Menu Forum

Svatba 2016 Mlýn u vodníka Slámy

21. dub 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
martaop
2
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
martaop
2
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
 Chtěla jsem se jen zeptat, zda někdo náhodou nemá v plánu rušit zarezervovaný termín U vodníka Slámy v Háji ve Slezsku emoticon
16. led v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Pokud Vám jde spíše o místo než o termín, zkuste poprosit majitele, aby Vám zavolal hned, jak se jakýkoli termín uvolní. Vím, že (nechci kecat, ale snad v březnu) obvolává ty předběžné rezervace, jestli to tak platí a občas se stane, že někdo vypadne, třeba z důvodu zrušené svatby. Jinak, ale počítejte s možností, že je pravděpodobnější, že se uvolní spíš čtvrteční termín než sobotní (mají svatby jen čtvrtky a soboty). Přeji hezký den a hodně zdaru ohledně místa svatby emoticon .
16. led v 16:27  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravím. Skupina Bosáci z Příbrami nabízí své služby. Hrajeme 17. rokem na různých kulturních akcí, z toho jsme odehráli přes 270 svateb. Hrajeme od dechovky po rockovou muziku, naše série bývají až 1,5h dlouhé. Mrkněte na webovky, kde najdete termíny, ukázky, reference, fotky.
20. led v 08:15  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kukuvy
5
Registrovala se 25. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 26. května 2016
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kukuvy
5
Registrovala se 25. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 26. května 2016
    Region Opava
 Ahoj, skládá se záloha, takže pochybuji, že se budou termíny rušit... a i kdyby náhodou, když jsem se dotazovala v září na sobotu, pan majitel mi řekl, že seznam zájemců je tak dlouhý, že nemám moc šanci. A proto jsme doslova skočili po květnovém čtvrtku emoticon
20. led ve 14:05  •  Svatba byla v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinafialka
3
Registrovala se 1. června 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba bude 19. srpna 2017
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
martinafialka
3
Registrovala se 1. června 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba bude 19. srpna 2017
    Region Ostrava
 Ano já nabízím termín svatby u Vodníka Slámy na 20.8.2016. emoticon
16. dub v 16:11  •  Svatba bude v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravim, nevěsty. Pokud ještě nemáte zajištěnou kapelu na svoji svatbu, dovoluji si Vám nabídnout služby mé kapely Bosáci. Hrajeme po celé ČR, máme za sebou přes 270 svateb. Více v odkazu na webovky. emoticon
21. dub v 19:30  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí