Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ráda se přidám k tématu :) také plánujeme svatbu v roce 2019 ideálně 1.6. Svatbu chceme na ranči a už komunikujeme ohledně termínu a plánujeme osobní schůzku. Přijde mi, že je na plnování hrozně brzo, ale všude kde jsem se informativně ptala (fotografka, agentura...) tak v podstatě právě včas, řeší už i termíny na 2019, to sem trochu hleděla. Jinak se snažím to moc ještě neřešit, ale nedaří se mi to :D už mám koupené boty, prostě sem je musela mít a vysněné šaty už taky řeším, jelikož jsou pouze v jednou salonu v ČR :D připadám si jako blázen jenže on ten čas tak strašně letí a když ty věci kolem svatby přichází tak nějak samy :)
Odpovědět
Ahoj, já jsem zasnoubená teprve pár dní a už mě plánování dostihlo. Kapelu, kterou oba dva moc chceme nám řekla, že už na rok 2019 nějaké termíny zamluvené má, což mě teda dost vyděsilo. Začala jsem proto hledat ideální místo. Zbytek budu řešit asi později ale místo a kapelu chci mít jistou do začátku toho to léta.
Odpovědět
Ahoj holky super ze nejsem jedina blazen kdo uz zacina zarizovat :) mame datum na 25.5.2019 a posledni dobou nedelam nic jineho nez ze projizdim internet s dekoracema O:) ale aspon se vas muzu zeptat ziju v zahranici tak nemam zadnou predstavu kolik priblizne muzu ocekavat za obrad hostinu a raut v jednom miste bude nas okolo 35 jestli jste to uz nektera zjistovala tak budu rada za rady :)
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujeme svatbu 20.7.2019 a v podstatě jako prioritu mám teď jediné, připravit místo svatby. Budeme se brát na statku přítelových rodičů, kde je to všechno rozbombardované, takže se rekonstruuje, dostavuje, opravuje atd., aby to pak bylo funkční apod. Jinak si zatím hledám inspirační fotky a konkrétní věci budu řešit až v lednu. ALe ty pozvánky na Vánoce mi přijdou jako super nápad :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tak my se zasnoubili v květnu 2017 a svatba bude květen 2019. Loni byly jiné starosti, tak jsme to nestihli. Jen mě štve, že matrika vypisuje termíny až v lednu, takže nemůžu řešit místo apod. To je prostě na nic |-| Každopádně začínám řešit a zkupovat dekoraci na Aliexpressu :-D Chlap by vše nechal na poslední chvíli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóój :-) Tak se k vám taky přidávám :-D :-) Zasnoubili jsme se 27. dubna 2018 a pokud se štěstí usměje tak přesně za rok by jsme chtěli svatbu. :-) Zatím jsem si teď objednala botičky, které využiji teď na státnice. Jinak nakupování doplňků si nechávám potom učícím šílenstvím za odměnu. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verun_ka Mám podobný přístup – v červnu odevzdávám diplomku, takže pak si za odměnu půjdu vybrat šaty. V září mě čekají státnice a pak konečně plánovací relax! (Než to přestane být relaxem :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, které již máte datum - jak to řešíte? Vyberete datum, domluvíte restauraci, fotografa a když matrika nevypíše termín, tak si jej prostě zaplatíte? U nás matrika oddává jen 2x do měsíce, nejsme moc velké město, ale termíny budou až v lednu |-|
Odpovědět
@blanule13 resim vse krom matriky, vzdycky se to da nejak udelat, ale o mista je takovy zajem, ze cekat do ledna by byl risk :)
Odpovědět
Profilova fotka
blanule13 no pokud nám matrika řekne ne, zkusím sehnat nějakého duchovního. Prý už oddávají i nevěřící, kamarádka to tak měla.
