Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my to přesně z tohoto důvodu zatím tajime,protože je mi jasné jak by si lidi kolem tukali na čelo.ví to jen moje kamarádka, moje mamka a moje dcera.vsechny jsou nadsene a budou pomáhat s výrobou dekorací :-) osobně si myslím že brzy není.já si zarezervovala svou vysnenou fotografku a nemusím stresovat že nebude mít volný termín. Vybrali jsme i super kapelu.po sezoně svateb se zarezervuju i u svadleny ať semou počítá s satama a tak nějak mám dost času pomalu nakupovat a ladit detaily :-) a v nejhorším vše co teď zarezervujes se dá ještě zrušit.
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 Podle mě také není brzy, koukala jsem, že některá místa pro svatbu/hostinu již berou rezervace na rok 2017... A jak říkáš, pokud má někdo něco vysněného - např. fotografa, tak čím dřív, tím lépe. Já se třeba fotografem zabývala přes 2 měsíce, ale to už je čistě můj problém - jsem nerozhodná a čím víc jsem to řešila, tím víc jsem do toho zabředávala, přitom jsem si na začátku myslela, že mám jasno. Pak ale člověk objevuje nové a nové a u mě se v tomto případě naplnilo - nejhorší je možnost volby :-) Už mám ale vybráno, teď tak nějak plánuji výzdobu, musím vymyslet takovou, která bude mít využití jak venku, když bude hezky, tak ve stodole, kdyby nevyšlo počasí.
Odpovědět
My mame zamluveny obrad,misto hostiny,fotografa. Mam koupene krasne saty tady z beremka. Mam i botky,ktere prave rozchazim,aby povolily... A tunu jinych detailu,takze mozna jsem kapku napred. Prave resim,jestli by se k bilym krajkovym satum hodilo satenove hnede bolerko. Abych to sladila s dioptrickymi brylemi. Pritelovi se ta hneda moc nezda... Umely byste si to predstavit?
Odpovědět
Profilova fotka
@anabel26 já mám tento termín ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mirkaema ja myslim ze hnede bolerko mit muzes... pokud to mas sladene s brylema jak rikas... stejne ho nebudes mit po celou dobu. ja bych se toho nebala!
Odpovědět
Ahoj já jsem to samý :-D Svatbu mám až za rok, ale už se moc těšim na ty přípravy. Vím, že to bude spousta zařizování a peněz, ale já jsem zařizovací typ, takže vím, že mě to bavit bude :) Přítel takovej není, tak jsem ráda, že toho dost nechá na mně :-D. Ale prý místo a datum obřadu by bylo fajn zařídit si klidně i rok dopředu aby nebylo pak zamluveno??? Co myslíte? :)
Odpovědět
@mirkaema Jo já radši nikomu neřeknu, že už o tom přemýšlím co a jak bude :-D :-D :-D
Odpovědět
@lavender23 Jojo já taky určitě půjdu do koordinátorky. Ještě je to moje známá a vím, že to dělá skvěle, tak se na ní budu moct spolehnout a se spoustou věcí pomůže vymyslet a zařídit, vím, že má vkus, tak že to bude pěkný :). A ten den nebudu vystresovaná, že jsou nějaký problémy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petap1988 ahoj. Taky jsme začali zařizovat rok předem. V srpnu zásnuby, v říjnu už jsme měli rezervovanou hospodu a začátkem listopadu už vyřešené i menu ;-) Místo obřadu vypsali až v lednu, ale hned jak to šlo, tak jsme rezervovali též - chtěli jsme srpen a to vypsali jeden jediný den. Fotograf 9 měsíců předem. Šaty stačí tak půl roku předem (i kvůli výkyvům váhy), ale osobně to zařizování dopředu jedině doporučuju - i kvůli financím, které se líp rozprostřou, než pak platit všechno najednou :-)
Odpovědět
@esufi Jo to je pravda, díky :) Šaty chci pozdějc, hodlám ještě upravit postavu :-D :-D :-D Teď si zatím alespoň zarezervovat místo a datum.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, take jsem natěšena a svatba bude někdy o prázdninách v roce 2016. Letos toho mame nějak moc,uprava domečku atd... Už teď se moc těším, koukam a inspiruji se. Vubec nevím co je vše potřeba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží jakou svatbu chceš nás bude max.40 výzdobu ,oznámení si udělám sama kytky nemusím mít drahé prstýnky koupi mamca to chvci neříkám mega dráhou hostinu ale krásnou;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@andilek85 my se to taky snažíme pojmout tak nějak rozumně,ale i tak to vypadá že na těch 200tis. se to vyšplha... bude nás skoro 90 jak už jsem psala.zveme hodně kamarádů,protože chceme ten den opravdu strávit s lidma,které máme rádi.dospěli jsme k rozhodnutí vzít se po 17ti letech a tak nějak oba cítíme ze je na to ten pravý čas,jsem šťastna že jsme to nijak neuspechali,že jsem se nenechala zlomit ani u jednoho těhotenství a muzem si ten náš den udělat prostě úžasný,podle našich představ a za své peníze :-) každopádně výzdobu budu dělat taky sama s mamkou a dětmi.a oznámení si též udělám vlastnoručně :-) kytkařku máme v rodině moc šikovnou,ta mi určitě pomůže.už se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petap1988 rozhodně je ideální čas poohlédnout se po místě na hostinu a rezervovat si termín.zrušit to muzes vždycky.a taky pokud máš nějakou oblíbenou kapelu,fotografa,kameramana...tak i na to je nejvyšší cas.blbe je to s matrikama,tam většinou berou termíny až po novém roce :-( ale někde jsou rozumné úřednice a zapisou si tě i teď.