Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
@butterfly8812 díky ☺️ taky to byla party, cele venku grilovacka hry tanecky, pohoda ✌️ Žádný harmonogram dle času... chtěli jsme to mít uvolněné bez stresu... počasí vyšlo na 1* takže o to lepší to bylo no ☺️ A malej byl zlatej, on si to už v březnu natrenoval u sestry- když se vdavala tak ji též vedl 😂
Odpovědět
Profilova fotka
@simsamsim Tvůj muž úžasně tančí! ❤️😄
Odpovědět
Profilova fotka
@sahrazad1 ajaj, to mě mrzí. Upřímnou soustrast :-(
Odpovědět
Ahoj holky. Dotaz. Kam jste si schovali kapesníček?? Předpokládám, že ho asi budu potřebovat na slzičky a nějak nevím kam ho dám... 😂😂
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka1987 Stejný termín x-)
Odpovědět
@moonuliik Já měla podprsenku,takže tam....balíček kapesníků jsem pak ještě měla u svedkyne
Odpovědět
Profilova fotka
@simsamsim ano ano tak je to nejlepší :-) taky jsem to tak měli a hosté si to strašně pochvalovali, že si konečně připadají jak na svatbě a né na řízené rekreaci ROH :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zanetkamodrooka Ahoj, tak to je paráda :-D můžeme popovídat co vše už máme a jak na tom jsme :-D My nakonec jdeme do růžové až starorůžové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka1987 My máme už 80% hotovo :) Jen pořád přemýšlím jak to udělat s cateringem. Budeme mít dvě velké kýty (nevím kolik kg) a cca 10Kg libových klobásek, 5kg kuřecího na grill. Chtěla jsem objednávat slaný catering... Ale ta výsledná částka mě položila... bylo to cca 10tis. (obsahovalo to zeleninové misy, předkrmové mísy, atp...) nebylo v tom nic "velkého" . Přemýšlím, že bychom udělali velký nákup v Tescu nebo Makru zeleniny, ovoce, pečiva, slaných pochutinek. Zhruba za celkovou částku 5 tis. Plánujeme tak 30 max. 40 hostů. Obřad je navíc až v 15h. Prostor máme den předem přístupný, i místa kde by se to chladilo je dost. Tak nevím jestli si toho nenaložím moc? 🤷 Ze sladkého máme zatím dort a ten stál 5tis. 🙈🙈 Je to raketa, ale chtěla jsem ho fakt pěkný a dobrý :D. Sladké jsem chtěla udělat štrůdl. Je to vděčná sladkost zvláštně na podzim, když je jablíčkové období. A pak něco nepečného Tiramisu a cake pops - obojí domácí. Jak to máte s jídlem vyřešené vy a kolik vás to stálo?
Odpovědět
@marhalka no to mě taky napadlo.... Jenže si neumím představit, jak si u obřadu hrabu v korzetove šatech pro kapesník... 😂 napadlo mě ho držet v ruce kolem kytice 💐 ať ho nemusím shánět po svedkyni...
Odpovědět
@zanetkamodrooka Plan je cca. nasleujici jedna se o odhady. Hostina 34 osob - 15,5 tisic, na raut prijde dalsich cca. 20 osob to zhruba 15 tisic, dort a sladke je 7 tisic + 2,5 tisice. A piti ...
Odpovědět
jo, tak řvát budu určitě taky, jen je problém, že u toho vypadám jak krabice. :D když se hodně směju a nebo brečím, mám strašně zdeformovanej obličej. :D to budou fotky... :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@moonuliik neměla jsem, počítala jsem s manzelovym 😁 a nakonec nebyl potřeba. Při obřadu jsme se max tak zasmáli. Oddavajici měl super srandovní řeč
Odpovědět
@moonuliik na to bacha 😂 ta kytice jak je furt ve vodě, tak je velice mokrá ... já z ni měla mokrou ruku i když sem ji teda dost otřepala i vysusila před obřadem 😂 abys neměla z kapesniku jen mokrý naleptany kousky na ruce 😂😂
Odpovědět
@moonuliik já mám šaty s kapsami, tak to mám snad vyřešené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nimato To jsme si v salónu říkali, proč mají teď skoro všechny šaty kapsy. Paní, co tam obsluhovala, nevěděla. Prý je to prostě móda. Mě napadlo, že se tam dobře schová kapesník. A můj muž trefně (zrovna si prohlížel katalog) poznamenal: "No to je jasný, normální ženská vytáhne kapesník z výstřihu, ale když se tak dívám na ty vychrtliny, těm by to na tom plochým hrudníku udělalo akorát bouli, tak si ho musí strčit do kapsy!" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak všem zítřejším nevěstám přeju ten nejkrásnějši den a doufám že nám bude fakt pomalu utíkat :)
Odpovědět
Taky všem zítřejším nevěstám hodně štěstíčka a hlavně sluníčka 😍 v blizicich se svatbách jsem nás nepočítala 46 kousků, tak si to všechny moc užijte!!! 🍀
Odpovědět
Holky, mám takovej blbej dotaz. Je podle Vás blby, aby měly druzicky hodně podobnej, prakticky stejnej uces jako já? Já se přiznám, ze se mi to jaksi příčí. Řešily by jste to?
