Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 Taky mám termín 4.6.2016 :) Tak snad to bude kouzelnej den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka Restaurace bude určitě jistější, i dkyby pršelo :-) Tak pak dej vědět, jestli prošlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixc Co se dozvídám, tak všechny nevěsty mají na příští rok datum 4.6.2016 :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@dominika1989 a my ještě nemáme ani zarezervovaný místo :D
Odpovědět
Profilova fotka
@ixc Ja chtela taky,vdat se na svoje narozky jenze mi bylo receno ze tim si nikdo ani nevzpimene a narozky by sli stranou,takhle si to oslavim,samozrejme budu myslet na cas at si to uzijete a za mesic svatba..
Odpovědět
Profilova fotka
@ixc my také ne, neboj. ;) Místo máme vybrané, tak když nám někdo vyfoukne termín, klidně to přesuneme. ;)
Odpovědět
Ahoj taky mame 4.6.2016:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak vidím ze to tady pokračuje pomaličku polehoučku a to je vpořádku,ještě máme času dost :-) My dnes s mužíčkem mým milým slavíme 17 let a těšíme se, že tu osmnáctku oslavíme za rok svatbou :-) Dneska jsem pokukovala u Bati po nádherných svatebních botičkách, ale odolala jsem :-D a 21.8. jdu na první schůzku ke švadleně, už se moc těším! Tak přeju krásný zbytek horkého léta!
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 A ty si budeš nechávat šaty šít, nebo jen přešíváš? :) Já jsem včera neodolala objednala jsem z Alliexpress oranzu a perličky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nechavam si sit. nasla jsem si obrazek na nejakem aliexpresu ale nemam odvahu si to objednat :-D a objevila jsem moc sikovnu svadlenu, tak doufam ze budu spokojena :-) jsem malinka (153cm) a myslim ze lepsi budou na me saty na miru
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 : A máš představu. kolik to tam bude stát? :-) A látku si bdueš kupovat sama, nebo ti to obstará švadlena? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Saty budou celokrajkove tak se to prodraží... Krajku si jdu právě vybírat ten příští pátek.daly jsme si si strop 15tis. tak doufám že se vejdem a když ušetříme,nebudu se zlobit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@anda25 Ahoj, taky máme 4.6. a jak tak koukám, má to tu fakt spousta holek. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 : A kam jdeš na krajku? Já si právě chci vyrobit boty,ale potřebuju na to tlustou a pěknou krajku a té je tady v čr nedostatek, tak snad něco seženu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krajku si budu vybirat u te svadleny. rikala ze oslovi dodavatele a uvidime co bude k mani :-)
Odpovědět
@ixc Pokud jsi z okolí Prahy, pak doporučuji firmu APED, teď jim přišlo spoustu krajek, velmi kvalitní (já tam kupovala látku na společenské šaty). Ale je to velkoobchod, takže musíš mít živnosťák nebo jít nakupovat s někým, kdo má......
Odpovědět
My plánujeme 14.5.2016 a mooooc se na to těším :) a hledat a vybírat jsem začala letos v květnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem objevila zajímavý článek! mohlo by se hodit,musíme si dávat pozor... https://m.dtest.cz/clanek-4573/luxusn...
Odpovědět
Profilova fotka
@alca666: z Prahy sice nejsem,ale udělám někdy výlet a zastavím se tam :)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se do klubu. Plánujeme svatbu 9.9.2016. Už máme zajištěnou restauraci, fotografa, DJ. Už jsem koupila i pár věcí na aliexpressu. Jsem blázen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se taky přidám :-) plánujeme svatbu na 30.06 Zatím je datum ještě klouzavé, sháním místo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dooprčic, 4.6. je nějaké oblíbené datum, to sjme měli v plánu taky!!! :-O snad ještě nějakého oddávajícího ulovíme, to abychom konečně sehnali místo nebo bude pozdě! =-)
Odpovědět
Ahoj holky, neplanujete nekdo svatbu 13.5.2016 me se ten datum moc libi dokonce to je patek :D jeste teda nemam zarizeneho vubec nic zatim jen zjistuju informace tak snad neni pozde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, premyslime s pritelem ze se pristi rok na jare vezmeme. Jsme spolu pristi rok uz 13 let. Do ted jsme byli spokojeni s tim jak to je, ale zaciname pocitovat ze chceme dal. Pritel chtel uz letos pracovat na mimcu , ale ja spis chci svatbu. A jelikoz pritel chce abych byla statsna jako on. Tak to vypada ze pristi rok na jare bude svatba ;-) misto se nam libi stejne na jednom krasnem zamecku. Datum jeste neni upresnen. Zuzi taky se mi libi kvetnovy datum 13.5.2016 , ale je prislovi ze se v kvetnu svatby nemaji delat .... Co si o tom myslite ???
Odpovědět
Nyní se svatby v květnu už běžně dělají. Pověry že se v květnu nemají dělat svatby jsou strašně zastaralé. Když se kouknete na internet, proč se to vlastně říkalo, tak to bylo proto, že když byla svatba v květnu a žena otěhotněla hned po svatbě, tak v létě v době velkých prací na poli musela pracovat a většinou ještě nevěděla, že je těhotná. A také proto, že se dítě narodilo v únoru a to byly nedostatky jídla. No takže, vy se určitě na poli dřít nebudete a ani nebudete po zimě trpět hladem :) tak si klidně v květnu svatbu mějte :-) My si vybrali 23.4.2016
Odpovědět
Profilova fotka
My máte taky svatbu nakonec v květnu :) Původně jsme měli termín 4.6. 2016,ale nakonec jsme to přesunuli na 28.5. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zrovna zjistila ze musim na datum jeste cekat. Na tom Zamecku budou vyvesovat datumy na rok 2016 az konem rijna :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 Taky čekám na matriku na termín, já myslím, že to hodně z nás a říjen je ještě v pohodě, v našem městě až leden!
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkacc a mas predstavu kolikateho by jsi chtela?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě paní řekla ať volam v prosinci to jsem ji řekla že je tedy pozdě protože budeme v říjnu platit zálohu a ta obec padá tam kde máme mít hostinu ,že bych teda pak netrada přišla o termín a ještě o zálohu tak mi řekla ať zavolám v říjnu....že si me tam zapíše tak doufám!!!:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?