Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
margitule jasně
Odpovědět
Profilova fotka
Jen tak dál holky,udržujme diskuzi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem ročník 1983 - leden. A příští týden se vdávám, poradíte mi ještě nějaké vychytávky, na které bych třeba mohla zapomenout? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ajo,gratuluju předem k svatbě,mě to teprve čeká.Tak nevím,ale jsem ráda že nás přibívá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj amelie, děkuju. Já jsem ráda, že tady můžu pokecat, založila jsem si nové téma a nikdo mi zatím neodpověděl. ]-( A tady to žije! To je fajn. A jak tedy probíhají Tvé přípravy? My jsme se o svatbě rozhodli asi před 6 týdny, takže u mě docela fofr, ale můžu říct, že i tak se to dá stihnout. :-) Máte hezký termín svatby, aspoň budete mít krásné počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
Možná se to posune,pokud nám vyjde plán na miminko.Jinak to je fofr,to ti povím.Co tak najednou,pokud to není tajné?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jsem taky roč.1983 - červenec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj soniku....vítej!!
Odpovědět
Profilova fotka
amelie díky ;-) koukám že se budeš vdávat, gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No taky děkuji,ale jak jsem psala trochu víc nahoru,se to asi posune.Když se povede mimi.
Odpovědět
Profilova fotka
Amelie: Kupujeme baráček a jdeme do hypotéky, tak jsme chtěli být svoji, je to pak jednodušší a už jsme o svatbě dlouho mluvili, ale přítel pořád nechtěl, až ty finanční záležitosti ho zlomili. Je to takový neromantický, ale z lásky to je taky!Prý si připadal moc mladej na ženění - je o rok mladší než já. Ale už spolu i skoro 2 roky bydlíme, zatím v podnájmu, a klape nám to (ťuk,ťuk), tak snad se to po svatbě nezmění. A vy plánujete miminko? Tak držím pěsti, ať to vyjde. Jak dlouho jste spolu s přítelem?
Odpovědět
Profilova fotka
my se známe čtyři roky a bydlíme spolu asi už to bude třičtvrtě roku,tak nevím,taky nám to klape.Díky,doufám že nám to vyjde,přítel bude mít v únoru 36.Taky není romantický ale to neva..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
amelie tak to jsem přehlídla je to super, ať se zadaří můj manža má v páetk 38, mi íse by si hrozně přál
Odpovědět
Profilova fotka
sorry za chyby :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidíš,z chyb si hlavu nedělej,a byl svobodnej když jste se brali nebo rozvedenej jak ten můj.Taky si ho hrozně přeje.No a věkový rozdíl v poho.U nás jo.
Odpovědět
Profilova fotka
můj manža byl svobodnej a žádný dítko ještě nemá ;-) věkový rozdíl je u nás taky v poho
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Soníku, vidíš a já koukala na tvé album a zrovna jsem ti chtěla napsat, že máte hezký miminko, ale ještěže čtu komentáře. Tak na něm taky pracujete? V dnešní době má dítě ve 24 letech málokdo. Ale já už bych ho klidně brala. Akorát jsem teprv v červnu dokončila vejšku, takže teď jsem 4 měsíce zaměstnaná, tak jim nemůžu hned zdrhnout na mateřskou. A přítele nechám vydejchat, už ze svatby měl šok, chudák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ajo :-) my ještě nepracujem n mimísovi, já mám totiž práci na dobu určitou a teď ke konci roku se rozhodne jestli mě třeba nevemou tak vyčkávám ;-) a příští rok chceme stavět pokud nám to stavební schválí takže starostí je momentálně víc než dost :-( jo co vlastně děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
Můj taky mímo nemá.Naštěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
amelie asi tak nějak ;-) :-D co vlastně děláš?studuješ nebo pracuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
Pracuju,ale momentálně marodím,a ted vařím...
Odpovědět
Profilova fotka
amelie tak to je mi líto, přeju brzké uzdarvení ;-) co vaříš dobrýho? já teď byla na obědě (měli jsme čočku s uzeným) a je mi fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Sonik: Dělám asistentku prodeje v jedné fimě. A co děláš ty? Taky jsme chtěli stavět, ale pak jsme si to rozmysleli a místo toho kupujeme řadovku, ta se zatím teprv staví, stěhovat bychom se měli příští rok říjen-listopad. No ale jsou to peníze, vám řeknu, celej přítelův plat padne na hypotéku a energie a z mýho se bude jíst a všechno ostatní. No snad nepřijdeme o práci, jinak můžem jít žebrat. Ale jak jinak to v dnešní době udělat, když ne hypotekou a našetřeno nic moc nemáme?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,já přítelovi dělala sojové maso tak jak chtěl.
Odpovědět
Profilova fotka
aja jsem úřednice, momentálně zástup za MD jinak o penězích mi nemluv, taky budem brát půjčku a už teďmi z toho vstávaj hrůzou vlasy na hlavě
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svoje.aNaštěstí
Odpovědět
Profilova fotka
amelie tiše závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale je to hrůza ty půjčky,hlavně se nevzdávat a vydržet!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jjo máš recht, akorát mě štvě že stát na nás "mladý" kašle :-p holt co si uděláme to máme
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, už jsem se zase "utrhla", jsem v práci, to kdyby mě viděl vedoucí, jak si tu pěkně surfuju na internetu, to by bylo :-o ! Konverzace ale nějak utichla...Jo ještě k těm pěnězům - pořád vykřikujou, jak pomáhají mladým a kdesi cosi a pak vám na novomanželskou hypotéku dají jen 80% z ceny. Kde máme vzít ten zbytek? Asi předpokládají, že každej si pěkně do 30 žije u rodičů, aby si našetřil a pak teprv řeší svatby,svoje bydlení atd. I když na druhou stranu takovým lidem závidím, aspoň mají pak na čem stavět.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?