Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, vždyť je to jedno, myslím, že na tom až tak nesejde. Kdybychom měli dodržovat všechny tradice, tak se z toho zblázníme :-o ! Mě teď spíš štve, že budeme mít škaredé počasí, má být zataženo a déšť. To vůbec netuším, kam se půjdem fotit, nebo budem muset být jenom někde vevnitř. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj áji, počasí vůbec neřeš, buď zasvítí sluníčko nebo bude kapat z nebe štěstí :-D co se týče focení nachystej se na obě varianty a bude to ok ne?Budu držet palušky aby vám to vyšlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo. Zítra jedu pro šaty do půjčovny, tak paní řeknu, že si přiberu asi deštníček :-N .Ale v restauraci, kde máme hostinu je to moc pěkný, přinejhorším se budeme fotit tam, máme tam mít i pěknou výzdobu. Taky tam mají k tomu nějakou zahrádku, tak třeba kdyby nachvíli vysvitlo sluníčko, honem tam něco blejskneme. Teď nám nastávají ty nejhorší stresíky - doplňujem detaily, jako dovézt dorty do restaurace, kdy předat kytky maminkám, kdy odvést auta, no kolikrát to je složitější než všechny přípravy. Naštěstí mám bezva taťku, kterej sice furt chodí a říká, že se z toho zblázní, ale je to super organizátor. Moje svědkyně taky slíbila hodně věcí obstarat, to je moc fajn. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
panejo vlastně už je půl týdne toto uteklo ;-) myslím že to zvládnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, utíká to. A myslím, že den D uteče taky jak voda. Za chvíli budu vdaná paní. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aji jjo tak to se připrav že to proletní nadzvukovou rychlostí mě teda to utekla a pak jsem vzpomínala nad fotkama ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Soni, počítám s tím. Ale docela už bych brala, abysme seděli aspoň na hostině, všechny stresy za náma, veselice před náma, organizace zvládnutá. Těším se na fotky, hned si tady udělám album, abyste mohly koukat se mnou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jjo už se těším x-) svatební fotky jsou krásný
Odpovědět
Ahojky já jsem lednové dítkoroku 1983.. :-D
Odpovědět
ahojky holky, jsem taky ročník 1983, duben... ;-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holky, vítám nováčky misakri krásný baby x-) tak ať hezky roste a dělá vám jen radost ;-)
Odpovědět
soniku, děkujeme za pochvalu ;-) ... teď jsme trochu nemocní, tak to bude snad brzo ok :-) já chodím převážně na koníka, sem chodím koukat jen na krásné fotečky... mi příjde, že ty svatby jsou teď uplně někde jinde než, když jsem se vdávala já... i když samo pro nás byla nejkrásnější ta naše... ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jééé, teď koukám, že se včera vdávala aja, tak přeju všechno nej nej nej... :-D :-D :-D
Odpovědět
aja.83: gratulujůůůů, tak jaký byl Váš den?? x-) taky všechny zdravím, já sem valentýnka 83 :-D Už sem sem nakukovala, ale nějak to tu nežilo
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko aji tak co tak co tak co???kdy hodíš nějakou ochutnávku????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny! Bylo to moooc super! Krásně vše vyšlo, hlavně počasí, budou nádherné fotečky, hned jak je budu mít, dám sem svatební album. Před radnicí nám hrálo pozounové kvarteto, manžel dostal kouli, vezl mě v kárce a já měla bič, přebaloval mimčo a řezali jsme dřevo. Jinak hostina výborná, kapela i zábava paráda. Taťka akorát upadl při tanci a zavalil tetu. Sestra se pohádala s přítelem a dala mu pěstí do nosu! Ale jinak pohodová svatbička, moc jsme si to užili a všichni kolem prý taky. Takže jedním slovem super!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aji tak to je supééér, už se těším na fotečky moo moc moc gratuluji a ať se Vám v manželství splní všechny sny x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji sonik, budu se snažit dát sem fotky co nejdříve. Některé mám ve svém foťáku, tak to by šlo i dnes večer.
Odpovědět
Profilova fotka
áji no to by bylo skvělé, jsem hrooozně zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Soniku, vytvořila jsem album, je tam zatím pár fotek, které byly na internetu restaurace, kde jsme měli hostinu. Jsou ale malý, nevěděla jsem jak je zvětšit. Za chvíli jedu domů z práce, tak doma přidám fotky ze svého foťáku. Jinak profesionální fotky budu mít ve středu.
