Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nezávidím :-D :-D ale gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, tohle už asi nezávidím, ale všem to přeji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no s ochranou je to komplikované, já antiko. mám, ale nejsem blázen, že, takže s 'cizíma' chlapama jedině s gumou, stejně jako manža s ostatníma holkama, je to fakt na palici furt ty gumy měnit atak :-| máme pak mega spotřebu, ale jinak to fakt nejde, v dnešní době nemůžeš věřit nikomu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si to myslela, je to fakt o hubu, zdravi mame jen jedno,ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tak, Kristi, nemám chuť v tomhle směru riskovat. Kámoška chytila na SP dost nepříjemnou pohlavní nemoc a dlouho se z toho léčila a to mohla být ráda že to nebylo něco horšího.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ji asi na dlouhou dobu odradilo,co?
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, už o tom nechce ani slyšet a odrazuje od toho i mě, ale já se nedám :-) a co ty jak se máte? co Lucka? klape to?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka je ok, ale tedka si dame asi pauzicku - nasla si pritele, takze to je takovy naprd
Odpovědět
Profilova fotka
aha chápu, to by byl pro přítele šok kdyby ho asi vzala na začátku vztahu k vám do 4ky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,to prave nevim, jeslti by to vydychal....treba casem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale já myslím že časem by ho mohla k tomu nasměrovat :-) chlapi jsou v tomhle směru tvární a stejně většina z nich o tomhle sní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz me se on nelibi, vis?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, tak to je problém :-| tak to si budete muset zvát Lucku samotnou, ale to je taky super, co si budeme povídat :-) 2 ženské a 1 chlap, manža je z toho vždycky úplně paf, když mě vidí s nějakou holkou v akci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už dorazil domů manža, tak se mu jdu věnovat, zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
copak Luiso? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! no sleduju jestli tady někdo je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady skoro furt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to já vím :-) taky bych tady chtěla být častěj, ale nějak není čas :-| i když dnes je ho víc
Odpovědět
Profilova fotka
já bych raději makala, než ležet furt doma... nebo ležet doma, ale s manžou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já teď ležím doma doslova, už 4 týden, marodím a mám práci, účto doma, abych nevyšla ze cviku :-) ale už mi z toho hrabe.....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem doma už 6 týdnů, je to masakr!
Odpovědět
Profilova fotka
jaktože 6 týdnů jsi doma?
Odpovědět
Profilova fotka
mám nějaký zánět v těle a nikdo netuší kde, tak lítám po vyšetřeních, ale zatím furt nic...
Odpovědět
Profilova fotka
tak vítej v klubu, já mám taky zánět, ale už se ví kde, zánět močáků, nic moc příjemného :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidíme, na co přijdou mě ;-) nevadí ti to při sexu? já když měla zánět močáku, tak jsem vůbec nemohla, šíleně mě to pálilo...
Odpovědět
Profilova fotka
jak kdy,já tam mám nějakou podivnou bakterii která se vyvíjí, to znamená že 2 dny v týdnu mě to třeba pálí a pak poho, zatím na to neúčinkují žádné léky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to je taky zvláštní...
Odpovědět
Profilova fotka
no je divné a hlavné otravné, už mě to štve ]-( jooooooo Sabčo, vše nej nej k dnešnímu svátku!!! Teď to vidím v kalendáři před sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-) jj, mě to taky štve!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?