Svatba v roce 2015 - jaké datum by se Vám líbilo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, Ať už se vdáváte nebo ne, jaké datum v roce 2015 by se Vám líbilo? :-)
Odpovědět
1
6
7
Profilova fotka
@kiki288 No já na tyto věci taky moc nevěřím, ale zní to pěkně :-) I když dopoledne to taky nedáme, rozhodujeme se mezi 12h a 13h. Ale bezpodmínečně věřím nám, takže nějaký "znak" nás určitě nepotopí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se rozhodli pro 15.8. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím tu všechny...máme svatbu 15.5.2015 :-)mooooc se těšíme
Odpovědět
Ja jsem asi divna, ze jsem se jako jedina rozhodovala podle toho, kdy meli v miste obradu volno :-D nakonec to vychazi na krasne datum 1.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme 29.8... Proste jen tak, nic to neznamená :-), teda alespoň prozatím, pak už to bude nejhezčí datum :-)
Odpovědět
@petrasandra My též 8.8.2015 na nás zbylo,ale máme 10 výročí a 8.8 se nám narodilo dítě...tak třeba to přinese štěstí.. :-) :-)
Odpovědět
My chteli 15.8.o pulnoci bych to mela k narozeninam :-) bohuzel v ten den matrika v miste obradu neoddava,tak jsme se rohodovali mezi 8.8. A 22.8.pritelovi by se libilo 8.8.jako magicke datum,rikala jsem,ze to budeme tezce neco shanet,tak jsme byli porad na vazkach,tak jsme si hodili korunou a ta urcila 22.8.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 17.7.2015;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme 30.5.2015 :-)
Odpovědět
My budeme mít svatbu 24.10. 2015. Na zámku oddavaji jen každou čtvrtou sobotu v měsíci. Zasnoubili jsme se v červenci, takže do roka a do dne to nebude. Ale letní svatbu jsem nechtěla (ikdyž léto mám moc rada). Lidi jsou uvaření, snoubenec by se potil v obleku jak blázen. A když je velké horko, lidem se nechce ani moc hýbat (tančit atd.) ani moc jist a mlsat. Navíc podzimní příroda je nádherná. A datum po sečtení dává 6-prý číslo šťastné pro manželství :-) Tak uvidíme.
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?