Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
Profilova fotka
@armvdd mě teda vlastně všichni řekli jestli dorazí nebo ne když dostali pozvánku. Na večer mi nedošli akorát dva hosté a ti mi volali asi 14dní dopředu, že nedostanou volno v práci. Ono pro místo hostiny stačí bohatě potvrdit počty pár dní před. Nám se třeba stalo to, že nám na svatbu přijel (překvapení od Pavlového bratrance) Pavlům nejlepší kamarád z dřívějších dob. Takže najednou o člověka navíc a jak se to vyřešilo? Přihodila se židle nachystal se talíř a hotovo :-) Já jsem třeba taková, že řeknu hned při obdržení pozvánky jestli přijdeme nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@armvdd nám se ty lidi, co nepřijdou omluvili osobně nebo telefonicky. Zadne potvrzování na webu
Odpovědět
No já taky čekám, až se pár kamarádů vyjádří... Svatební web nemáme, tak holt těm nerozhodným ještě musím tak 14 dní před svatbou zavolat. Jinak rodiny z obou stran potvrdily svou přítomnost při předávání pozvánek. Tak jen doufám, že nepřijde nějaká hromadná katastrofa :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sev Měli jsme to podobně. Cca dva týdny před svatbou jsme měli schůzku v restauraci, kde jsem nahlásila počet, že +- 1 člověk by to mělo vyjít. V pondělí před svatbou jsem jim psala, že teda je to -1. Ve čtvrtek se mi omluvili tři lidi, takže jsem hned psala do restaurace, že teda ještě -3. Do kostela mě měl vézt brácha, ale taťka pro mě domluvil jako překvapení známého se rallyovým Subaru, takže když jsme vyjížděli od kostela, pozvala jsem ho na hostinu, že když přijel takovou dálku, tak ho přece nenecháme o hladu. Takže po příjezdu k restauraci manžel řekl kamarádovi, a zatímco my jsme venku zametali střepy, oni vevnitř připravovali ještě jedno místo u stolu, aby tam byly skleničky, talíře, příbory... Jen jmenovka chyběla, jinak by nebylo poznat, že se s ním předem nepočítalo :-D
Odpovědět
Holky, prremysleli jste doma nad tim, jak to resit, kdyz bude prstynek jednomu z partneru v den D maly? Prece jenom je docela hic, ruce opuchaji a i ja se tedka obcas budim a prstynek co je mi normalne OK tak me po ranu tlaci ... Jak byste to resili kdyby melo prijit na okrouzkovani a ono by to neslo? 😂
Odpovědět
Profilova fotka
@nicorodriguez my měli strašný teplo. Mě ho Jarda nasadil v poho, ale jemu to šlo stěží, ale povedlo se. Bylo to asi tím horkem.ted ho normálně večer když není teplo normálně sunda. Já bych to nějak neřešila. Strčila bych btam, kam by to šlo. Přece kvůli tu nebudeš kupovat o číslo větší prstýnek
Odpovědět
@petrufa86 to rozhodne ne, maximalne bych mu uvazala nejakou pampelisku kolem prstu 😂. Ale tak me to napadlo a premyslim jak takovou situaci resit ... Jasne, nezbyva asi nic jineho, nez nasunout tam, kam to jde a zasmat se tomu 😄.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicorodriguez 😁😁 jako mě to stálo trošku úsilí a podařilo se. A to ještě Jarda po objednání říkal, že si měl vzít o číslo menší. Ještě že tak neudělal. Myslím, že bych se nemusela ani snažit 😁😁
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sev Mně ani tak nejde o jídlo a místa u stolu jako to spaní, protože nedaleko je tou dobou nějaký comics festival a už dlouho dopředu je problém sehnat ubytování. A tak aby pak na mě někdo v den svatby nekoukal, že nemá kde spát. Jinak, zbytek se nějak poddá. @petrufa86 Tak já bohužel nemám kapacitu na to si pak pamatovat kdo přijede s kým, když mi to zavolají v úterý v deset dopoledne, když lítám někde v terénu - kde navíc nemám mnohdy možnost brát telefony - tak než dojedu do klidu, abych to zapsala, už to dávno nevím 😄 takže proto epotvrzení na webu, kde by se mi vše shromáždilo na jednom místě + přeposlalo na email, bez ohledu na to, jak jsem na tom zrovna s časem. Nějak předpokládám, že v 21. století je to celkem běžná věc 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@armvdd tak nám se naštěstí omluvili 4 lidi a to měsíc před svatbou. Takže to bylo k zapamatování 😁😁a co se týče webu nebo emailu tak z cca 60 vím že by mě to nepotvrdilo minimálně 20. Většinou to jsou důchodci, kteří jsou internetem nepolibeni
