Svatba v roce 2015 - jaké datum by se Vám líbilo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, Ať už se vdáváte nebo ne, jaké datum v roce 2015 by se Vám líbilo? :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, máme datum 25.4.2015 ve Vlašském Dvoře v Kutné Hoře, je tu některá se stejným místem?
Odpovědět
My 22.8.2014
Odpovědět
@ha_ja my taky chteli 13.6. (Ale nevyhlasili tento termin) a tak mame 16.5.!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my máme 24.4.2015, chtěli jsme 30.4.2015, ale to neoddávají - pálení čarodejnic....
Odpovědět
Profilova fotka
6.6.2015 :-)
Odpovědět
15.5.2015 v 11.00:-)
Odpovědět
Profilova fotka
19.6.2015 ve 13.00 :-) moc na výběr jsme neměli. Chtěli jsme původně červenec - srpen, ale trošku se nám zkomplikovala situace, tak musíme dříve :-) a datum 26.6.2015, které jsme chtěli " výročí máme 26.12. " takže by to bylo na půl roční, ale na našem místě nebylo volno, tak jsme dali toho 19.6.2015... :-)
Odpovědět
My máme 2.5.2015 a toto datum se mi moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
6.6.2015 v 12 hod :)
Odpovědět
@verarius 15.5. 2015 je pátek ;-)
Odpovědět
Nám by se moc líbilo 6.6.2015, přesně 1555 dní od seznámení... Bohužel místo pro hostinu už bylo obsazené, takže nakonec o týden dřív :)
Odpovědět
já chtěla květen, ale sestra má rodit, tak nic. a pak 11.11.2015 budem spolu 14 let
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kdysi jsem chtěla 15.5.2015 v 15 hodin, ale nestihla bych školu a všechno okolo, takže jsme se dohodli, že to bude 29.8.2015 ve 12.30. Je to sobota a měsíc v úplňku :) A i podle numerologie a čínské filozofie je to pro nás super :) Budem spolu 2 roky 6 měsíců a 5 dnů :D
Odpovědět
Profilova fotka
my se chceme s přítelem vzít v říjnu...buď 17 nebo 24 :) chceme svatbu v kostele..jen nevím, jakou zvolit kytici.svatbu budem ladit do fialova..každopádně chci růže a něco do nich..aby po usušení vypadala hezky...poradte mi prosím :) dík
Odpovědět
@zednice jsme na tom stejně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
30.5.2015 :-D
Odpovědět
8.8. 2015 :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme vybrali 15.5.2015 ve 13.hod....nějak se mi tam ty 5 líbily :-D Tchýně nadšená nebyla...ale je to naše svatba!! A květen je krásný měsíc...Zařizování začíná být v plném proudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me na data moc neuzije takze mi to bylo jedno..jen jsem chtela zari protoze je to sympatickej mesic a posledni roky byva v zari krasny počasí :-D takze 5.9.2015 :)
Odpovědět
Profilova fotka
My vybíráme mezi 15.5. a 22.5.
Odpovědět
Profilova fotka
@moninamona My chceme taky 15.5. - naše magické datum :)) Moje budoucí tchýně také protestovala.. Květen plný pověr atd.. Ale neuspěla. Stejně si to uděláme po svém. :-)
Odpovědět
1.5. 2015 a na prstynky si dame 1.5.15 mame to pro jistotu v 1:05 hodin :)))
Odpovědět
@georginek Já jsem také přemýšlela o únoru, ale 15., ale nechtěla jsem všechno okolo šedivé, špinavé a smutné.. Takže nakonec jsme se domluvili na 15.5. a vůbec nám nevadí, že je to pátek-vždyť je to náš den😄
Odpovědět
@popomnenka to nevadí😊
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme se brát 19.9. mě to přišlo jaké hezké datum a prý je velice dobré pro svatby - dle postavení planet :o) a taky se mi moc líbí 10. 10. 2015
Odpovědět
Profilova fotka
@kiki288 Neříkej, fakt? Nechala sis to někde "věštit"? Máme stejné datum :-)
Odpovědět
vám ty květnový data nevadí? mě osobně zas tak moc taky ne.. ale rodina by to asi nerozdýchala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moncia Mám kamarádku, která se zabývá ezoterikou, a tak se jí přítel na to datum ptal - dopoledne je výborné pro svatbu, lepší si prý vybrat nejde. Odpoledne už to není tak jednoznačné - prý je tam nějaký zna, který může manželům pomoct, ale taky je může potopit. Švanda je, že budeme mít obřat až od 14:30 :o) ale já na to zas tak nevěřím. Jaké si to uděláš - takové to máš. Tomu věřím já....
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme termín 19.9.2015. Chtěli jsme září a tento den budeme mít i výročí 4 roky :-)
Odpovědět
Taky máme 15.5.2015 a i když jsem si poslechla dost odrazujících komentářů, tak to neřeším. Nejsme pověrčiví
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?