Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych se zeptat zda jste dávali nějaké poděkování rodičům? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@baruska603 my jsme davali gravirovane sklenicky a k tomu jsme kazdy svym rodicum napsali par vet na papir. A fotografka nam ted chysta fotoknihy.
Odpovědět
Profilova fotka
@baruska603 my nedávali. Budu jim pak nechávat dělat fotoknihu
Odpovědět
Profilova fotka
@baruska603 My jsme jim v den svatby nestihli poděkovat :-D. Takže až když už jsme měli fotky, pořídili jsme v IKEA dřevěné rámečky na fotky, udělali z nich "čtyřrámeček", dozdobili v motivu svatby, do dvou dali naše fotky, do jednoho společnou s rodiči a do jednoho text poděkování a předali jsme to až ve chvíli, kdy jsme se šli chlubit fotkami ze svatby :-D
Odpovědět
@baruska603 já mám připravené texty pro moje rodiče a svědkyni, které předám den před svatbou a v den svatby už jen ústně rodičům ženicha "za syna" s kytičkou pro maminku. Chlap totéž.
Odpovědět
Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme rodičům koupili poukazy na víkendový pobyt :) Myslím, že si to zaslouží:) A předáme jim to pravděpodobně v den svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky reknete mi, ze v sobotu n3bude tam hnusne, jak hlasi dneska :/ u nas totiz cely den dest :( ale verim ze se pletou jako vzdy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@seckater já bych se toho nebála, je to v ďolíku a většinou tam neprší, i přesto, že déšt hlásí. :)
Odpovědět
@seckater ahoj, u nás je dneska snad 30st, ale na jedněch stránkách píšou 22... A na sobotu nám hlásí 24 a dopoledne přeháňky, odpoledne zataženo. Tak nevím... Moc to neřeším, uvidíme co bude v reálu... 😂 možná bych měla, protože máme obřad venku v 11, ale nechávám to koni, ten má větší hlavu.... 😂😂😂
Odpovědět
@seckater bála jsem se úplně toho samého, týden před svatbou a hlásili, že se ochladí na 20 stupňů a bude celý den pršet. Nakonec 30 a sluníčko celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jen dodám – my jsme měli nějakých 12 stupňů, foukalo, celé odpolední focení nám propršelo – a taky to šlo! Vzali jsme se a navíc jsme si ten den parádně užili, máme krásné fotky, ... Takže i kdyby to počasí nevyšlo podle plánu (taky jsem si loni říkala, jak jsme vybrali parádně, že za posledních dvacet let v ten den nepršelo, loni bylo krásných dvacet stupňů... :-D), tak se na něj vyprdněte, nenechte se rozhodit, vždyť o nic nejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Podepisuju, také nám po luxusním počasí, které bylo ještě den před svatbou, přišlo zásadní ochlazení a celodenní vytrvalý déšť a vůbec ničemu to nevadilo :-) Užili jsme si to moc, nic zásadního to nenarušilo a máme krásné fotky. Dokonce mi pak pár lidí řeklo, že to bylo fakt štěstí, že pršelo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Třikrát sláva! Konečně jsem zvládla dojet na zkoušku účesu! 👏 i když si pořád myslím, že to byla zbytečnost a slečna by to úplně v pohodě zvládla rovnou na svatbě 😄 ale chápu, že na takovou akci je lepší mít jistotu, pro obě strany 😄
Odpovědět
Ahoj holky. Tak dneska nejvíc honička, v autě od 6ti do půl 1.... Hrůza... A teď?? Teď jdu umývat okna 😂😂😂😂 4 dny do svatby a vše zařízené. Teď už jen ty příjemné povinnosti... Nákupy, kosmetika a chystani slavobrany... Jupiiiii 😍😍 už se těším ♥
Odpovědět
holky, tak já jsem dnes už po druhé vyzvedla šaty v čistírně. poprvé to bylo fiasko a byla strašně zmačkaná vlečka. už visí u babičky na garnýži (aby je neviděl ženich) a měla jsem je po dlouhé době na sobě a miluju je! koukala jsem na ně, jak tam visely, jak na obrázek. :D tak kdo to má ještě před sebou, holky?
Odpovědět
@mija_91 já dneska vyzvedla šaty u krejčové :-D visí taky na garnýži, ale v ložnici. A od zítřka za měsíc....letí to a pořád mám pocit,že toho hodně nemáme zařízené :-(
Odpovědět
@nimato takže máte svatbu 19. 7? my máme 20. 7. buďte v klidu, cítím to stejně. najednou to strašně letí a já určitě nestihnu všechno, co jsem chtěla, ale to nevadí. vdáme se i tak, ne? náš budoucí spokojenej život v manželství neovlivní, jestli jsme na svatbě měli to nebo ono... hodlám si to začít užívat, jelikož za chvilku je po všem a WOOOW, JÁ BUDU NEVĚSTA! :D
Odpovědět
celej život to bylo jako sen a už jako malá holčička jsem si představovala jaké to jednou bude a teď je to tady a já na to skoro zapomínám, jak mě přemáhá stres. je to škoda, že to člověka tak válcuje a neužívá si to.
