Svatba v roce 2015 - jaké datum by se Vám líbilo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, Ať už se vdáváte nebo ne, jaké datum v roce 2015 by se Vám líbilo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 2.5.2015. Mám dojem, že to datum už od pohledu špatně nevypadá :) Navíc máme svatbu na Slovensku, hodně příbuzných bude cestovat, takže pasuje uplne ideálně že pátek 1.5. je volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
6.6.2015 nebo 8.8.2015 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak toho 15.5.15 taky vypada pekne. A svatba v patek je v pohode, aspon se do pondeli vsichni vyspi z opice :))
Odpovědět
My máme datum 10.1. 2015 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Pokud hledate kapelu na Vasi svatbu, mrknete do naseho profilu nebo rovnou na webovky, zda Vas termin mame jeste volny. Pokud ano, radi Vam pripadne zahrajeme, stejne jako 220 parum pred Vami. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem si vybírala datum pro svou svatbu tak mi vyslo 10.7.2010, desítky... nebylo to vůbec planovaně, prostě to tak vyšlo. Datum jsme vybírali tak, že jsme zavřeli oči a datum vylosovali :) a datum miluji. Doporučuji tedy jen, abyste si dodavatele na taková ta data s opakujícími se čísly rezervovali opravdu hodně dopředu. Každý rok se nám stává, že nevěsty jsou smutné, když už dodavatel služeb, kterého by si přáli je obsazený. Letos vedou 7.6.2014, 14.6.2014, 21.6.2014, 6.9.2014 a já si pořád říkám a snažím se příjit na to v čem ta data jsou tak zajímavá, když opomenu první jarní den :).
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme nakonec změnili 15.5. na 9.5....líbí se nám den volna předtím a je to alespoň o kousek blíž :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtěli bychom 6.6.2015 :-) ale záleží jaké termíny vypíše zámek :-( obřady jsou zde jednu sobotu v měsících červen až září, takže nebude moc z čeho vybírat :-) 8.8.2015 je taky pěkné, ale to už je opravdu daleko... :-D
Odpovědět
My budeme mít 24.4. 2015 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky bychom rádi 15.5.2015, ale bohužel potvrzené to bude až v říjnu, kdy se vypisují termíny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@rainbow_x v tu dobu mame zrovna vyroci ale jelikoz to vychazi na patek, pokusime se alespon o 16.5. sobotu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, nevěsty. Hledáte kapelu, která nehraje jen dechovky? Hledáte kapelu, která Vám rozproudí svatbu? Hledáte kapelu, která Vám zpříjemní Váš den a z Vaší svatby udělá nezapomenutelný zážitek? Odpověděli jste alespoň jednou "ano"? Pak jsme tou správnou volbou právě pro Vás. :) Více na našich webovkách. Hezký den všem..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Máme 8.8.2015, chtěli jsme svatbu v srpnu, ostatní termíny v srpnu již zamluvené kromě 1.8. 2015, ale to oddávají zrovna trochu jinde, takže 8.8. na nás zbylo :-)
Odpovědět
Ahoj, já vždy toužila mít svatbu v červnu, takže s přítelem jsme se jednoznačne shodli na 13.6.2015. Pro klid duše už mam zamluveného vyítženeho a opravdu skvěleho fotografa, kapelu, místo hostiny. Na matriku si zajdu behem léta. Na zbytek je čas. Co myslíte, kdy jit na svateni šaty? Myslela jsem, že tam v listopadu..lednu. Víte byla jsem požádaná o ruku v pulce kvetna, takze letos svatbu ne, nechteli jsme uspechat chystání, jelikož jsme chteli svatbu v červnu no a za mesic bychom ji težko přichystali pro 55 hostu, dle nasich predtav, bez kompromisu..
Odpovědět
Ahojda mi taky budeme mít svatbu 8.8.2015:). Léto je léto.
Odpovědět
Profilova fotka
@allibaba Ahoj :) My budeme mít svatbu měsíc před vámi a když jsem psala do salonu ohledně šatů, tak mi odepsali, že bude ideální, když dorazím tak v listopadu. (Já si je teda budu pak nechávat šít, ale chci si zkusit, jak mi bude sedět nějaký střih podobný tomu, co bych chtěla.) Jinak teda závidím, že už máte tolik věcí zařízeno, my zatím řešíme, jak tu svatbu pojmeme a pak budeme teprve vybírat definitivně místo. No, mám toho plnou hlavu, ačkoli mě teď ve čtvrtek čekají inženýrský státnice :D
Odpovědět
Mě se líbí 5.9.2015 ...září u nás prostě vede :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrielaorl tak to se vdáváme ve stejný den. My na statku Blažejovice kousek od Prahy a 3.5. má můj taťka narozky, takže je taky ještě následující den na svatbě oslavíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@allibaba a prozradíš kdo je tvůj skvělý fotograf - stále vybíráme a nedaří se nám. Hledáme někoho do 10 tis. Kč.
Odpovědět
15.5.2015 jsme taky chtěli, ale všichni nás odrazovali od května tak pro jejich klid to máme 24.4.2015 :) .. Ale jinak toho 15.5. by se mi líbilo moc :)
Odpovědět
Ahoj Natydenaty, jelikož jsi z Prahy, tak muj znojemský fotograf pro Tebe zřejme nebude moc aktualni, stran vzdalenosti. Ale samozřejme Ti rada poslu odkaz: http://www.vokurek.cz/
Odpovědět
3.7.2015 je to pátek a nám osobně se líbí to, že je pak i pondělí volné. Budeme tedy moc vyspávat a regenerovat se
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Pokud hledate kapelu na Vasi svatbu, mrknete do naseho profilu nebo rovnou na webovky, zda Vas termin mame jeste volny. Pokud ano, radi Vam pripadne zahrajeme, stejne jako vice nez 220 parum za poslednich 15 let. :).
Odpovědět
S partnerem jsme se bavili o roku 2015 jako o roku naší svatby. Víc jsme to zatím neřešili. Jsem dost překvapená, že už máte i termín. Co ještě už máte zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
@allibaba Moc děkuji. Uvidíme, záleží, jestli jezdí.
Odpovědět
a co zvolit v roce 2015 vaše datum výročí? Já to tak udělala, aby si přítel nemusel pamatovat datum výročí a svatby zvlášť:-))
Odpovědět
Vybírala bych s partnerem. Podle mě vůbec nezáleží jestli to bude 15.5. 2015 nebo jiné podoboné "magické" datum. My jme vybírali tak, že jsme se prvně bavili že svatbu chceme v létě aby bylo teplo (oba léto a teplo milujeme) ...měli jsme tedy na výběr červen, červenec, srpen ...v srpnu už se nám zdálo pozdě a v červenci jsou často dovolené (tak by třeba někteří svatebčani nemohli), tak jsme se rozhodli pro červen (a pak už bylo jedno jaký kromě druhého kdy bývá v manželově městě odkud pochází velká pouť) tak sme se rozhodli hned pro první víkend 7.6.2014 no a teď je tohle datum pro nás to "magické" a nádherné
Odpovědět
Ja si myslim, ze je to jedno, jake datum.. ono za par let - 15.5.2021 uz to nebude magicke datum :).. my jsme to vybirali hlavne z praktickych duvodu z zavislosti na nasich dovolenych a dovolenych nasi rodiny :)
Odpovědět
Mě by se líbilo datum symbolické pro náš vztah - kdy jsme se seznámili, kdy začal vztah... My jsme se brali na můj svátek, takže výročí mám posichrované, že muž nezapomene. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
15.5 bombataky jsme chtěli, ale patek je prd...tak 30.5.2015
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?