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my jsme podstatně níž rozpočet byl 50.000kc:-D na vše v té levnější .restauraci....změnili jsme taky si to chceme užít ale bude pouze nejbližší rodina bohužel jinak by nás tam bylo 100;-) v této restaurací kde to bude dražší se svatba vyšplhá asi na 75.000kc za vse snad bez prstýnků ty nám platí mamka doufám že výš už to nepůjde to už by jsme nemohli dat...tak to budete krásnou svatbu ;-)ani já jsem nechtěla nic úspěchat až i když m bude 31let a snoubenci 40let nelitujem že máme dítě a potom svatbu dcerce tou dobou bude 2roky a 3mesice;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My právě budem platit i ubytování,takze se to nasbira :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to u nás naštěstí ne moje rodina je z místa a pritelova bude spát 4lidi u moji mamky 4u nás 8bude ubytováno kde my ty si to chtějí platit sami a ostatní jsou místní ty se rozvezou pouze 3-5km od místa z hostiny budeme mít řidiče kamaráda;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a krásné to budemě mít všechny urcitě!ty peníze nehrají roli.není to o tom za kolik je svatba!hlavně ať se tam všichni ve zdraví sejdeme.obzvlášť u těch dětí je to s tím zdravim někdy loterie...už teď mám noční můru z toho že by třeba syn dostal nestovice :-D a nesmím na to myslet nebo to privolam :-D mohl by si je odbýt klidně dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ano hlavně zdravicko;-)tyyy jo to mě ní nedes nevím kdy je může chytit malé tou bude přes 2roky :-O to snad ne....hlavně zdravicko celé rodině to je nejdůležitější!!! a že ja ho moc nemám....no snad budu ten den OK;-)musím doufat a věřit...že všichni a aby jsme měli hezké počasí....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 :-D :-D :-D to je jen taková moje noční můra :-D já jsem blbá a zbytečně se bojím :-D ale neboj,všichni budou zdraví jako řípy a budou tam s námi řádit jak čerti ;-) no a po svatbě budu synáčka vypravovat do 1.třídy a dceru do 4. MAZEC !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
;-)tak to my tak za rok do školky:-D teprve....no snad to si přejí nejvíc zdravicko pro všechny....
Odpovědět
@lavender23 Děkuju za info. My ještě přesně ani nevíme, kde bychom chtěli hostinu, protože místo obřadu ještě nemáme upřesněné a od toho se pak bude odvíjet místo hostiny :) Kapelu mám zajištěnou, fotografa a kameramana ještě musíme vybrat. Šaty jste si vybíraly tak půl roku předem?
Odpovědět
Profilova fotka
No já si v létě obejdu nějaké salony a vyzkouším jestli mnou vybraný střih mi bude vůbec sedět a pak napíšu švadleně ať si pro mě blokne místo na srpen a uvidím co mi řekne ona,kdy to budem řešit.taky bych chtěla ještě zapracovat na své postavě :-D za posledních 9 měsíců jsem shodila cca 10kg a ještě mi něco nadbyva :-D takze do roka bych to ještě ráda zredukovala a hlavně zpevnila! Jinak teda saty mám vybrané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm tak to já mám opačný problém :-Djsem po tatovi a ten nevazil více jak 63kg při výšce 180cm....já měla od nějakých 16let 55kg 23letech se mi podařilo na 57kg pak jsem zasevzhubla na 55kg a tu váhu měla stejně až do doby těhotenství po porodu čeho jsem se bála jsem zhubla více než jsem chtěla takže teď mám při výšce 168cm 50kg a vím že jen tak nepriberu už jsem takhle rok:-(ručičky mám jak komárek hubený ....nohy taky ,zadek žádný mívala jsm krásnou postavu:-(a teď vše na mě visi a šaty moie vel.byla 36 teď 34 v prsou malá v pase akorát 36 v pase velka v prsou akorát:-( takže já musím mít vel.34-36na sněřování;-)a jelikož jsem kuřák tuplem nepriberu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Člověk si nevybere :-) nadváha je na prd a podvaha taky :-D já zas mám problém s prsama :-D kalhoty si teď kupuju už vel. 36 a podprdu mám 80 D :-( a vrcholem je moje výška 153cm... takze totálně nekonfekční postava :-D jsem zvědavá co pořídim v těch svatebních salónech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určité sezenes;-)
Odpovědět
Ahoj holky, muzu se pridat? Svatbu chystame na 16.7.2016,ale zatim je to velky tajem... Mame dvouletyho syn a na svatbe mu budou tri a ponese prstynky :-) Budu vse planovat na dalku, protoze jsme z Prahy a svatba bude v nasem rodnem meste v zapadnich Cechach... ;-) "
Odpovědět
Profilova fotka
Vitej mezi námi ;-)
Odpovědět
Dekuju,muzu se zeptat,kde se budete vdavat vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ranč u Jelena Mokrá Horákov ;-) @beebrzyfurstova
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?