Odpovědět
Profilova fotka
Závidím všem, co se těší. Já už se těším, až to bude za mnou. Včera večer jsem se podívala do kalendáře a zjistila jsem, že zbývají zhruba dva týdny a nespala jsem z toho téměř celou noc 🙈 kvůli zkouškám šla svatba celkem stranou a tudíž organizace nic moc. Navíc vše máme svépomocí, takže o to víc ve mně stoupá nervozita, abychom všechno zvládli, aby bylo všeho dost, aby se na nic nezapomnělo.. Mám z toho popravdě dost velký nervy a říkám si, že není možný tuhle akci zvládnout. Nejradši bych to zrušila 🙈
Odpovědět
@mija_91 jeee, vidíš, zítra je vlastně 19., tak až od čtvrtka za měsíc, taky máme termín 20.7 :-D Už úplně blbnu.
Odpovědět
Holky bylo to perfektní, dokonalý.... to klišé “hrozně to uteklo” je tak pravdivý 🤷‍♀️ Vyšlo nám vše lip než mohlo, vedro bylo ale foukalo, takže se to dalo a lidi byli neskutečně spokojeni ✌️ nervy s přípravami byly teda obří, v sobotu dopoledne trochu nestihačka, ale to se rozepíšu v albu až budeme mít více fotek ☺️
Odpovědět
Holky, z počasí si nic nedělejte... My se braly v dubnu... už celé dva týdny před svatbou bylo nádherně, skoro třicítky... a v pátek před svatbou jsme šli chystat místo s kulichama na hlavě a z nebe padaly vločky. Škoda, že aspoň fakt nenasněžilo.. V den svatby byly 3 stupně, pocitovka kolem nuly. Od samého rána poprchalo a pršelo až dlouho do noci a hodně foukalo.. Z focení z venku máme fakt jen pár fotek, protože jsme byli zmrzlí jak ....... :-N Chtěla jsem využít na nějaké fotky závoje, ale ten si vlál svým životem.. :-D Ale vzali jsme se, zvládlo se to i tak... ;-) Naštěstí jsme měli obřad i hostinu pod střechou a v teple... ;-) Jo, od "naší" soboty sleduju počasí každou sobotu, ale jej jednu sobotu byly přeháňky, jinak déšť počkal do neděle... ;-) Prostě jsme si vybrali ten nejlepší den, protože tolik štěstí, kolik nám napršelo, jsme si ani nemohli přát... ;-)
Odpovědět
@simsamsim moc gratuluji, byla jsi nádherná nevěsta!!! :-)
Odpovědět
@mija_91 mě to vůbec nedochází, že se v sobotu vdávám.... Včera ale jedna známá, které jsme nesli koláče říká malé: Půjdeme se podívat na nevěstu? A já stala a prikyvovala a pak si rikam... Ty jo, oni mluvili o mě... Aha... Tak jo, v sobotu se asi vdávám.... 😂 😂 😂 😂
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pamatujete moji story s tim, jak mi svedkyne odmitla svedectvi po trech mesicich? Od te doby jsme spolu nemluvily, poprala jsem ji k narozeninam, ona podekovala, tot vse... ted jsem konecne posilala oznameni a ji jsem tam.prilozila karticku, ze prosime o potvrzeni ucasti na obrade a rautu. Protoze jsem fakt nevedela, na cem jsem. A ted mi napsala, ze pozvani dorazilo, at si uzijeme svatbu, ale ze oni nedorazi... necekala jsem to. Cekala jsem, ze nakonec ale aspon na obrad dorazi. Vubec nechapu, co se stalo, co jsem udelala, cim jsem ji znechutila tak, ze po patnacti letech pratelstvi, kdy jsem ji brala jak svoji sestru.... mi ani nepujde na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora2019 nemůže v tom být třeba jen to, že ona sama není ve svém vztahu (životě) spokojená? Hlavně si s tím měl.hlavubza to to nestojí. Je to Váš den.
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 to mi nikdy neprislo, ale taky uz me tahle moznost napadla. Ale nemyslim si, ze ja bych svym zivotem naplnovala nejake jeji sny a touhy, takze mi to stejne nedava smysl. Jen to hrozne mrzi...
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyy uz mame svatebni klip :) https://m.youtube.com/watch?v=KltrhS7... Musim se pochlubit ja jsem nadsena
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora2019 to naprosto chápu. Já díky tomu, že vdávám pochopila, že stačí opravdu málo k tomu aby lidi z okolí začli závidět. A tuto situaci nezvládat.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora2019 jo, závist je hrozná věc. Nic jinyho bych v tom nehledala.chapz,ze je ti to líto, ale nenech si kvůli jedny mure pokazit svatbu. Pro mě by asi jako kamarádka skončila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?