Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ty 7 taky nejsou špatné, je pravda že s nějakou barevnou stuhou pod prsy by mohly vypadat fakt luxusně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav na jej mieste by som jednoznacne do nich isla, uz som videla satky na tento styl s tyrkysovou stuhou, asi 5 centimetrovou pod prsiami a vyzera to prekrasne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jj taky už jsem něco takového viděla ;-) chce to vyzkoušet a šup sem foto :-D
Odpovědět
tak u 7 jsem si řekla: proboha tyhle nee :-D má je hrozně nízko a ten antický styl k ní nesedí.... z toho výběru nejlepší 3...
Odpovědět
Profilova fotka
uvidim, ci sa imitich necha nasim napadom inspirovat ;-)
Odpovědět
jo- myslím madora nabízí něco podobného o čem mluvíte. Z Brna je Mikulov kousek Myslím tím šaty na stránkách madory z kolekce 2010 966 B.
Odpovědět
Profilova fotka
Imitich, podle mne Ti nejlepe sedi c.2, c.3 bys musela upravit kolem prsou, pak Ti jeste slusi c.9 a c.12 ;-) Hodne stesti pri vyberu :-)
Odpovědět
mne do oka strasne padli c.8 na tebe ...............mozna by som ich trosku opravila a dala vyssie:)
Odpovědět
imitich: podla mna ti tiez svedcia najlepsie saty c.3, az po uprave samozrejme, su siroke, ale u tychto jedinych mi nevadia tie ramienka. u ostatnych siat ma tie ramienka vyslovene rusia a kazia celkovy dojem =-) , mam dojem akokeby ani k satam nepatrili, ze su tam len na udrzanie poprsia, navyse akoby boli aj z inej latky u niektorych... proste mne sa to nepaci 8-) ja si myslim ze by ti pristali ine saty, nieco ako mala uzivatelka "jakrpec"-krasne, jednoduche, pritom velmi elegantne, ste take podobne typy ;-) neviem aku si mala predstavu, ale mne osobne sa velmi nepacia farebne saty ako svadobne, co som si tak vsimla, viac si ich davaju holky v cechach ako na slovensku, tak mozno je to aj vec tradici ci zvyku, neviem... byt tebou, este vyskusam aj ine... ;-)
Odpovědět
claire767- úplně s tebou souhlasím s těma ramínkama, ale nechtěla jsem být tak "ostrá" a kazit radost, ale taky mi přijde ,že u velkého poprsí jsou ty ramínka za krk jak kdyby na nich ty prsa byly pověšený....mě se to taky moc nelíbí, mám pocit,. že se v nich dost holek i hrbí, a fakt to vypadá jak držák na prsa :-D ale u těch trojek mi to nepřijde, tam to celkem sedí!
Odpovědět
Podle mě ti nejvíce sedí č 1.- dělají ti pěknou postavu, vypadají elegantně ,až na ty ramínka ,ty jako když k tomu nepatří.
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky pridavam k satum c.3, ty mi prijdou nejzajiavejsi...mozna je to typem, protoze ty ostatni na mne pusobi takovym staro-mladym dojmem... ty treti maji nejvetsi smrnc :)
Odpovědět
Článek se načítá
Jak je vidět co člověk to jiný názor ,mě zase připadá že ramínka kolem krku (šaty č.3) jsou spíše pro starší ,ale ještě jsem neviděla že by někomu slušely. :-|
Odpovědět
pridavam sa k satam c.3, ked sa upravia na prsiach, budu pekne. Mne sa pacili aj saty c.7, robili pekne prsia a nakoniec aj c.13, ktore nemali ramienka (tie na mna vacsinou posobili rusivo na satach).
Odpovědět
č. 3 jednoznačne najlepšie, keď sa upravia..
Odpovědět
Souhlas, po úpravě šaty č.3!
Odpovědět
Kdo se pta? At muzu taky kouknout a povedet :-)
Odpovědět
gepe, Itimich
Odpovědět
bella, diky itimich, za me: 4, 11 a pak 3 zalezi v cem se hlavne citis dobre a v jakem stylu chces mit svatbu...
