Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 my budem mít taky zlatou s prvky sampan. Mám z toho trochu strach ...ale snad to bude hezký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určité;-)
Odpovědět
My plánujeme svatbu taky až na srpen, ale ten čas tak rychle letí...taky koukám po různých blbinkách, které mi padnou do očí :D Fotografku máme zamluvenou, ale místo ne a ne sehnat, přitom už je toho taky dost obsazeného .. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Místo už se snazte sehnat je to opravu pak vše zamluveny předem .....hlavně ty zadána místa:-)
Odpovědět
@andilek85 No právě, ty hezká a žádaná místa už mají jen pár termínů .. někde, kam jsem psala, se ještě ani neozvali..tak uvidíme :D
Odpovědět
Profilova fotka
Spíš volej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vakasest to bude krásná barevná kombinace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo je to nanerv s tim terminem a mistem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To mate pravdu - je to az za rok, ale vyber od cervna dal uz moc neni. Vsechno zamluvene. Tak na nas zbyl asi krasny kveten a manzela dostanu k narozeninam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mosquito kveten se mi libi taky :-) ale strikne jsem dostaly najevo od rodiny ze kveten ne :-( , ale kdyz jiny termin nebude tak maji smulu :-D
Odpovědět
@jannetta85 vdáváte se Vy, ne rodina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 23. prosinec by se taky určitě nelíbil :-) Přesně jak říká @petulekk: berete se vy, ne rodina x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Uvidime jak to bede s terminem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vakasest my budeme mít svatbu také zlata, sampan, bila :) konečně taky někdo! Moc nas totiž není, což je Škoda :(
Odpovědět
Profilova fotka
@vakasest a koukám, ze jsi taky z Mostu :D
Odpovědět
Ahoj holky, ja se vdavam 1.4.2016. Mame zajistenehoi fotografa, misto hostiny , mam saty a nejakou vyzdobu. Uz se tesim jak mala holka:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 moc děkuji 😊 snad to bude hezký taky se mi líbí fialová, ale tím že to mají všichni i u nás v rodině tak už mi to bylo blbe a nechtěla jsem se opicit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kockakacka no my sjme z ústí, ale tím že přítel je z mostu tak je tam většina rodiny. Tak jsme se rozhodli taky pro most :) neee tak to je paráda s téma barvama alespoň nejsem sama a na kdy to plánuje té????
Odpovědět
Profilova fotka
@vakasest na srpen 2016 :) No já jsem původně z Krupky, ale přítel je z Litvínova a tak tu s ním už nějakou dobu byvakuju :D Ale svatbu budeme mít na Hrádku v Krupce (většina mého příbuzenstva je Teplice/Krupka, kde vy? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem původem z Teplic a přítel z mostu ... Tím že přítel má větší rodinu tak jsme se rozhodli udělat svatbu v mostě na hnevine, kde bude obřad a hostina pak na benediktu je to tam moc hezký :) nebudeme si psát po zprávách ať to tu nespamujem??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Az budu mit cas tak se chci jet uz podivat na saty :-) ,ale mamka rikala ze maji pekny v Polsku dlouhe i kratke tak se urcite pojedu kouknou i tam ....meli jste nekdo saty z Polska ??
Odpovědět
Profilova fotka
@vakasest Dobrý nápad! :D
Odpovědět
ahojda nevěsty :), tak už máme termín 16. 4. 2016 i na matrice, teď řešíme hostinu, kterou už také víme kde, jen to domluvit oficiálně, ještě hudbu, to bude asi oříšek :), chceme živou. Šaty budu řešit až po novém roce, to prý stačí, ale chtěla bych se taky jet podívat do Polska.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj hudbu taky nemáme ,ale sestřenice měla pána na svatbe my ho teda známé před x lety hrál na takových narozeninách a hraje a zpívá hezký asi mu zavolám řekl si krásnou částku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak termin rezervovan a hostina taky :)
Odpovědět
@jannetta85 já mám plesové a krááásné :-)
Odpovědět
@jitulinka89 též jsme dnes rezerovali :-)
Odpovědět
@kockakacka neměli byste kočky k této kombinaci nějaké foto ? Zkusím tedy najít něco i na netu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@serehe a na kdy?pani kastelanka rikala ze se tam v den sejdou treba 3 nevesty a vznikaj uzasny fotky :) tak jestli tady njakou poznam,matrikarka rikala ze ve 12 hod uz tam nekdo obrad ma v nas den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 Ahoj a můžu se zeptat jak ti řekli se zálohama? Mě že až po novým roce, ale i party stan?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?