Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky a budouci nevestinky, taky planujeme svatbu na srpen 2016, ale protoze nezijeme v Cechach, tak jsem pomalu zacala spradat plany uz ted, abysme toho stihli co nejvic zaridit za dvoutydenni dovcu v cr, kde svatbu chceme. Muzu se zeptat, jak jste slavili zasnoubeni pokud vubec?
Odpovědět
Profilova fotka
@darrecek pritel naplanoval zaasnubni dovolenou kde me pozadal, takze zbytek dovci jsme si uzivali zasnuby :) jinak taky planuju na "dalku"
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jelikož už začínám plánovat svatby v roce 2016, tak pokud sháníte DJe s dlouholetou praxí a kvalitní technikou, tak budu rád, když se obrátíte na mě. Nabízím 10% slevu na svatby v r.2016 objednáte-li si mé služby do 30.9.2015. .. několik termínů je již obsazených. Navštivte také moje stránky, kde najdete i nějaké informace o svatební zábavě (tombola, hry..), rady, tipy atd.. Díky a budu se těšit, Ondřej Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Zásnuby jsme nijak neslavili jen jsme si dali doma dobrou věci a sampus;-)
Odpovědět
@lucineni Tak to jo. Pritel me taky pozadal na dovce a tam sme to oslavili ve dvou dostatecne :) Holky a odkud ste? nebo kde planujete obrad a hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, zdravim a pridavam se do klubu :-D v srpnu spolu budeme 17 let a mame dve deti (8 a 5 let) a konecne jsme se dohodli ze se vezmeme :-D termin jsme si naplanovali na 20.8.2016 a o svatbe mame naprosto jasnou predstavu :-D mame uz zarezervovanou kapelu i fotorafku :-D ale problem je s mistem... bude nas cca 80 a moc by se nam libila venkovni svatba. ale porad nevime kde na Opavsku/Ostravsku takovou akci usporadat? nejlepe i s moznostu prespani pro par prespolnich hostu.takze uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 Ju mame uplně stejnou představu a stejný termín :-)
Odpovědět
Tak nejsem jediny blazen :) kdo uz ma rezervovanych a vyrizenych veci :) my jsme museli datum presunout na 3.zari 2016 a to spolu budeme temer 10let. nemame deli, ale dva pejsky, kteri nas zamestnavaji dostatecne :) Muzu se zeptat, jake mate svatebni menu na obed?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se musím přidat. Svatbu plánujeme na 29.2.2016. Taky už spřádám plány. Potřebuju mít do půlky září vše naplánováno a zařízeno. Ještě studuju a příští rok nás oba čekají státnice. Takže se nechceme otravovat v semestru. Ale matrika se u nás tváří, že jsme se úplně zbláznili, takhle brzo jim to hlásit. Ale když není potvrzený termín nemůžu zařídit nic jiného. Ach jo. :(
Odpovědět
Profilova fotka
Brzy ??? No nevím my budem mít svatbu v červnu 2016 a máme volat v září:-Durcite si to vyridte my od října začneme vyřizovat pomalu nakupovat ;-) výzdobu saty boty atd.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak naštěstí je to termín o který předpokládám vážně nebude zájem. :D Že prý až někde na konci prázdnin či v září začínají řešit termíny pro další rok.
Odpovědět
Profilova fotka
@darrecek ja to menu nejak neresim, je mi to celkem jedno co se bude jist :-D muj muz si preje svickovou, takze at je klidne svickova. ja bych si klidne dala i treba veprovou panenku s nejakou zeleninou at mi neprasknou po obede saty az se nacpu knedlikama :-D vecer bude raut. no a chceme misto klasickych zakusku a dezertu, ktere se predkladaji na talirku kazdemu zvlast, udelat sweet bar, kde budou male dorticky, cupcakes, makronky, dortova lizatka, mini kolacky a proste takove jen male mlsky a kazdy at si da na co ma chut. a urcite spoustu ovoce.
Odpovědět
Článek se načítá
A je to další :-) Ale rozhodně si nemyslím,že je to brzy. Plánujeme červen 2016 . Už máme zamluvené prostory,obřad. Tedˇse poohlížíme po cateringové společnosti- a musím říct,že jsem dostala už nesčetno odpověďí ,že v mají ten termín obsazeno ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky myslim ze to neni brzy. napriklad na pronajem restauraci apod. je nejvyssi cas! jedna z nasich vyhlidnutych ma uz dokonce uplne obsazeno na cele pristi leto, takze mame smulu a musime hledat jinde. samozrejme resit ted kytky, dort nebo si nechat sit saty, to brzo je, to si necham na dlouhe zimni vecery :-) ale tesim se az si s dcerkou o prazdninach objedem svatebni salony a zahrajem si na princezny. ona se na tu svatbu tesi vic nez ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :-) my budeme mít 28.5.2016 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucineni Ano překlepla jsem se 18.8.2018 :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si vybrali termín 26.8.2016 ale stále vybíráme místo....