Odpovědět
Profilova fotka
@petrufa86 Jo, tak těch my máme zrovna minimum. Dva dědečky a jednu babičku a ty jsme, samozřejmě, ani nějakým webem nezatěžovali 😊 navíc, o rodinu nejde, ta je jasná. Spíš ten zbytek mě štve. Za trest půjdou do stanu 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@armvdd u nás právě všechny teticky a strejdove jsou věkove 70+ a sestřenice kolem 40-50 let. Třeba by jsi stanem někoho potěšila 😁😁😁🙈
Odpovědět
Článek se načítá
A je to tu... kolotoč vyzvedavani sladkého, kytek... 🙏😃 snad to přežije v tom vedru cestu. Odpoledne už chystani na místě 🙈 začínám se těšit, po roce příprav a přemýšlení co a jak nazdobit... uteklo to.. tak držte pesti, zitra ve 3 to vypukne 🤘☺️A všem zitrejsim nevěstám krásné počasí a užijte si to nejvíc! ❤️☀️
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co vás to zítra čeká, moc si to užijte!!!!! <3 a neuvařte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simsamsim Moc si to zítra užijte , počasí ma být krásné :-)
Odpovědět
Tak jo 8 dní do svatby... Dnes jsem byla vyzvednout koláče a cukroví pro ženichovu stranu a zítra budeme rozvážet... naše lednice je full... Už ani máslo navíc se tam nevejde 😂😂😂 a v pondělí naší stranu, počítám tak trojnásobné množství.... 😂😂😂 Všem dnešním a zítřejším nevěstám přeji hodně moc krásný den a ženichum samozřejmě taky 😍 užijte si to na maximum. 😍
Odpovědět
@moonuliik my také už jen 8 dní, a už jsem docela nervózní.. Ale těšíme se :)
Odpovědět
Holky, užijte si svatbu a neupečte se, vůbec vám to vedro nezávidím ;-)
Odpovědět
Holky užijte si svatbu dnes i zítra... :-) Já horko, i takové jaké je teď, miluju, takže vám to závidím.. :-D Jinak, po dvou měsících jsem konečně vybrala několik fotek do našeho svatebního alba... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@butterfly8812 huraaa uz sem se jich nemohla dockat
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, dnešní nevěsty. Já už jsem vzhůru od 4.30. Všem nám přeji ať je cely den kouzelný a nádherný a ať se nnesplní naše obavy. Já jsem upřímně nervózní jak pes 😁. Dám kafíčko a snad bude lépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendy_83 svatbu si užij. Já čekala že budu nervózní, budu mít vrnění v břiše a nebyla jsem, až sem koukala. Čekala jsem, že obřad probrecim, nestalo se. Spíš jsme se ještě zasmáli. Jediný kdo byl fakt nervózní a bylo to vidět i na videu byl svědek ženicha
Odpovědět
Profilova fotka
Dnešní nevěsty, užijte si VAS krasny den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendy_83 drž se uvidíš, že všechno klapne jak má. Všechny dnešní nevěsty užijte si svůj den a od oltáře hlavně správnou nohou. :-) :-)
Odpovědět
@vendy_83 bude to dobré!!! Opravdu se snaž si vychutnat každou chvíli... je to moc krásný den! A strašně rychle uteče... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak České dráhy opět nezklamala. Píše mi vizažistka že vlak ani nevyjel a bude mít 40 minut zpoždění. A to jsem ji měla teď vyzvedávám na nádraží u nás ve městě :-(
Odpovědět
@vendy_83 jejda,to je nepříjemná komplikace,ale určitě to všechno zvládnete ;-) Tak pevné nervy a krásný svatební den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendy_83 vsechno zvladnete! Moc si vychutnej kazdou chvili, strasne to utika :-) vsechno vyjde jak ma a prece komplikace taky pomahaji tvorit vzpominky :-)
Odpovědět
Holky potřebuju poradit....co jste psali rodičům apod. na kartičky ke stolu, jméno nebo "mamka" apod.? Díky
Odpovědět
@diana_dl já mám "maminka nevěsty, tatínek ženicha" :).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?