Odpovědět
Profilova fotka
Když sem volala na naši matriku tak berou termíny od listopadu, takže mi paní matrikářka řekla ať volám hned 1.11. ráno :-D Místo mám zařízené je to hodně žádané místo a termíny na 2019 se jim plnili už, ostatně všude kde jsem se ptala jen pro info tak mi bylo řečeno, že termíny na 2019 mizí =-) takže jsem se museli rozhodovat rychle :D a dopadlo to tak, že máme asi vše zařízené :D :D :D připadám si vážně jak blázen, ale spoustu věcí se nám řeší samo. Máme místo, fotografa, DJ, agenturu co nám bude dělat výzdobu, víno, zákusky, dort (nejlepší na tom je, že vše zmíněné, krom místa jsou služby od rodiny nebo kamarádů :) ) Taky už mám šaty :D paní v salonu mi řekla, že pokud chci mít vážně velký výběr tak mám přijet už teď :D Že jste na tom prosím některá tak jako já ať si nepřipadám jako blázen :D
Odpovědět
Holky, já řešila svatbu taky rok dopředu. A v září 2017 otvírali termíny na 2018, ale já tam volala a paní mi zarezervovala termín už v srpnu, poznamenala si jména a datum + čas, tak se zkuste zeptat u vás, jestli by to bylo možné? Tedy chtěla to po mě napsat do mailu, aby to bylo psáno.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, my bychom se chtěli s přítelem brát příští rok v červenci. A chtěla jsem se zeptat. Když tu mluvíte o šatech. Je nutné si ty šaty rezervovat teď? Nebo to můžu řešit na začátku roku 2019? Děkuji moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem zasnoubená od 21.5 2018 tedy nedávno. Moje místo na svatbu bylo jasné ŠLECHTITELKA Velké Pavlovice jsme Brňáci. Protože jsem dříve nemohla volala jsem 7.6.2018 na rezervaci termínu. Ano Všichni se mi smějí, že jsem se snad zbláznila když už řeším termín 😂😂. Termín mel byt 1.6.2019 a jaké bylo mé překvapení když mi pan Manager řekl, že celý rok je již plně obsazen a žádný patek ani sobota není možná 😮😮, málem jsem se zhroutila. Hned v patek jsme tam jeli zda jsou nějaké možnosti a ano termín sice v neděli 9.6.2019 ale kvůli mě si budou muset svatebčané brát v Pondělí volno. Ale co kdo bude chtít přijede a kdo ne tak mu na Nás asi nezáleží. Hostů cca 50, 23 ubytovaných a teď jsme na 200 000Kč. Tak podle mě pokud chcete místo co bývá často obsažené je nejlepší začít řešit co nejdříve. Rok je krátká doba 😂😂😉.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni :-) Jsme zasnoubení od 23.4.2018 a oba jsme se do plánování pustili naplno. Bojíme se, že nám někdo vyfoukne naše oblíbené místo a tak bychom si ho rádi zamluvili, ale matrika uvolní termíny až v listopadu a my máme strach, aby ten náš termín vypsali, když už bude místo zařízené. Přítel dělal statistiku počasí posledních 20 let. (Ano je to trochu blázen :-p ) a tak nám stanovil termín 22.6.2019. :-D Jinak máme daný nějaký rozpočet, hostů bude přibližně 50 a bydlet budou tak různě po našich obydlích. Obřad chceme mít na stejném místě a to nejlépe kolem 14:00, kde pak bude i hostina, nebo bych to spíše nazvala rautem, protože svíčková a knedlíčková polívka mě opravdu děsí. Takhle nebudeme řešit ani zasedací pořádek a prostě každý si sedne kam chce a dá si co chce. Zábava bude také volná, žádné hry, žádné synchronizované čekání na nevěstu se ženichem. Jinak rozhodli jsme se tu svatbu nijak extra neprožívat. Žádné nesmyslné výdaje. Na šaty koukám už pár let, takže vím přesně co chci a koupím si hezký krajkový vršek a tylovou sukni k tomu, takže cena bude o dost menší. Vlasy a make-up mi udělá ségra, protože je šikovná, dort zadáme naší známé, tak asi taky lehce ušetříme, výzdobu se pokusím tady koupit jako komplet, protože asi nemám sílu všechno vytvořit i přes to, že mi na tom hodně záleží, svatební oznámení udělám já, protože je to moje povolání a také bych na svatbu ráda udělala svatební noviny a udělala animované video o tom jsme se seznámili a jak pokračoval náš život až do svatby. Také bych tam ráda promítala většinu našich videí s kamarády z našich dovolených a výletů ve smyčce. Jinak téma naší svatby bude dřevo. Můj přítel tady na stránkách vyhrál dřevěný motýlek, já bych také ráda měla nějaké dřevěné náušnice, nebo brož a vývazky také budou z vetší části dřevěné. To samé podtácky a další prvky ve výzdobě. Takže prostě hodně rustikální svatba. Takže jsme trochu blázni a všechno řešíme dost dopředu.
