Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 právě už taky tátu nemam. strýce nemám, Děda by to neušel a bratra nechci. Co teď? nejradci bych šla sama..je to blbý? Predemnou by šla naše dcera jako druzicka
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 zatim jsme to jeste neresili 😀 rozhodujem se pro obycejou svatbu nebo u more proste jen svedci mame to trosku slozitejsi s rodinou :/
Odpovědět
Profilova fotka
@eicul86 můžeš jít i sama:-)jsou tu takové holky nebo je vede synovec...nebo i máma...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme i hudbu! Já mám takovou radost :-) a zároveň se děsím, protože vše co jsem chtěla mi zatím do puntíku vyšlo, co se teda pokazí??? :-( Doufám, že nic!
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 Můžu se zeptat, když každý pojede svým autem, jak se to pak řeší, když chtějí lidi pít? Nás napadlo jedině 2řidiče a pak odvážet jak drink
Odpovědět
@markiis a co taxi?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme nechávat auta na místě hostiny a zaridim odvoz;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markiis
Odpovědět
taky se chceme brat v lete 2016 bud 16.6.2016 nebo 16.7.2016 doufam ze sestky nejsou nestastne cisla ..... nevite?
Odpovědět
Profilova fotka
@theja19 spousta holek tu má tyto datumy:-) myslím,že čísla jsou OK...
Odpovědět
Profilova fotka
Mame vybrany datum 3.6.2016 :-) jsou to super datumy ;-)
Odpovědět
@andilek85 ja jsem to ani celi necetla az ted si to jdu projet :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eicul86 Ahoj,mam to sami.rodina nezije uz..jdu sama,pokud bude chodit dcera,pujde semnou,pokud ne,navazu si ji do satku :)
Odpovědět
Profilova fotka
odvoz - holky my to budemem mit tak, ze vsem kdo nezustanou na noc v penzionu dame vedet, ze nocni odvoz domu bude zajisten. poprosime znameho, aby se toho ujal a kdo bude chtit jet domu a nebude mit zajisteny svuj odvoz, toho kamarad odveze. vetsinou to tu u nas na svatbach tak funguje...
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 taky tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@theja19 http://www.svatebniinfo.cz/aktuality/... mrkni sem ;)
Odpovědět
My také...
Odpovědět
Ahoj,tak my taky 2016 a to v srpnu. Abysme nasetrili a hlavne,je to uz ted strasne plne!!!! Tak at nam to vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mame datum potvrzeny 3.6.2016 ve 12hod. Na Zamku ;-) Mate jeste nekdo takovy datum ?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj ;-) tak my už máme také termín 9.7.2016 matrika rezervována potvrzení v Lednu. Místo hostiny také rezervováno, fotografka už má náš termín také v diáři 8-) a pomalu přemýšlím co a jak dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barrcikk Gratuluji :-) tak ted hudba a saty
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, též se bereme 2016 a sice 8.7.2016 datum máme. Místo už také, začala jsem zařizovat celkem brzo, jelikož jsem v září zjistila, že na místo, fotografa a kapelu nikdy není příliš brzo. Takže máme místo, datum potvrzen na matrice, fotografku a už i kapelu :) teď jsem se pomalu pustila do vybírání svatebního oznámení, protože jsem strašně nerozhodný tip a můj drahý nastávající mi řekl,že mi nebude odporovat a že to nechá vše na mě, mém vkusu a rozhodnutí...což mi poskytuje celkem rozlet,ale někdy je to krapet na škodu. Jo a šaty už se taky rýsujou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@barrcikk Stejny datum svatby mame :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 Fakt hezký a kde budete mít ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barrcikk Na zamku Chlumec nad Cidlinou
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 Joo už sem koukala do alba :) krásný místo :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme vybrali penzion Boučí :)
Odpovědět
Ahojky, my se bereme 3.9 2016 a já už druhý den po zasnoubení měla představu o šatech a barvách svatby. :-D Hrozně se těším a je prima, že jste stejně naladěné, dámy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, takže my svatbu máme na 19.3.2016, máme místo obřadu, místo hostiny, fotografa, dj, vizážisku, floristku, svatební oznámení mám doma, šaty se mi šijou takže si myslím že je vše v pohodě dolazuju s místem hostiny vyzdobu, holkám družičkám se šaty šijou, snoubenec je už komplet takže myslím čím dřív tím líp a potom nebudu tak šíleně nervonzní:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes jsem si vyzvedla formulář pro uzavření snatku :-) je toho dost... jinak doladuji oznámení bude jednoduché a pěkně si myslím ;-) jinak o víkendu chci domluvit Cukrárku.Prstýnky mi došly,ale byla tam výrobní vada :-( takže jsem je poslala zpět... Ještě že jsem si je objednala dřív, člověk nikdy neví
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?