Odpovědět
Profilova fotka
áji jé ty jsou fakt pidi :-D těším se na další přísun, ale vypadala si moc pěkně a vypadá to že jste se dobře bavili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky! Tak fotky jsem přidala, jsou z mého foťáku a další ještě přibydou od profesionálky. Jo, bavili jsme se výborně, všichni pořád tancovali, hlavně se panákovalo, kdybyste viděly náš účet jen za pití, to byste se divily! =-) Ale je to jednou za život ne, tak aspoň na to všichni budou dlouho vzpomínat. Zatím máme samé kladné ohlasy, to jsem moc ráda, že si to všichni tak užili! Včetně nás novomanželů! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratulíruju moc k úspěšné svatbičce.Přidám gratulaci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aji tak to je fajn, super začátek x-) ;-) jen tak dál
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tady to nějak utichlo! Kdepak jste? Co rozvířit nějakou debatu, tak třeba jak se chystáte na Vánoce? Už máte napečeno, naklizeno, dárky koupený? Já ještě skoro nic. Musím se na to vrhnout tento víkend. Ale cukroví udělám tak 3 druhy, uklízet nebudu, protože Vánoce jsou svátky klidu a ne úklidu :-D !Dárky většinou objednávám po internetu, protože kvůli práci vůbec nestíhám nic kupovat.
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé odmlce se přidávám do diskuse. :-) Docela nadějně se to tu rozjelo. U nás se teď řeší domeček...ale bude snad dořešeno příští týden...a bude náš a budeme rekonstuovat. :-) Prostě budeme mít pod stromečkem krásný dáreček. :-D :-D Jinak cukroví už jakž takž mám....úklid taky moc neřeším...a letos obzvlášť..už jsem tak nějak natěšená na stěhování a balení (jsem zvědavá, kdy mě to nadšení přejde :-N )...a pořád si říkám, že byt budu muset důkladně uklidit, až se budeme stěhovat (jsme v pronájmu), tak na Vánoce jen to nejnutnější, protože někdy v březnu by mě to čekalo znova.... A dárky taky řešíme přes internet...už máme všechny...ehm, ale mně chybí dárek pro manžílka...nějak nevím, co by bylo nejlepší koupit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj broucino, tak ti držím pěstičky ke koupi a rekonstrukci domečku! My jsme chtěli nejdřív stavět baráček, ale nakonec kupujeme řadovku, která se teď staví a stěhovat se budeme ke konci příštího roku. Taky už se těším. Sice budem doma o chlebu, bereme si docela velkou hypotéku, no ale zas to bude nový a naše. Manžílkovi kup třeba něco pěknýho na sebe, chlapi si to sami nekoupí a aspoň bude švihák! Nebo třeba parfém. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holký :-) Měla jsem dovču, ale už jsem opět v praocvním procesu :-p Jinak doma ještě nemám žádnou výzdobu na vánoce, jen jsem něco napekla a snad se ještě něco stihne ;-) Jinak my budem příští rok stavět takže neustále něco vyřizujem a zařizujem, jsme na začátku a už mi to leze krkem, ale snad to bude ok ;-) aji jak je coby vdané paní? :-D
Odpovědět
aja.83: No, my už na to bydlení docela spěchali...už něco přes rok jsme hledali vhodnou nemovitost...nebo pozemek...jenže finančně to bylo docela nad naše možnosti...Brno a okolí...za to si člověk prostě zaplatí...ale u vás v Hradci teda taky...aspoň co vím od kamarádky... Ale už se prostě těším, až všechno to obíhání a úřadování bude za náma...zatím mám nejveselejší zážitek z finančního úřadu, kam jsem si šla pro potvrzení o bezdlužnosti...byla jsem u 3 okýnek a obešla si je 3x, než se dohodli, co vlastně se mnou...manžel z toho byl dost vyšokovaný, protože mě hledal, kde jsem, myslel, že jsem se asi někde ztratila.. a já zatím kdesi putovala mezi úřednicemi :-D (on tam byl týden před tím, takže mě instruoval, co a jak...a měl to za chviličku vyřízené...). Ale už se moooooc těším, až se odstěhujeme....z paneláku..je to čím dál horší...tak se na to stěhování hodně těšíme...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj broucino :-) mrkla jsem ti do alba mělas pěkné šaty x-) takže vás čeká rekonstrukce?jak velký máte baráček?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?