Svatba v roce 2015 - jaké datum by se Vám líbilo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, Ať už se vdáváte nebo ne, jaké datum v roce 2015 by se Vám líbilo? :-)
Odpovědět
@andilek17 u nás se třeba oddává jen v sobotu ;-) ostatní dny za příplatek a vůbec nejsou ochotný...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme vyhlédnuté datum 21.3.2015... Je to 10 let a 1 den od začátku našeho vztahu :-)
Odpovědět
U nás zase vede 11.4.2015, protože to bude 8 let a 1 den, co jsme se dali dohromady. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek17 my mame sobotni termin prave kuli tom aby si 60lidi nemuselo brat dovolenou..vim ze by si ji vzali ale nam bylo jedno jaky den, tak i ciste z praktickeho hlediska a i kuli doprave(vime jak to v patek byva) me osobne prijde sobota lepsi min hekticka..
Odpovědět
My jsme původně chtěli 3.4.2015......ale nakonec to máme už teď 10.10.
Odpovědět
@andilek17 Protože ne každý si může vzít v práci volno.
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel mě požádal o ruku 6.6. 2014 tak jsme se rozhodli mít svatbu 6.6. 2015 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@fijonceee Taktéž chceme s přítelem 6.6. 2015 :) je to pekne datum :)
Odpovědět
15.8.2015 by se nám líbilo, ale já ho nechtěla v žádném případě, jelikož mám 15.8 svátek a narozeniny a ještě mít výročí svatby, tak to už bych teda asi nedala :-D přítel by to měl až mooooc jednoduché :-) proto přítel vybral 4.7.2015 a já jen schválila :-)
Odpovědět
Ahooj! Tak my 15.5.2015 na naše tříleté výročí! :)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli v plánu, 19.9.15 nebo 10.10.15. ;-)
Odpovědět
My máme termín 11.4.2015 :-) 11+4=15, 11.se brali mí rodiče, v dubnu přítelovi rodiče, 11. (ale jiného měsíce) jsem byla požádána o ruku a mojí vysněnou květinou na svatbu jsou tulipány:-) Takže je to jasné:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My máme 8.8.2015 :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 4.7. :-) Přítel slaví narozeniny 6.7., já 8.7. a 8.7. jsme se i zasnoubili :-)
Odpovědět
No mně se právě líbí, že mám 15.8. svátek. Aspoň se to bude příteli líp pamatovat ;-) (ale narozky naštěstí nemám ;-)) A taky to bylo jediné datum, kdy měli volno, tam kde chteme mít hostinu (to už byla ale náhoda, když jsme řekli, že termín je nám vlastně jedno :)) - jasné znamení
Odpovědět
My jsme chtěli 15.8.2015 protože 13.8. jsme spolu začali chodit, 14.8. mě požádal o ruku, ale nakonec jsme se rozhodli na 30.5.2015, nechceme čekat další 3měsíce:) Jen mě mrzí, že na matrice nám to z 15hod posunala na 14hod. Nebude to tak pěkné jako 30.5.2015 v 15hod, ale to se nadá nic dělat
Odpovědět
My zamítli květen a červen z důvodu alergie. Bude to v přírodě a nechtěla jsem, aby to přítel odtrpěl s opuchlýma očima a kapesníkem v ruce. Červenec ani srpen jsme nechtěli. Buď by bylo příšerné horko nebo lijáky jako letos. Chtěli jsme konec září, ale to má zrovna narozky, tak jsme si to dali o týden dříve na 19.9. Pokud by to nevyšlo na matrice, tak vede 10.10. Oba dva jsme ajťáci, takže by to mělo i symboliku :-D
Odpovědět
my chceme 18.4.2015
Odpovědět
No já (my :D ) původně chtěla září, ale mám pocit, že je to všechno tak nějak o měsíc posunuté...
Odpovědět
my máme 13.6.2015 :) chtěli jsme také 15.8. ale na tom místě, co chceme už není místo a to místo je pro nás přednější než datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 30.5.2015 :-)
Odpovědět
Kdybychom se brali v roce 2015, tak bychom si na 100% vybrali termín 15.5. 2015, je to krásné datum, které by se skvěle pamatovalo. :-)
Odpovědět
My chtěli 13.6.2015, ale bylo plno, tak máme 16.5.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme 15.5.2015, tak snad to na matrice klapne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Me by se nejvic libilo to datum ,kdy bude krasne pocasi..:))) ale rosnicka nejsem tak jsme vzali 30.5
Odpovědět
Profilova fotka
31.7.2015, chtěla jsem svatbu v pátek, a tohle datum si snad zapamatuje i chlap - Prostě posledního července. :-D A to že by si někdo nevezme dovču v práci,ať na mě nezkouší. Svatba je oznamována dost dopředu, aby si to všichni zařídili. A kdo ne, tak nechce, né, že to nejde..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěli jsme 6.6., ale nevyšlo to, takže máme 5.9.2015´, myslím že taky zajímavé datum.. dvě pětky a v září byla žádost o ruku :-)
Odpovědět
15.5.2015 :-)
Odpovědět
Máme 15.5.2015.....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty a milí ženichové, pokud máte březnový či dubnový termín svatby pro rok 2015, dejte nám vědět, rádi pro fotografie a videa nabídneme slevu....nějak zvláštně se nám zatím naplnilo převážně léto společně s podzimem. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?