Svatba 9.7.2016

Profilova fotka
Ahoj všem nevěstám. Tak mě napadlo, jestli je tu někdo se stejným termínem, co už máte všechno připravené? Já jsem včera zjistila že už mame téměř vše, ale přijde mi že jsem na něco zapomněla... :)
Odpovědět
Ahoj, já mám termín o týden dřív a jsem tak ve 3/4 příprav.. včera jsem si sepsala, co ještě chybí - jsou to drobnosti, pár věcí podstatných, ale jak jsem to viděla sepsané, tak vím, že ještě nemám vyhráno! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi si to taky budu muset sepsat, ale ten čas je teď mým nepřítelem :D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme termín 9.7 už to hlavní mám poresene,teď už snad jen ty maličkost :-p
Odpovědět
Profilova fotka
My máme také termín 9.7. věšina je hotová :) jen matrika ne :( prý máme přijít až měsíc před termínem ...
Odpovědět
Jeje, nám toho chybí :-D Ale je fakt, že to teda moc neřešíme , hlavní je za měsíc zaplatit matriku a taky se dokopat k vytvoření nějakých těch dekorací. Ale až začne stres fakt fungovat, nebojim se, že by se to nerozjelo :-D
Odpovědět
Ahoj, též máme svatbu 9.7. a to hlavní je zařízené. Teď už se jen ladí maličkosti jako výzdoba, výslužky a tak. Ale občas mám stejný pocit, že jsem na něco zapomněla. Hlavní je mít 4 věci: oddávající, ženich, prstýnky a občanky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme 9.7. :-) Myslím si, že to hlavní zařízené máme. Jen doobjednat dort, chlebíčky atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak misto, matriku, hostinu vse mame zajednane a vyrizene...vyzdobu dodelavam prubezne to zas tolik neresim, prstynky a saty mame doma, obcanky mame nove od lonska (stehovani) no snad to bude vsez toho nejdulezitejsiho :D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?