Odpovědět
svrcek : no ja som dufam imitich neurazila =-) to by som bola naozaj nerada. takisto by som nechcela kazit radost ale myslim ze holky sem tie fotky davaju preto aby im nezavisle osoby dali vediet ako ich v tych satach vnimaju ony, i ked samozrejme moze byt ze co clovek, to iny nazor, ale zaroven si myslim ze nie sme tu take ze by sme nieco vychvalili a pritom si mysleli pravy opak. a tiez si myslim ze keby sme kazda kazdej vsetky saty len pochvalili, tak by to bolo cele zbytocne. co sa tyka tych ramienok, ja som si uz tiez viackrat vsimla, ze ked je vacsie poprsie, tak opticky ho este zvacsuju, proste mne sa to tak zda. navyse fakt mam pocit u niektorych ze tie ramienka su tam len tak naspendlene, neviem ci naozaj aj patria k danym satam, mne viacere pridu z uplne inehomaterialu-to je proste dojem aky mam z tych foto. imitich ma super postavu, okrem tych co som uz spomenula by som jej doporucila trebars aj nieco taketo - od MS-Bonita alebo Ericka (mam skusenost, ze prave pri vascom poprsi, co mimochodom povazujem za plus ;-) , taketo typy siat sadnu najlepsie) ;-) cize hore cez prsia sirka povedzme 15-20 cm, zvisle naskladana a odtial dole nie empirovy strih (to je fakt len pre ultra stihle postavy) ale opat do sikma naskladane kopirujuce postavu a az potom do a-cka sukna s pripadnymi skladmi. takto krasne ukaze ten dekolt prave na holkach co maju nejake to poprsie ;-) myslim ze takyto typ by imitich najviac sadol ;-) ;-)
Odpovědět
imitich: mne sa najviac pacia 13tky...su krasne a take neotrepane, aj ti dobre sadnu....7micky su tiez super :-)2jky a 4rky tiez a robia ti peknu postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mooooooooc děkuji. Celé odpoledne jsem tu nebyla, tak jsem měla co dočítat :-D . Tak co se týká ramínek, tak ano, většinou jsou jen přišpendlená. Šaty bez ramínek mi nejsou úplně pohodlná, pořád bych si je jen popotahovala nahoru, aby nepadaly (viz šaty č. 7). Chtěla bych spíše barevné šaty, než čistě bílé. Ale kdyby bílé, tak se mi asi nejvíc líbí 3. Jen jsou dost drahé :-(. A my máme malou princeznu, tak musím šetřit. Ale s láskou ;-). Na 13 není dobře vidět korzet, který je ve skutečnosti nádherný, zdobený prošíváním a ramínka se dají nastavit lépe (foceno mobilem :-( ). Šaty samotný se mi nejvíc líbí 11, vzadu jsou podobné, jako šaty na 4 obrázku v tomto albu,prostě nádherný. Ale pod prsama mi tento střih šatů naprosto nesedí a je dokonce vidět guma spodničky :-( . claire767: jak píšeš, kdybych nechtěla slyšet, co si opravdu myslíte, tak vás o to nežádám 8-) . takže moc děkuji a určitě jsi nebyla nijak tvrdá. šaty 7 a 8 jsou z materiálu, který na mě nepůsobí úplně slavnostně, i když jsou krásné a zkoušela jsem je i s barevným proužkem pod prsama, vždy to vypadalo lépe ;-) . Ve skutečnosti se mi víc (moc) líbyly 8, ale na fotce už tolik neviniknou. Tak doufám, že jsem odpověděla na vše, kdyby ne, tak dejte vědět. Mé poradkyni (mamce) se na mě líbili nejvíc právě 13, které na té fotce tolik neviniknou. A pro pobavení, nejvíc jsem unešení ze šatů pro moji malou princeznu (jsou to šaty před č 1) jen doplníme bordó kytičky, aby bylo vidět, že je naše :-) .
Odpovědět
být tebou ještě zkouším jinde, většina šatů mi přijde dost staromódních, tipuju, že je v salonu mají už hodně dlouho a ani jeden střih mi na tebe nesedí...a pokud se ti líbí barevné, jdi do nich a nenech se nikým odradit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek: děkuji, asi půjdu do barevných. Chci mít bílo - bordó kombinaci. No a kdyby měl mužík vestu a kravatu bordó, malá bordó kytičky na šatech a já byla jen bílá, tak bych k nim nepatřila :-. . Ale ještě uvidím. Taky hodně dělá to, že nejsem namalovaná a načesaná. Což bude taky oříšek že s moji délkou vlasů.
Odpovědět
ahoj, já hlasuji pro č.5., barevné rozhodně ano, šaty v barvičkách lépe vyniknout ale tyto nejsou nějak ono jak píše scvrcek vyzkoušej ještě někde jine.
Odpovědět
itimich: mě se líbí č. 9 a č. 3 pokud se upraví ten dekolt.....akorát mi přijde, že bys měla zkoušet ještě někde jinde, co zkusit jiný typ šatů - zdá se mi, že tě ty se širokou sukní dělají zbytečně starou....není tě vidět nikde na fotce v normálním oblečení, takže nevím, jakou máš postavu pod tou sukníí, ale přijde mi,že máš drobná ramena, tak že by ti třeba šel i "pouzdrový střih" - šaty víc na tělo
Odpovědět
Profilova fotka
itimich mne sa páčia najviac šaty číslo 11, krásne tvarujú pás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se do diskuze a taky prosím o radu. Spíš než o konkrétní šaty bych vás poprosila o názor, který typ šatů zvolit. Osobně jsem pro užší sukně než pro ty široké. Děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě pro itimich: Trváte na tomto střihu šatů (tzn. princeznovském)? Viděla bych na Vás spíš střízlivější styl, hladké bez výšivek a přebytečných ozdob.
Odpovědět
dunkahe - za mě ty poslední. úplně tě rozzářily :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?