Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sev Luci , krásné video užasné a ty pejsci a jak donesl ty prstýnky šikula :-) :-) no celé krásné ...... koně ,hobuličky prostě splněný sen
Odpovědět
Profilova fotka
Mám radost , dnes přišli dceři šaty barva nám bude krásně ladit a budou jí určitě slušet :-) momentálně je na švp tak bude mít překvapení až přijede
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím dotaz tedy na ty co už máte po svatbě jak dlouho trvalo Vaše líčení a česání. Narazili jsme s vizážistkou na problém, že asi nebude stíhat ... má nás být celkem 5.. a ve 12 musí být hotovo. No modlím se aby se sehnal někdo kdo jí pomůže.
Odpovědět
@wanessa1 nevěsta se připravuje většinou 2hodiny plus minus.. a kamosku dělala tak 45 minut...
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa super Gabi mela stejne v trochu jinem odstinu fialove ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa a v kiku mají ve stejnem odstinu celenky 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 na česání měla kadeřnice 1,5 hodiny. Ve finále jsem byla hotová za hodinu a 10 minut. Namalována jsem byla za 45 minut
Odpovědět
Profilova fotka
@cicmud chi chi ať žije Ali :-D děkuji za tip , ale dcera bude mít ve vlasech stejnou kytičku jako budu mít ja ;-) . Můžu se zeptat ? Prala jsi se ručně nebo v pračce bez ždímání a nechala vyvěsit na ramínku ? Nebo si je rovnou přežehlila ? Bojím se o ty flitry
Odpovědět
Profilova fotka
Holky je to dobrý spoloupracující kadeřnice má volno takže hurá....
Odpovědět
@lucie_sev Lucinko krasny, vazne zase po dlouhe dobe neco jineho, ty kone a psici to cele uplne ozivily ... A navic pam serif s hvezdou, ten byl naprosty bozan a zcela bez studu ti ho zavidim 😄.
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa já je vypralav pračce, vyzdimala na 400 otáček jen chvilinku a nechala vyvěsit. Pak jsem jen přejela žehličkou spodnicku. Ta byla zmackana
Odpovědět
Profilova fotka
@petrufa86 Děkuji ;-) zkusím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucie_sev Tak jsem si tu krapet vzlykla :D Krásné video. zatím asi nejhezčí, co jsem viděla, ten člověk vážně umí. Sice mě to pořád nepřesvědčilo, že bychom my video potřebovali, ale bylo fakt krásné. Decentní, hezky sestříhané a teda - měl krásný materiál na točení: krásná nevěsta, krásné světlo, krásné prostředí, koně, psi... skvělé! Vypadá to na nádhernou svatbu. Tak ještě dodatečně ať vám to spolu klape!
Odpovědět
Ahoj, jak jste měli, nebo budete mít řešené místo pro odkládání svatebních darů, gratulací?:)
Odpovědět
Taky už máme videoooo https://vimeo.com/342843911 Jsme nadšeni ☺️ Byla to proste party a lidi se bavili. To je nejvíc ❤️
Odpovědět
@baruska603
Odpovědět
Profilova fotka
Holky diky moc :-) , opravdu musim rict ze to bylo dokonale a kameramana honzu jsme si vybrali prave proto ze netoci ty “umele” videa ale cely den tak jak je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baruska603 měli jsme truhlu z kartonu.
Odpovědět
Profilova fotka
@simsamsim Pěkné video ,pěkná párty :-D :-D krásná památka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, ráda se k Vám přidám :-) Máme svatbu 27.9.2019 :-)
Odpovědět
holky, tak my máme dnes přesně měsíc do svatby! nechápu, že to tak uteklo! nedávno to bylo víc jak 200 dní...! :D
Odpovědět
Holky, jdu si postesknout...my dnes měli dva dny do svatby. Měli jsme se brát tuto sobotu. Vše zařízené, výborný fotograf, cukrarka, restaurace, farář, květiny. Dnes ráno telefonát od partnerovy mamky, že zemřel ráno její muž, partneruv otec. A všechno je v háji. Svatbu jsme museli před chvílí zrušit, místo toho asi půjdeme na pohřeb. Toť život...ale mrzi to...několikaměsíční teseni se, plánování, skoro manželství, vše je v háji... sobotním nevestam hodne štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
@sahrazad1 to je mi moc lito :( uprimnou soustrast cele rodine :(
Odpovědět
@sahrazad1 to je mi moc líto. Držte se! Nebojte se, vezmete se i tak, jen to bude později...
Odpovědět
Profilova fotka
@sahrazad1 držte se. Život přináší nečekané situace. Upřímnou soustrast.
Odpovědět
Díky holky.
Odpovědět
Profilova fotka
@sahrazad1 Upřímnou soustrast :-(
Odpovědět
@lucie_sev Luci, ukáply mi i slzy! Já mám strašně ráda ty videa ze svateb, kde se použije i třeba něčí proslov. A pak ti koně, jak běželi kolem vás, to mělo neskutečný kouzlo... Moc krásné... ;-)
Odpovědět
@simsamsim Moc hezké video! Taková nekončící párty! Ale teda já nespustila oči z vašeho malýho! :-) Krásně tě vedl k oltáři! :-)
Odpovědět
@sahrazad1 :-( Tak tohle se prostě naplánovat nedá... :-( Je mi to moc líto! Přeji upřímnou soustrast... :-( Věřím, že najdete později jiný ten dokonalý den pro Vás! Držte se!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?