Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
m ejeden pise do dneska ze by se chtel pomilovat :-N no to tak, to by se mu libilo, ani houby zlata rybko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
panda: možná proto, musí to být síla pro mužské ego - nezaskorovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jo, jim chybej nase skalpy
Odpovědět
Profilova fotka
no tomu mymu muj skalp nechybi ale vysira furt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted sem cetla v cosmu krasnej zazitek z dovolene, borka tam psala ze byli u more a potapeli se a natrfili na delfina, tak honem za nim ze si ho pohladi ale delfin byl prej az moc pritulnej a zduchl do nich nosem a otiral se o ne brichem tak uz se zacali bat a rychle vyplavali na hladinu a do lodky a kdyz to rikali mistnim tak se rechtali a rekli jim ze jim delfin nabizel sex :-N
Odpovědět
Profilova fotka
asi... nebo jsme byly tak dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delfini jsou jedni z mala savcu, kteri delaji sex pro radost a nejradsi gang bang s jednou jedinou samici
Odpovědět
Profilova fotka
chytry zviratka :-D no jo ale tendle se normalne nabizel uplne jinymu druhu a navic jeste turistum, peken lehkej delfin teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
promiskuita jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to vis, to jsou pudy
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda promiskuita je :-D by se uplne klidne nabidl mozna i hrochovi :-D asi tam byl chudak dlouho sam a nemel s kym :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je sranda :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda holky, chudák delfín je sexuálně frustrovanej a vy se mu smějete?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nesměju, já ho lituju, že si nešoup chudák :-D, ale tam je turistů asi dost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobře...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co dál holky? Nějací další zvířecí uchyláci? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nenapadá mě nic slušnýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
téda, my jsme čuňata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem si taky říkala :-N
Odpovědět
tak jsem vás pročítala, jste toho dneska zase napsaly.....upřímně řečeno, kdy bývalka mého muže vypadala jako saruška a pořád se vochomejtala poblíž, tak bych asi taky vysírala...naštěstí jsem žádnou bývalku mého muže neviděla a doufám, že ani nikdy neuvidím :-p ...to je tak z pozice jedné méně neodolatelné...
Odpovědět
Profilova fotka
já bývalku svého muže taky nemusím... chtěla jsem s ní kamarádit, ale ona se chovala jak kretén, tak jsem zlomila hůl... a úplně ji nesnáším...
Odpovědět
Profilova fotka
bývalky nebrat
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda z milackovy bejvalky opravdu komplexy nemam....meri 180cm a vazi 85kg!!! tahne ji z drzky a je frigidni...takze jsem fakt v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi:frigida?a to si povídali?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ale prej jednou za sest mesicu se premohla :-D ale opravdu
Odpovědět
Profilova fotka
Rubi a nenapadá tě někdy, čím to je, že když před tím chodil přítel s takovou hnusnou, proč teď chodí s tebou? Já vim o několika borcích, co se mnou chtěli chodit (s ani jedním jsem do toho nešla) a pak si vždycky nabrnkli takovou ošklivku, že jsem z toho začala mít docela mindrák :-N Se vždycky utěšuji, že když neměli na takovou krasavici jako jsem já :-D , tak se museli spokojit s tím co mají, ale leckdy to tedy moc nepomáhá =-)
Odpovědět
Profilova fotka
rubi:promiň,to jí asi miloval...to vydržet...
Odpovědět
Profilova fotka
on neni vylozenej lovec a francouzsky holky maj rady frajirky, co se oblikaj dost zzenstile a maj tak max.65kg...ale pro me musi bejt partner chlap a ne moje segra... On kdyz se treba napije a ma takovou tu litostivou...tak zacne: ze mu jednou utecu, proc takova kocka je s chlapem jako on...Vubec nechape, ze u nas (CR) jsou oradny chlapy pritazlivy...tady letej jenom "samponi" 8-(
Odpovědět
Brr, sampony nesnasim :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?