Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
no práááávě! ááááááááá...... já nechci! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zbabělče :-D kristi: takže i tobě psala? sondovala jsem a myslím, že to poslala fakt všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, no vidis...ja ji na to samo neodepisovala,dyk nemela ani fotku
Odpovědět
Profilova fotka
já teda taky ne...ale měla jsem ty tendence napsat něco drzého, tak si to kompenzuju tady... ale podezření jsem pojala hned...měla asi 2 příspěvky a psát takové zprávy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no, nas chtela asi nachytat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale my jsme nejen krásné a úžasné, ale i chytré, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vcelku nebezpecna kombinace, co?
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo!!! bych nechtěla být svůj nepřítel :-D
Odpovědět
Holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, me teda od vody nic nedoslo :-) asi nejsem její typ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo ví, že ty už máš to svoje...že by to s tebou nevyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hele zrovna manza zpanikaril ze musime jit do loznice protoze v telce je serial o prostitutce a na tedle telce to nefunguje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zab ho!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no on pak zjistil ze to funguje v obyvaku na velke tv tak sme koukali tam :-D on to miluje :-N ale fakt celkem dost podareny dilko jenom moc kratky, melo by to bejt delsi ;-)
Odpovědět
S a b i n a F l e i š i n g e r o v á.. :-) jsi proste obycejna ...ale to Ty urcite vis.... Jeste ze se nestydis a chlubis se za prirozenou blbosti kterou disponujes. Anebo ona panicka se bude citit dotcena ..? Skutecne jenom obycejna...bude zverejnovat IP. Ale protoze p. F l e i š i n g e r o v á ma nekonecnou spoustu casu a dle jejiho alba a fot. cislo 2 i uroven a "chut" opoustim tuto mistnost s vrelym pozdravem pouze a jenom pro nick name Luisa. Jo a aby se tento prispevek nepovazoval za nevhodny tecky zastupujou folklorni nazev omezeneho mysleni "odsamsad do posamsad"vesnicka holcicka nebo husicka neo cokoli konci na cka...a hezky prubeh nedozrale puberty p. Fleisingerova doufam ze Te to neboli..moc..
Odpovědět
ale ale ..ALE JINAK POHODICKA A PARADA ..ja fakt tedko cekamjenom Vase reakce ...:-)) ach o vzdyt i ja jsem jenom jedna obycejna ....:-))) kristi • Včera v 18:37 ty jo, no vidis...ja ji na to samo neodepisovala,dyk nemela ani fotku ..... Od koho:kristi Kdy: 8. říjen ve 12:13 Komu: vodapohoda Předmět: Re:Swingers party Ahojda Hedwigo, no, dekuju za poklonu, my tedka ale nikoho nehledame a jeste jsme na SW nebyli, proste furt cekame, az bude prilezitost...no. Odkud jste?
Odpovědět
jo a este neco ..omlouvam se ...a prosim at muj priklad niktera z Vas nenasleduje ..tema swingers si zaslouzi daleko jine veci na rozebirani Sabca Kristi atd ...tule mistnost otevrela Luisa a ona vi proc. Myslim si ale ze urcite ne pro to co tedko projevjme ja i Vy..takze respekt pro Luisa
Odpovědět
Voda, jsme velice rády, že toto téma opouštíš, jak jsi psala:-) hezký den!
Odpovědět
vodapohoda: nechtěla jsem tě nějak urazit. tak promiň. jen to bylo trošku zmatečně napsaný. A máš pravdu nikdy jsem na SP nebyla a ani mě to neláká. Jen je zajímavé tady číst co se tam děje. Jsem tu spíš ze zvědavosti.
Odpovědět
Tak jsem to teď dočetla. Tak nevím co si mám o vodapohoda myslet. Takže se asi zdržím komentáře a omlouvat jsem se asi vůbec neměla za co. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no a uz se to hada i tady 8-( copak se prudic nade vsude? 8-(
Odpovědět
:-D tak se musím zasmát :-D přece tu nikdo nezpochybňoval pravdivost příběh vody (nebo ano? nechce se mi to hledat)...šlo jen o to, že je to zmatečně a nečesky psané... jo a žádná p. Fleišingerová zde není a nikdy nebyla, tak nevím nevím na koho jsi narážela vodičko ;-) když už tu chceš být konkrétní, zjisti si aspoň správné jméno, hm? jo a nevím co máš proti vesnickým holkám?? mám se urazit? ]-( :-p :-D a když už jsme u toho zvěřejňování IP, tak jsem ji od vodypohody dostala taky...heč :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda, ještě teď se směju!!! nyky, máš pravdu, vždyť to vlastně ani není adresováno mě, protože p.Fleišingerová není :-D já myslím, že obrázek si z příspěvku vody udělal každý, takže to nebudu komentovat...něco jsem čekala, ale toto bylo NAD očekávání :-) jsem ráda, že si zachovávám pubertu a jsem na to hrdá, aspoň budu věčně mladá se smyslem pro humor... a rámec IP to překročilo ve chvíli, kdy z nás voda udělala pitomce a pochlebovala každé úplně stejnou zprávou, kterou jsem NEZVEŘEJNILA!!!
Odpovědět
Sabi, když už jsme u té IP, tak voda psala "...jedna z mala holek na foru ktera psala zrale a logicky..." a teď jsi to schytala jako vesnická holčička, husička s nedozrálou pubertou :-D :-D by mě zajímalo co jsi Sabi vlastně zač :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to by mě už vlastně taky zajímalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, holky, já tu samou IP od vodypohody dostala taky a to mezi vás pravidelně nepřispívám, psala jsem tady jen jednou :-) Tož co k tomu dodat, jen se pousmát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a taky se stačí mrknout na den přihlášení a odeslání IP... je to jen další prudič a p.Fleišingerová na to upozornila, tak dostane pravítkem přes dlaně :-D
Odpovědět
sabi, ještě že né přes holou prcku x-) 8-) jitty, stačí jednou a už jsi jasný adept na SP :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, dobrý holky..zase nějaká zmatená blbka, co dělá dusno..a neumí smysluplně psát.. :-( nuda.. :-p Ale Sabi, já mám Tvoji pubertu ráda!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?