Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky obcas opaluju nahore bez, nemam rada opaleny plavky na tele, a proti nahote s m vubec nic nemame ale kdyz jsme byli letos na dovolene tak jsme se tak vyvalovali na plazi a pozorovali ostatni, docela dost zenskej bylo nahore bez takze m mel voci az na pupku a i pro me se par krasavcu na spaveni oka naslo tak jsme si tak lebedili az se nam do roznyho pole dostala skupinka duchodcu, ony nahore bez a jedem z panu se ozhodl prevlict si plavky, bohuzel jsem nestihla vcas uhnout pohledem :-N teda to byl pohled, rekla bych primo nezapomenutelny :-N ted uz kolem sebe na plazi radsi moc necucim :-D
Odpovědět
Já teda k moři jezdím tak jednou za uherskej rok, ale na svoji poslední opalovačku před asi pěti lety do smrti nezapomenu. Na Krétě, dvě dámy kolem padesátky, prsa pobožný (znáte to, ty co hned po rozepnutí podprsenky padnou na kolena), ale co bylo nejhorší, byly spálený do ruda už když jsme přijeli (byly tam už týden před náma) a pořád se grilovaly dál a dál, rudý jak rak. Trpěla jsem jen při pohledu na ty jejich do ruda spálený prsa, au, au, au. Asi masochistky nebo jinak nevím, muselo to přeci bolet? Tak to ale přeci musí být i na swingers občas, ne? Co když vám padne zrak na někoho, kdo není zrovna "sexy". Mě by to vzalo všechnu chuť.
Odpovědět
Profilova fotka
mabinogi no prave to jsem tu psala jako duvod proc jsme na swingers nikdy nebyli, nechcem riskovat :-D :-D
Odpovědět
Aha, tak já myslela, když to tu tak hájíš, že jsi swingrsačka.
Odpovědět
Koukám, že jste byli na svatebce na Mauritiu, pěkný ;-) .Pěkná svatba.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mabinogi no uvazovali jsme o tom, docela nas to laka ale prave nevime na koho tam narazime :-N ja hajim to ze pokud nekdo chce experimentovat tak proc ne a neni na tom nic divnyho ani spatnyho, pokud tim nikomu neublizuje tak na tom nic neni
Odpovědět
hellunko, ja te nahou nevidela, tak nevim, jestli ses nechutna ;-) v kazdem pripade osazenstvo lhoty nechutne je na 99%, videla jsem tam za ty roky snad jednu peknou divcinu proste dle myho nazoru prevazna vetsina lidstva vypada lip oblecena
Odpovědět
jo a jeste k tomu pomlouvani nudistu - me by teda v zivote nenapadlo to nazvat pomlouvanim, jezis ja tady vyjadruju nazor na vec...jestli se nekdo citi v pohode uplne nahej, tak fajn, ovsem ja si na nej muzu vyjadrit svuj nazor, nebo na nudisty je nejaky embargo? lidsky telo je krasny, kdyz se o nej clovek stara, ale velka vetsina nudistu vystavuje svoje desetileti spatnym zivotnim stylem tyrana tela a at se na me nikdo nezlobi, ale sluncem a potem opruzela sada pneumatik a celulitida je hnus nonplusultra
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
celulitida je problém i hubených, souvisí to s lymfatickým systémem a ne se špekem... lidi, přestaňte řešit sračky, život je o důležitejších věcech.
Odpovědět
Profilova fotka
catf ze se nestydis, jak vubec muzes rict ze speky jsou neesteticky :-D :-D
Odpovědět
šmankoty, ja se spis divim, ze nekomu stoji za to reagovat na prispevek starej skoro pul roku jako by to bylo dneska :-D ja si teda myslim, ze je na me celkem peknej pohled ale ostatni lidi fakt videt nepotrebuju, ať si to skovaj :-N bohatě mi to stačí v sauně teda :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak hlavně jestli si to myslí i okolí. :-D
Odpovědět
Erotika není nikdy pasé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
welcome: A problematika nadváhy taky ne... :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
JJ souhlasim z holkama a k tem spekum,kazda je nejaka a holky ja bydlim u more a z 12mescu se tu oplaujeme takovych dobrych 9 vsechny damy bez vrchu at nam je 10 nebo 50 at mame 20kilo nebo 100 a myslim si ze kazda je nejaka a resit nekoho na plazi ze ma speky a buh vi co je nevhodne ja nejsem zrovna s tech co by byli tluste v uvozovkach a muzu si gratulovat ze po diteti mam snad lepsi postavu nez sem mela ale zase mam vsude strie a kdybych to mela resit opoluju se ve skafandru :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
jsem tu dobře na svatebním servru? ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@luisa Ahoj, jak se dostanu na swingers party
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Ahoj, já se musím pochlubit se svou zkušeností se swingers. Předem jsem se hodně bála, jací tam budou lidé, jestli se nebudu stydět, jestli nebudu do něčeho nucena,atd. Mám přítele, ale šla jsem tam poprvé se svoji kamarádkou, aby se přítel nezakoukal :-). Zážitek byl krásný a velmi příjemný, lidé super, zcela normální, žádní zvrhlíci, a stud jsem ztratila po 15 minutách, tam si jsou všichni rovni. Vše bylo dobrovolné.Výhoda byla, že to byla soukromá akce, na kterou jsem narazila náhodně přes web www.domaciparty.proweb.cz . Už jsem několikrát vzala přítele, teď už manžela :-). A jednu zkušenost mám i z Německa, také super. Doporučuji vyzkoušet
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@sabca13 Je to tak máš úplnou pravdu , poprvý to bylo se zvědavosti jak říkáš a ted sem tam občas z velkýho vzrušení velký nadrženosti , záleží na jídle já se přiznám jinak 100% heterák
Odpovědět
Profilova fotka
@luisa Jseš úžasná
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
chodíte kam asi na sw? máte email?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?