Odpovědět
Ahojky, my máme termín vybraný 22.6.2019 (já i partner máme v tento den narozeniny, takže abychom na výročí stejně jako na narozeniny nezapomněli :-D). Zrovna dnes máme schůzku ohledně místa konání oběda, odpolední a večerní zábavy, ubytování hostů. Už mám dekorace na auto, pár dekorací na stůl, kartičky na jmenovky, svatební oznámení (nevypsané).. Chtěla bych do konce tohoto roku mít vše ready :-) Představu o všem mám, jen najít správné lidi na realizaci (dort, kytice, šaty...) Čas letí strašně rychle, takže si myslím, čím dřív tím líp, ať si ještě můžeme vybrat co se nám líbí a ne co na nás jen zbylo :-)
Odpovědět
Ahoj, tak já se přídávám :) my už také pomalu plánujeme :D...máme termín, restauraci,fotograf a kapela. Akorát mám teda trochu strach, co matrika. Volala jsem tam a paní, že jí mám zavolat v prosinci, ale poznamenala si nás :D tak doufám, že nám ten termín vypíšou, jinak mě švihne :D výhodou je, že máme pátek, tak to by nemusel být takový nával. Jinak já koukám po dekoracích,ale je mi blbé nco objednávat, přece jen je to až za rok a něco :D
Odpovědět
Ahoj všem, taky máme příští rok v létě a hledáme nějakou stodolu na Severu Čech... Děčín a okolí a zaboha nemůžeme nic najít. Je tu plno restaurací a hezkých míst, ale nějaké odlehlejší místo v přírodě pro max 45 hostů ne a ne najít. Už jsem polevila z požadavků a klidně bych šla i do penzionu, ale terasa je kvůli možnému špatnému počasí "must have".Takže prozatím máme jen téma, nějakou výzdobu a fotografa. Ať Vám jdou všem přípravy lépe než nám :-D
Odpovědět
@bridetobe2019 Taky jsme chtěli na Děčínsku a vzdali jsme to :D Ale my jsme nechtěli žádnou stodolu, dívali jsme se na něco spíš v zámeckém stylu, prohlíželi jsme si Kristin Hrádek a hotel Ostrov.
Odpovědět
Jinak k tématu - máme vybránou lokalitu - vše na jednom místě, takže obřad, oběd, raut i přespání jsme vyřešili, dále fotografy, reverendku a teď poptáváme hudbu, koordinátorku a potom přijdou na řadu sladké, květiny a dekorace :D A pak už se snad konečně uklidním, jsem trochu organizační cvok a chci mít všechno vyřešené a zařízené co nejdřív, protože později nebudu mít už tolik času kvůli práci a studiu.
