Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rubi, tak to jsme na tom stejně, taky musím mít pořádnýho chlapa a ne "ženskou" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky ne, to bych si pripadala doma jako pani ucitelka nebo maminka :-p Ale prijde mi to lito, jak tady jsou strasne povrchni...protoze ma zlomenej nos, tetovani a ramena...tak to proste nemuze bejt hodnej a pritezlivej...a pro me zrovna jo :-) Ale lidi jsou tady fakt nechutny - kdyz jsem prijela, tam mi dokonce jeden jeho "kamarad" rekl, ze prece holka jako ja nemuze bejt s chlapem jako on a , ze my dva (kamarad a ja) bysme se k sobe hodili daleko vic...(jednu jsem mu vrazila!) :-D Je mi z toho smutno
Odpovědět
Profilova fotka
rubi:vraž mu druhou
Odpovědět
Profilova fotka
ja nechapu, jakym pravem si tady vsichni hrajou na mistry sveta... Jo a jindy zase zatim, co sel mladej v jednom baru na zachod, tak me jeden znamej zacal balit, ale takovej frajer debilni...a ja jsem mu normalne naplno prede vsema rekla, ze je mi lito a ze chapu, ze tady ma velkej uspech u holek, ale ja jsem Ceska a u nas by mu tak maximalne nekdo vojel prdel, protoze u nas po takovejch buzicich zensky oravdu netouzej ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
rubi:jsi má krevní skupina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se s tim nes..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi: ty jsi drsna!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja nejsem hezka Ruska, co sem prijela aby si vzala staryho bohatyho hnusaka... A jestli tady nekteri samponi nechapou, ze me opravdu bere jenom muj pritel a ze je mam na salamu, tak to holt musim rict z plnejch plic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,už jsem se ptala jednou,kam se poděla zakladatelka této diskuze? U......š .......a se k smrti nebo jí ten její za 8-) bil
Odpovědět
Profilova fotka
prej porad pokracujou..a chytlo je to, tak nema cas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pokračujou v čem?v š......í?
Odpovědět
Profilova fotka
no v tech hratkach s vicero pary :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a to to dělají tak často, že ani nemohou písnout? ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt, ze moc casto tady neni...asi je to casove narocnej konicek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koníček nebo na koníčka,mám v tom galymatyjáš :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne, dámy. Omlouvám se, dost sem nestíhal, konečně sem to dočetl. A rozhodně to nebylo nudný čtení :-). Jsem od včerejška slaměnej, tak bude trochu víc času, snad se tu s někým potkám. Krásný víkend všem...
Odpovědět
Profilova fotka
Abych aspoň něco vyplodil k uplynulým tématům - bydlíme pár ulic od mojí bejvalky,moje drahá třetina ji nezná, ale docela by ji i ráda poznala. Já sem sní taky v pohodě, ale její partner nějak asi nemusí mě... ale nevím, už sme se dlouho neviděli. Mám nějak strach se tam zkusit stavit na procházce s kočárem (mají taky dvě malý děti), abych někomu něco nenabourával. Teda jednou sem na výzvu manželky zazvonil, ale nebyli doma, skoro se mi ulevilo...
Odpovědět
Profilova fotka
To je zajimavy, a jaky mate mezi sebou vztah? ja nerada palim mosty, bavim se (spis tajne) s nekterymi byvalymi, protoze muj muz byl driv trosku nervak (nez si me okrouzkoval) a ja proste radsi nerikam, nez aby se tim zbytecne zabyval, kdyz se stejne bavime jen o kravinach...
Odpovědět
Profilova fotka
kristi:každá jsme jiná,já mosty pálím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vztah ? Mluvil sem s ní naposled náhodou před dvěma roky, několikrát párminut. Takže jakej máme teď vztah nevím. Ale tenkrát byla ráda že mě viděla, nebo to tak aspoň vypadalo :-). Nemám na ni telefon, vím kde bydlí, ale sem trochu předposranej tam zajít. Já si dokonce myslím, že by si rozuměla s manželkou a mohly by spolu kočárkovat a hřišťovat a tak. Mě by se to líbilo, ale jak sem psal - bojím se.
Odpovědět
Profilova fotka
zdar, co se resi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj. Neboj, žádný prasárny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, skoda :-D no m ma s byvalou normalni vztah, rozesli se v dobrym, na zacatku sem na ni desne zarlila, dokonce se zeptala jestli nam muze jit na svatbu, ted uz jsem si zvykla, minule jsem ale nasla pri uklizeni fotku tech dvou jak se tuli a moc dobre mi u tho nebylo, ja se s byvalima nestykam ani nekomunikuju, jenom s jednim ale na toho je m vylozene alergickej tak tam kamaradstvi nehrozi
Odpovědět
Profilova fotka
miamia:vím,jak se cítíš
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tady, neu...ala jsem se k smrti :-) jak píšete, to fakt ne, ale včera jsme měli fakt super akci, pozvali jsme k nám ty 2 páry o kterých jsem tady psala, že si je zveme na střídačku a padli si do oka, tak jsme měli 6ku, dělalo se to fakt všude, v ložnici, obýváku, koupelně, bylo to skoro jako na SP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, hele a jak to mate s ochranou??? KOndomy??
Odpovědět
Profilova fotka
akcel-teda až domluvíš tu akci svojí ex a svojí manželky, chtěla bych být u toho... :-D :-D :-D , myslím, že to nebude fungovat, ženský jsou žárlivý...,ještě se ti pobijou... :-D luisa-prima program na sobotní večer... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luisa : Tiše závidím :-) aaa : Pokud se to uskuteční, budu podrobně referovat, slibuju :-) Kristi : S tímhle bych měl největší problém, teda ne použít kondom, ale spíš že to v zápalu boje dlouho nevydrží...
Odpovědět
Profilova fotka
Akcel, to je prave ten problem, jednak je to s kondomem divny a jednak menit ho kazdych 10 minut musi byt na palici
Odpovědět
Profilova fotka
luiso tak to je super, taky zavidim x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?