Odpovědět
Holky, pár týdnu zpět jsem tu psala o mých trablech, kdy mi kamarádka řekla, že mi nepůjde na rozlučku, protože se jí nelíbí program a už si na to připadá stará. Někdo mi tu pak psal, ať dám vědět, jaké to bylo.. Dopoledne mě holky vzaly na únikovku, pak jsme šly na oběd do mé nejoblíbenější burgrárny, následně lanovkou na Ještěď, bowling v Babylonu kde bylo občerstvení a završily jsme to v klubu. Všechno bylo uvolněné, na všechno bylo strašně času, takže jsme si vždycky třeba sedly v parku, daly vínko, šáňo… Jeden z nejlepších dnů v mém životě. Takže opravdu nechápu, co se jí na tom nezdálo a na co z toho je ve svých 29 letech stará :D tak to jen pro toho, koho by to zajímalo :)
Odpovědět
@di_i já jsem měla taky včera rozlucku a moc se povedla a taky jsem kolem ni měla nějaký resky a našly se tací, kterým se to nelibilo... já jsem přišla domu a holky mi potajnu tady připravily občerstvení a výzdobu a všechny byly stejně oblečené a měly i pro mě pripraveny věci. Pak jsme šly ven a plnila jsem cestou různý vtipný úkoly. V parku nás fotila “profi” fotografka. Pak mi zavázaly oči a šly jsme do mého oblíbeného pole dance studia, kde byla lekce jen pro nás (to byla naprostá paráda!). Byla jsem nadšena, ze do toho šly i holky, který to nikdy nedělaly. Lektorka nám udělala krásnou sestavu a byl to takovej příhodě různými styly... strašně jsem si to užila a holky taky a prý začnou taky dělat pole dance. 😂 Pak jsme šly na večeři a pít do podniku, kde je i diskotéka. Tam jsme zase hrály nějaký hry a hodně jsme se u plnění úkolu nasmaly... bylo to fakt bezvadný a bezvadné vymyšlený! Jo a původně se mělo teda místo toho pole dance jít na loď, ale to mi pak prokecla jedna známa, tak to holky ještě stihly změnit.
Odpovědět
@mija_91 Jé, tak tos měla taky parádní :) mě holky neřekly vůbec nic a když jsem včera ráno vstávala, čekala na mě v kuchyni velká krabice s tílkem a sukní + pokyny, v kolik mám kde být. Před panelákem jsem měla připravenou dárkovou taštičku s plackou a korunkou se závojem, placku jsem si vzala, ale korunku v žádném případě :D (holky mi to daly z recese protože vědí, že to k smrti nesnáším, dokonce vybraly i tu nejvíce kýčovitou, ať to stojí za to :D) A pak jsem šla sama po městě podle balónků až na nádraží, kde už na mě čekaly :) Pak už to byl úplně normální program :)
Odpovědět
@di_i to zní paradne. :))
Odpovědět
Profilova fotka
To zní suprově ty vaše rozlučky x-) já mám jen pokyn že 6.-9. září jsem jejich a do té doby asi umřu zvědavostí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Posilám první vlaštovku, svatba byla nádherná,všechno se povedlo na jednicku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seckater nadherna! Krasni jste :)
Odpovědět
Profilova fotka
@seckater Moc krásné , gratuluji k manželství :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seckater gratuluji, moc vam to slusi
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co to mate pred sebou,ja vam tak zavidim😊 ja bych chtela jeste 😂
Odpovědět
Profilova fotka
@cicmud já taky. Mame 3 tydny po svatbě a přijde mě to jako půl roku. Svatba neskutečně utekla. Po půl 4 jsme přijeli na hostinu a přišlo mě, že někdo lusknul prstem a byly 2 hodin ráno a jeli jsme domů 😯🤭
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?