manželem byli doma, navštívili jsme tety a sestřenky a bylo to taky fajn. Hlavně jsme museli být s naším novým pejsanem, chudáček se bál rachejtlí, ale přežili jsme to! Teď už jsem zas v práci, fuj to se mi nechtělo! Klidně bych se ještě válela doma. Tuliberko-pořádně si přípravy užij, docela ti závidím, mě to chystání bavilo, každej říkal, že jsem blázen, ale já jsem si to vychutnávala! Klidně bych to připravovala znovu. Fakt to pak tak rychle uteklo, ale aspoň máme teď pěkné vzpomínky a fotečky! Skoro vše nám vyšlo, akorát 2 věci se podělaly, tak jen abys byla chytřejší: Kamarádka, co mi šla za svědka nepije a nabídla se, že kdyžtak pak večer odveze nějaký tety a tak domů. Jenže se to zvrtlo a už během dnes každej chtěl vozit domů, převlíct se, pro baterky do foťáku, nakrmit psa.Přitom to měli domů pár metrů, všichni byli místní. No mazec!Já o tom nevěděla a kámoška je taková, že se sama neozve a nechala si to líbit a svatbu si skoro vůbec neužila! Další problém byl s alkoholem, ale to je možná na více svatbách. platili jsme přes 15.000 kč jen za chlast, hrozně se tam rozjely panáky, povolili jsme pivo, víno a asi 5 druhů tvrdýho a samozřejmě nealko. To jsme netušili, že si nějací dobráci budou objednávat redbuly a semtexy a panákovat jak divý!No ještě to není tak závratný, kámoška platili kolem 30.000 jen za pití, ale i tak jsme to nečekali. Je taky dobrý, pokud to jde, domluvit si, že si dovezete třeba aspoň svoje nealko, my jsme měli na účtu 200 lahví bonaquy.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak my byli na silvestra doma, ve 20 jsme se šli s manžou projít, kolem 22 jsem byli už doma v klídku, udělali si nějaké dobré papu o půlnoci bouchli šampíko a bylo fajn x-) tak všem vše nej nej nej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aja.83, dekuji za tipy. To jsou dobre pouceni. :-) Vyvaruji se. ;-) Me ty pripravy taky moooc baviii. x-) Silvestr byl vesely a radne jsme vstoupili do noveho roku 2008. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak kde jste??? jak se vám daří?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Soníku, taky si říkám, kde všichni jsou. Vždycky sem nakouknu a tady žádné zprávy, tak jdu zas pryč. Jakpak se máš ty? Já pracovně.
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ale do toho se mi prolíná starost o stavění, furt se něco zařizuje,peníze lítaj na všechny strany no děs :-p
Odpovědět
Učíme se, pracujeme a rekonstuujeme. :-D Teď hodně brouzdám na střeše....a hledám inspiraci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
broucina ahojky, jjo taky tak, krom učení :-D
Odpovědět
Je to docela náročné brouzdat na beremese a ještě na střeše. :-D Už se hrozně těším, až bude červen...to už budu mít snad po státnicích a o jednu starost míň...teďka ještě s rekonstrukcí domečku je to dost o nervy...a s prací...aspoň že svatbu jsme stihli loni. :-D Původně měla být až letos. :-)
Odpovědět
V pátek mám první zk....a moc toho ještě neumím...protože pořád vymýšlím věci okolo domečku...zítra už jdu zase do práce...jsem letos hoooooodně zvědavá, jak to zkouškové zvládnu. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
broucina tak to držím palečky abys to vše zvládla, jsi šikula ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dík, snad z toho všecho nezešedivím. :-N Už se hrozně těším, až budu mít trošku volněji...
Odpovědět
Profilova fotka
broucina tak to ti věřím ;-) taky se těším na dobu kdy bude vše zamnou a bude mi fajn :-D
Odpovědět
Pořád se utěšuju tím, že se aspoň nenudím. ;-) Vy stavíte nový domek, že? My o tom sice uvažovali, jenže platit pronájem a hypo naráz nějak dlouhodobě by bylo nad naše finanční možnosti a raději jsme koupili starší a začínáme opravovat...ale je pravda, že je to docela zachovalé...takže se opravdu budeme brzo stěhovat...
Odpovědět
Profilova fotka
broucina no my se nejdřív byli dívat na byty, jenže kvůli nájmům a tomu že jsou různí sousedé různé domy jsem to nakonec vzdali pak jsme čučeli na baráčky, ale díky cenám jsem se shodli že radši sami a nový úplně dle našich představ, takže pak jsme koupili pozemek rok lítali a vyřizovali a letos snad kopnem i do země ;-) jak velký máte baráček?