Odpovědět
Ahoj holky :) Jsem ráda, že v tom nejsem sama :D Nejsme zasnoubení ještě ani týden a už se poohlížíme po místu, psala jsem na matriku ohledně termínu ( chtěli bychom červen ), přemýšlím o šatech, máme vybraného fotografa a vizážistku - ale to jsou naši přátelé a ještě před tím, než mě drahý požádal o ruku jsme věděli, že pokud bychom se někdy brali, že by jsme je chtěli :)
Odpovědět
Já pokukuji iž po svatebních šatech - rozhodla jsem se pro Elody, ale ještě počkám na novou kolekci, ta by měla být v říjnu a pak objednám. Snad do té doby stihnu zhoubnout 5 kilo :D
Odpovědět
@susieanne Kristin Hrádek má arogantního vedoucího a bojím se, že bych byla pak akorát naštvaná s ním jednat. Hotel Ostrov jsem poptala, ale ještě nemám odpověď, ale i tak to není ideální... spíš nouzovka. Budeme se brát v DC, ale hostinu a párty už bych chtěla mimo město, někde v přírodě, buď stodola, nebo třeba penzion s hezkou velkou verandou, aby se tam pohodlně vešlo max. 45 lidí a na přespání min.15. Vůbec by mi nevadilo, kdybych si vše zařizovala sama, třeba v nějakém penzionu, ale prostě ne a ne nic najít. Tak kdyby Tě třeba něco napadlo, budu moc ráda ;) Plus ještě mě teda dělá starosti, že matrika nepotvrdí termín dřív jak v lednu, takže do té doby nemá smysl místo stejně řešit, protože se bojím, že zaplatím někde zálohu a matrika pak bude mít buď obsazeno, nebo termín nevypíše :(
Odpovědět
@bridetobe2019 Ještě popřemýšlím, napadá mě třeba Zámeček v Jetřichovicích, ale to asi není to, co hledáte. Na matriku jsem se vykašlala a zařídila jsem si duchovní oddávající, i když jsem oba nevěřící. Paní je velmi ochotná a věřím, že obřad bude krásný. :)
Odpovědět
@susieanne netušila jsem, že to jde. No my to máme o to komplikovanější, že přítel je cizince, ale jeho rodina je věřící, možná by je to potěšilo a nám by to asi nevadilo. Určitě lepší, než neosobní oddávající z magistrátu :-)
Odpovědět
@bridetobe2019 Jde to určitě, pokud by tě to zajímalo, najdeš tady na fóru hodně informací o alternativních oddávajících a já osobně jsem našla samou chválu. Popravdě mě představa úřednické obřadní pětiminutovky dost děsila :-( , já měla představu krásného osobního obřadu se sliby a se vzpomínkou na moji babičku, a takhle můžeme mít všechno. Paní reverendka je navíc velmi milá a sympatická. :-) Jo a cizince si beru taky :-D Takže bude i soudní tlumočnice, protože snoubencova znalost češtiny stačí akorát tak na nákup v děčínském Kauflandu :-D :-D :-D Takže příjemné zážitky z matriky ohledně vyřizování dokumentů už mám taky ]-(
Odpovědět
@susieanne Tak to jsem na to zvědavá, úřady a hledání místa jsou pro mě asi největší "práce", jinak je to docela zábava plánovat. Přítel Česky rozumí a tak nějak i zvládne odpovědět, tak snad tlumočník nebude třeba, chtěla bych spíš oddávajícího, který zvládne oba jazyky,a lo už bych chtěla moc :-) O její jméno bych Tě asi požádat nemohla viď? @bitterbajju to je neskutečný, jak to máš vše pořešený, klobouk dolu;). Já bych začala taky řešit víc, ale nemáme ještě prostor podle našich představ. Nejdůležitější pro mě byl fotograf a ten je vyřešený, takže teď najít hezké místo a můžu se začít těšit :-)
Odpovědět
@bitterbajju Ahoj, taky nás čeká příští rok svatba ve Zlíně :-) Asi už v květnu. Ale je fakt, že já zatím neřešila nic :-N
Odpovědět
@bitterbajju Netuším :-D Docela si mi líbí ve Vizovicích Šenk nebo Revika. Je to tam teď pěkně opravené. Navíc bazén, spousta vyžití na lehký sport, vedle kozí farma. Spoustu místa. Plánujeme tak 50 lidí. Zatím jsme byli akorát za farářem ohledně termínu příprav. Ale líbí se mi ty tvoje inspirace :)
Odpovědět
@bridetobe2019 a z jaké je země snoubenec? Já jsem ani nepoptávala někoho kdo by uměl český i německy, to už by byla pohádka. A s tlumočníkem bude holt aspoň rozumět i německá rodina, už jsem s tím smířila. Jméno ti pošlu do zpráv. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?