Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
bella tvoj nazor ma nezaujima :-p
Odpovědět
Profilova fotka
dunkahe: tak nejlepší jsou rozhodně č.2, pak 5, 20, no a možná i 35 (zajímavá ramínka vzadu, ale fotka není zepředu moc dobrá, tak nevím). Nebyla by č. 2 i s hlavou?
Odpovědět
dunkahe - určitě č. 2., anebo č. 37.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se na tobě nejvíc líbí č. 2, to souhlasím s holkama... a pak č. 20. Taky ty bíločerné na tobě vypadaly hezky, ale osobně se mi tento typ šatů nelíbí...
Odpovědět
gracy: aha, jasně:-D, tak proto jsi asi smazala své album.
Odpovědět
Podla mna č.5 robia krasny dekolt
Odpovědět
dunkahe: bud 2 alebo 5
Odpovědět
2 a 30 ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, mohli by ste, prosím, poradiť aj mne? Na rezervačnej zmluve mám troje šatočky, vo všetkých troch som aj v albume... ;-) Ďakujeeeeeeeeem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa na tebe najviac páčia tie prvé :-)
Odpovědět
mně ty druhé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...já miluju Maggie Sottero takže za mě druhé nebo třetí, ale u obou bych vyzkoušela spodničku s mnohem větším kruhem, sama jsem to zkoušela a vypadá to úplně jinak, takto se mi zdá že ty šaty moc nevyniknou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Za mně asi 1. Dvojky nejsou taky špatné. U trojek se mi nelíbí ,že je sukně posazená tak moc nízko.
Odpovědět
Profilova fotka
alique: určitě ty první! Na 1000%. Jsou takové elegantní, skoro "aristokratické". A to se k tobě hodí.
Odpovědět
jedničky jednoznačně!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeem... :-D
Odpovědět
alique, ako som sa už vyjadrila, jednoznačne emily!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ďakujem, dievčatá, utvrdila som sa v tom, že sú tie pravé... :-D Ďakujem, Simcab... ;-)
Odpovědět
Já jsem taky pro první!
Odpovědět
sluší ti všechny ty první asi nejvíce sedí.
Odpovědět
alique, ja by som ti odporucila Emily :-) velmi ti seknu ;-)
Odpovědět
taky jsem pro ty první nebo druhé :-) moc ti to v nich sluší :-)
Odpovědět
Urcite tie prve. :)
Odpovědět
Ahoj ali, tie prvé ti pristanú, aj druhé, no prvé asi o trosicku viac a podla mna aj so závojom, kedze nie sú prezdobené, ja by som isto nad ním pouvazovala. ;-)
Odpovědět
alique a neskusala si k Emily aj spanielsky zavoj? mne sa tento co mas k nim nejako nehodi, ten spanielsky by sa mi zdal lepsi, ale este zavisi aj od toho ako chces mat uces :-)
Odpovědět
alique: jednoznačně ty první, závoj bych dala delší a hladký, španěla asi ne.
Odpovědět
bella22: asi mas pravdu, hladky dlhsi zavoj by sekol asi najviac. ale tento vrstveny podla mna urcite nie 8-)
Odpovědět
claire: souhlas, ten vrstvený určitě ne, ale mně ho taky v salonu hned nasadili :-).
Odpovědět
alique, druhy a prvni :-) me v salonu nasadili i pres protest nahrdelnik, korunku uz jsem razantne odmitla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky si k Vám jdu pro radu nebo spíš tak informativně, které šatky byste mi vybraly? Děkuji
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?