Svatba v roce 2015 - jaké datum by se Vám líbilo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, Ať už se vdáváte nebo ne, jaké datum v roce 2015 by se Vám líbilo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my se nemůžeme rozhodnout :D buď 15.5 a nebo 8.8. jsem zvědavá kdy se konečně domluvíme :D
Odpovědět
Mne by se moc libilo 13.6.15 - letos jsem tento den byla pozadana o ruku... Navic mame ten den narozky ja i moje dvojce a cislo 13 mam tudiz rada 8-) ... Ale pokud nedopadne, bereme jakekoli ;-), ono je to celkem jedno! Holky, co mate zarizeno - jak jste to zvladly takhle dopredu? Matrika vyhlasuje terminy v zari/rijnu... Nebo mate jiste, ze oddavaji kazdou sobotu? Ja cekam, az se mi potvrdi nejake datum a pak to rozjedu!
Odpovědět
My se rozhodujeme mezi 15.8. 2015 nebo 8.8. 2015. Rozhodne asi až místo konání (naše matrika dělá každou sobotu v měsíci svatby na jiným místě). Jinak už jsme začaly s nákupem drobností a dekorací, aby toho pak nebylo hodně naráz :)
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme 6.6. :) líbí se mi i srpen, 15.8.2015, ale to už bychom to nestihli do roka a do dne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a chlap vybral toho 6.6. prý kvůli vylodění v Normandii :D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme datum 15.8.2015..sice to nebude svatba do roka a do dne, ale do dvou a půl let, ale i tak je to pro nás symbolické a blízké datum, kdy 17.8. mám svátek, 17.8 to bude 5 a půl roku co jsme spolu, tak doufám, že se to drahému bude dobře pamatovat. Jen se bojím, že nebude příliš horko , ale to už se přežije :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme 10.10. 2015.Taky to není do roka a do dne.Příští rok má snolubenec bakalářku, tak ať má klid. Máme hostinu a fotografa - tyto dvě věci jsem chtěla mít děj se co děj a paní na matrice mi řekla, že mám přijít v prosinci na termín - po zvolení nového zastupitelství.Snoubenec má na starosti kapelu - zpívá v ní jeho kamarád cyklista :) Jinak představy mám, co půjde, bych si chtěla vyrobit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mijosek My máme 3. října a ještě, že je paní na matrice moje známá, protože jsem měla pocit, že kdyby nebyla, ťukala by si na čelo, co že tam dělám tak brzy. I tak si mě musela zapsat na konec notýsku,protože data na další rok takhle dopředu samozřejmě vypsaná ještě nemají, tak doufám, že nezapomene, že tam má jeden zápis :-D Jinak taky máme zajištěného fotografa, protože všem se už to pomalu zaplňuje i takto dopředu, tak je třeba jednat :)
Odpovědět
Ahoj, mé šťastné číslo je 8, takže 8.8.2015 - 2+0+1+5= taky 8, tak snad to přinese štěstí :)
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom chtěli 25.7.2015 - pro nás symbolické datum... :-) 15.5. je krásné, ale já bych se bála ledových mužíků... :-) Počasí je ale stejně nevyzpytatelné, tak co... :-D
Odpovědět
5.5.2015 :-) Ale je to úterý...
Odpovědět
My se rozhodujeme mezi 10.10.2015 nebo 17.10.2015. :-) Chtěli jsme spíše toho 10.10 ale to se brali i mí rodiče tudíž by to bylo na jejich výročí. Tak nevíme jestli to není docela hloupé a neudělat to později, ikdyž se trošku bojím, že toho 17. už může být škaredé počasí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
My chceme 15.5.2015 :) ale nevíme zda bude opraveno místo svatby
Odpovědět
My máme vybrané 8. 8. 2015 - začali jsme spolu chodit 18. 8. 2008, o ruku jsem byla požádaná 28. 8. 2013 a tak jsme vybrali zase něco s osmičkami :) Slyšela jsem, že osmičky nejsou šťastné, ale snad to u nás nebude platit :)
Odpovědět
Holky, ktere chcete takova kulata data myslete na to, ze bude silena rvacka o restaurace, ubytovani, radnice i treba fotografy. Takze urcite zarizovat i rok dopredu!