Odpovědět
Profilova fotka
Také plánujeme svatbu na příští rok - 25.6.2015. Máme místo, fotografa, kameramana, vizážistku a kuchaře, teď ještě dořeším DJ a vše podstatné bude zařízené ;-) Na matrice jsem už byla, paní si datum napsala, že až bude měnit kalendář na příští rok, tak si nás tam rovnou písne. Šaty budu řešit později, květiny tak nějak přibližně vím, musím ještě vybrat dort a sladké a najít někoho šikovného na koordinaci svatebního dne - máme pronajatý objekt na víkend, takže potřebuji, aby to tam někdo řídil a vše probíhalo podle plánu. Nechci tím zatěžovat nikoho z rodiny, to by si dotyčný svatbu moc neužil. Pokud by některá z vás měla tip na koordinátora nebo i dorty, tak budu ráda za rady a doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucira to zní skvěle :-) my už máme taky místo predbezne vybrane.jen tak ještě musíme zajet okouknout to naživo ať je to 100% :-) dneska jsem volala na matriku a paní se tam málem zadusila smíchy když jsem se ptala na termín 20.8.2016, prý si mám zavolat po novém roce... trošku mě teda rozladila :-| tak aspoň si poresime ty prostory a catering.
Odpovědět
Profilova fotka
No to je jak já mě řekla paní na matrice že mám volat v prosinci nebo v listopadu že to nemá kam zapsat....:-(ale místo hostiny už chtějí rok predem....tak doufám že pak budeme mít zaplacené rezervace a matrika už bude mít obsazeny termín!
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 přesně!taky nechápu proč to nemohla napsat do kalendáře a pak si to přepsat...můžou být rádi ze lidi mají zájem a nehoni to na poslední chvíli :-( no je to prostě o lidech... My máme restauraci a v neděli jsem si už zapisovala termín svatého přijímání na květen 2017 :-) sice jsem se taky smála ale vždyť to není žádný problém,ne? Někdo chce být jen strašně důležity :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj a nebo stací to teď zapsat a pak koncem roku zavolat že to platí:-)nechali to jestli pak nebude volno bude celkem sranda shánět oddáni v lednu!
Odpovědět
My máme naplánováno na 18.6.2016 a na matrice termín máme předběžně rezervovaný - ale potvrdit si to máme přijít také po Novém roce. Jinak máme zajištěné prostory,kapelu a teď řešíme catering. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem studovala seznam skladeb co mi poslala naše kapela.a mám radost,samé pecky a přesně náš styl :-) a otázka na vás holky,už jste přemýšlely o písni pro první tanec? Já už mám asi vybráno,chci muže překvapit jeho oblíbenou IMT smile Mám krásný sen: https://m.youtube.com/watch?v=EnolDQi... No ale připadám si dost legračně když toto řeším 14 měsíců před svatbou :-D :-D :-D tak doufám že mě v tom nenecháte a prihodite taky něco do placu :-)
Odpovědět
My plánujeme svatbu na 30.4. 2016. Chtěla jsem obřad na zámku Nelahozeves nebo Libochovice, ale i když oddávají už od začátku dubna, tak termíny vypisují až po schválení zatupitelstvem na konci roku. Z toho jsem nervózní, protože by to bylo 4 měsíce před svatbou. A to nemusí být zrovna ten náš den.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám vybrány první tanec :-) ;-)i další vybrané písničky,svatební seznam hostů,zasedací pořádek;-)takže klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Requital : jj tohle je naprd místo hostiny mít sestavené menu ,ale datum nejistý:-( no právě a když jsou ty místa zadana tak je to o nervy:-( mám to samé...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se k vám, velkým plánovačkám :-) Taky bychom rádi svatbu příští rok - pravděpodobně květen. Nevíme jestli v místě mého bydliště nebo u přítele, nevíme barvu, nevíme jak bychom svatbu chtěli pojmout. Jen se milujeme a chceme se vzít :-) Tak tady čerpám inspirace. Obzvlášť ve skupině domácí výroby je spousta zajímavých věcí a tipů co na svatbu. Ale to je až to poslední. Nejdřív musíme rozhodnout, zda svatba bud v Jižních Čechách nebo v Moravskoslezském kraji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si říkám, že bych si měla hýbnout jak to tu čtu. :D Máme to relativně zkraje roku a to se chystám teprve do jednání s místem konání. Proti andilek85 tedarozhodně zaostávám. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@andromedastoupajici tak hlavně že víš alespoň to místo konání a s kým budeš jednat. My nevíme ani jestli Jižní Čechy nebo Severní Morava :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?