Odpovědět
Do bytu jsme nechtěli, protože máme hafana..a chtěli bysme dalšího...no a taky někdy děti...tak jsme si řekli, že dům bude lepší, obzvláště proto, že ty byty občas stojí skoro jako dům... Stavba je určo lepší, protože víš, co do toho dáváš...ale tenhle dům docela odpovídal našim představám..tchán-stavař ho shodnotil jako dobrý a ať do něj jdeme.... Je to 3+1 s vetším dvorkem a s průjezdem, tak nám odpadá starost s parkováním auta...dá se tam pak taky udělat pěkná vestavba...s čímž časem počitáme...jako místo pro dětské pokojíčky...Dost se tam těšíme, protože teď jsme v paneláku a sousedi jsou tady takoví...no, děs běs...našli jsme i nové nájemce pro tenhle byt, jsou to naši známí...majitelka taky souhlasí, tak si říkám, že je to super, že aspoň nebudou problémy se stěhováním a hlavně nám sem teďka nebudou chodit cizí lidi s ženskou z realitky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidám se do debaty, kupujeme s manželem řadovku 4+1. Do konce tohoto roku bychom měli bydlet. Taky peníze lítaj na všechny strany, nevím, jestli se za chvíli nepůjdu pást :-| ! Jinak když jsme u toho stavění a rekonstrukcí - poraďte mi, co máme dát na podlahu? Jakou krytinu? Nemáte s něčím zkušenost? Jako jestli je lepší dlažba, nebo PVC-třeba s motivem dřeva. Na dřevěnou nebo laminátovou bychom asi neměli. Hlavně se mi jedná o obývák, je to taková rozlehlá místnost, spolu s jídelnou a kuchyňským koutem. Oni nám totiž postaví řadovku, ale nebude tam podlahová krytina a obklady. To si ještě pěkně připlatíme. ]-(
Odpovědět
Aji, tak to teď řešíme stejný problém....taky nevíme, co vybrat...dřevěné podlahy jsme vytrhali, protože vypadaly příšerně...teď to budeme betonovat, aby to bylo rovné...ale co na to, to nevíme...v obýváku zůstane plovoučka, která tam už je udělaná...abysme aspoň něco ušetřili..vypadá, že je i dobře udělaná...do kuchyně jsem se dívala po pvc (dlažbu nechci, je moc studená...ta bude jen v koupelně)...jmenuje se to novilon...má to být nějaké hodně pevné atd...ono totiž v důsledku vychází to pvc a lamino cenově stejně...brácha třeba na to pvc nedá dopustit...má to v celém bytě...od podlahy mají příjemné teplo a i hezky to vypadá...zaujalo mě i marmoleum...ale to je už docela hodně drahé... Zatím jsme ve fázi, že fakticky nevíme....takže pročítám diskuse na MS a jsem čím dál nerozhodnější...budeme muset zajít někam do specializovaného obchodu...ať nám poradí....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, díky za rady. Dlažba mi taky přijde studená. No, už se na to těším, myslím, že se u toho s manželem pěkně pohádáme. Každej chceme něco jiného :-|
Odpovědět
A co bys chtěla ty?
Odpovědět
Profilova fotka
no nad pokrytím podlahy taky furt debatujem, rozhodujem se mezi přírodním linoleem, korkem, plovoučkou nebo kobercem ještě budu muset drendit na netu :-p
Odpovědět
Koberce jsme tak nějak zavrhli...kvůli tomu, že se koberce hůř udržují...chceme jen nějaké menší koberečky...třeba pod gauč k posteli atd. No, já ti třeba časem poreferuju, pro co se rozhodneme....čeká nás to za chvíli...řeším teďka koupelnu a kuchyň...v koupelně teda hlavně jaké obklady....nějak se nemůžeme domluvit na barvě. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
broucina a mezi jakýmni barvamai vybíráš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Já bych chtěla na podlahu asi to PVC s nějakým vzorem dřeva. Taky jsem slyšela, že to vypadá hezky. Koberce jsem taky zavrhla, musí se to vysávat, drží se tam prach a hlavně máme psa, tak by tam byly chlupy a možná i nějaký fleky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a když už jsme u toho zařizování bytu. Jak budete řešit stěny? Bílé nebo barevné? Mně se teď hrozně líbí třeba žlutá barva, nebo nějaká oranžová. Místost je pak taková útulnější, hezčí. Manžel chce bílé stěny, to já teda rozhodně ne. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky aji :-) tak ohledně stěn - hned bych šla do barevných - meruňková, žlutá, zelenkavá - prostě pastelová jji to se mi líbí my teď máme dva pokoje, jeden jelikož jsme celý předělávali tak se vymaloval do žluta, jsem spokojená hned je to útulnější druhý pokoj tam už jsem se jen dostěhovali a ten je bohužel zatím bílý :-p no a až budem mít domek tak protože je to celodřevo - trámy stěny jsou vyřešený - trochu je mi to líto, ale na druhou stranu odpadá malování :-D
Odpovědět
sonik23: Libila by se mi kombinace modre se žlutou nebo podobnám odstínem...nebo celá béžová...manžel chce zelenou... aja.83: Vy máte jacka? Koukala jsem na fotky....jsou to super hafani...taky jsme nad ním přemýšleli...ale nakonec jsme si vybrali welsh springer španěla... Máme ho něco maličko přes rok...a je to fakt slušné torpédo. :-D Tak se těšíme, až budeme v domečku, že bude moct pobývat na dvorku...ale zase přijde o psí kamarády, no... Jinak stěny chceme barevné...zatím to vypadá na modrou ložnici, zelenou pracovnu, oranžový obývák a žlutou kuchyň...ještě nevím, co s chodbou....ale nechci žádné moc syté barvy...něco jemného....bílou určo nechci, naštěstí jsem na to ukecala i manžela. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
broucina tak to je supéééér ;-) x-) když se tady bavíte o psech myslíte žebyste mi mohly poradit jaké plemeno se hodí k domu a k dětem? :-N nějaké návrhy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím labrador nebo retrívr, ukazovali to i v televizi, že je nějaké sdružení a chodí do nemocnice za dětmi- a byl tam zrovna labrador.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?