Odpovědět
@dead_cat : též máme 6.6.2015 :) s tou patnáctkou na konci se mi to zdá trochu divný, ale šestka je fajn číslo, a květen byl nevhodnej kvůli případnejm státnicím, navíc v červnu bude pravděpodobnějc tepleji už. tak snad nám to vyjde:)
Odpovědět
ahojky my máme datum 8.8. 2015 .... dvakrát nekonečno... snad nám tak i náš "svazek" vydrží ;-)
Odpovědět
@katkafcs jee, to máme stejně 6.6. :-)
Odpovědět
@blonde89 tak to gratuluju. když jsme rozhodovali datum, tak jsem hledala význam čísel a šestka tam měla fakt supr věci, ted tu stránku nemůžu najít:-D ale harmonie, spokojenost..to píšou všude. i když se to týká hlavně numerologie...nicméně z těch všech čísel mi to přišlo jako nejvíc manželsky vhodný:-D
Odpovědět
@fijonceee my jsme chtli na jaře..květen se nám zdál brzo, navíc mám v květnu narozeniny, takže zůstal červen. Jako první nás napadlo 1.6., ale to vchází na úterý. Kouki jsme do kalendáře a první sobota v červnu byla 6. Takže 6.6. se nám líbilo hned :-)
Odpovědět
ohledně matriky musím taky čekat do prosince, ale termín chtějí už teď zarezervovat na místě kde se budeme brát, docela divné, ale co :-). my se nemůžeme rozhodnout u data 19.6.2015 a nebo 3.7.2015, červen jsem chtěla nejdříve já, ale když jsem zjistila že první víkend v červenci je prodloužen o pondělí(jelikož je státní svátek), tak se mi to taky docela líbilo, už kvůli lidem co budou na svatbě, a opijí se :-D :-D
Odpovědět
@blonde89 taky mám v květnu narozeniny, ale v červnu je zas má partner:-D každopádně oba máme šestku v datu narození, takže to nevnímám satansky:-D nám moc nezbylo po tý praktický stránce. šel by vlastně jen červen nebo červenec max, ale červen byl nejdieálnější, a 6.6. se nabízelo. jen mě napadlo (až po zamluvení termínu na matrice:D) že 8.6. je medard, a to strašně často prší, tak doufám, že nebude zrovna nějaká blbá fronta. ale známá se vdávala loni právě 8.6. a měli krásně. nějakej bouřik se blížil, ale to místo to úplně obešlo. no a my se budem brát venku, takže bych fakt nechtěla abychom zmokli.
Odpovědět
@fijonceee také to máme z části venku, tak doufám, že bude hezky, ale to si přeje každá nevěsta. Počasí neovlivníme a je těžké odhadnout jak bude. Většinou jsou od června tropy, ale letos teda léto nikde..
Odpovědět
My už máme předběžně 20.6.2015, jen musíme do konce srpna potvrdit. Už i tak sou dost termíny zabrané ... holt je to zase v sezoně. :-D
Odpovědět
Kdybychom se brali v roce 2015, tak bychom určitě skočili po datu 15.5. 2015 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Stale nabizime sluzby hudebni skupiny Bosaci (www.bosaci.cz) a nebo mensi skupiny pro akce v tydnu Bos trio (www.bostrio.cz). Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach.
Odpovědět
Profilova fotka
@verarius 15.5.2015 je patek
Odpovědět
Předběžně máme 7.3.2015, v listopadu to chtějí ještě potvrdit, že závazně nerezervují tak dopředu. Tak snad to klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 6.6.2015 :)
Odpovědět
12.9.2015 - mám svátek :) navíc se mi zdá, že v červenci a srpnu bývá často nesnesitelné horko a bouřky. kolegyně z práce má v tomto období narozeniny a slíbila mi, že pršet nebude, že bývá hezky. snad to vyjde, protože to chci hodně outdoor :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?