Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
1
192
193
@marcella01 šaty č. 1
Odpovědět
Profilova fotka
@marcella01 tiež sa mi najviac páčiš v tých prvých šatách:-)
Odpovědět
ja s tebou suhlasim a to som ich ani jedny nemala na sebe ;-) nie su to tie prave ani jedny. ale hodi sa ti vykrojeny vystrih na dekolte, viac ako ten rovny , v satach c.1 mas pekny dekolt aj pas. mne osobne sa nepaci ta sukna na c.1 ale to je vec vkusu. 8-) zalezi aj na tom ako si sa v tych satach citila. skus pozriet typ ako la sposa lieja alebo pronovias harlem :)http://www.svadobnecentrum.sk/lasposa.html http://www.preownedweddingdresses.com...
Odpovědět
@claire767 Ahoj, děkuju za typy, šaty La Sposa i Pronovias budu ještě zkoušet, tak snad něco vyberu.... :-S
Odpovědět
@jennyexx moj nazor: najviac mi padli do oka 3, pride mi,ze v nich posobis vyssia, pozeram,ze ti odporucaju 1, no mne sa ta sukna nepaci,i ked korzet myslim v poho, 2 sa mi nepacia vobec. Takze mozno korzet 1- srdieckovy a sukna 3 nieco hladsie,uzsie(nie uzke)
Odpovědět
@maria117 asi si se spletla. Já tady své šaty nedávala. :-) Klikla jsi na špatné jméno.
Odpovědět
@jennyexx ano,sorry,malo to byt pre @marcella01
Odpovědět
@maria117 :-)
Odpovědět
holky, všem vám děkuju za odpověďi :-) mám tady ještě další fotky šatů, ale myslím, že už mám nejspíš vybráno...
Odpovědět
Profilova fotka
druhe
Odpovědět
no být tebou, nevybírám si šaty, které jdou do sukně takhle vysoko - dělá ti to šíleně široké boky.. na té předchozí stránce ty první, jak píšou i ostatní.. dělá to dlouhý štíhlý pas.. v těhlech posledních jak se začínají rozšiřovat už skoro od prsou vypadají snad všechny slečny jak před porodem, pardon, nemyslím to zle :)) ty první předchozí jsou fakt úžasné a skvěle ti hlavně padnou !!!!
Odpovědět
@petulavoj V pohodě, od toho tady ta diskuze přece je, aby každý kdo chce, tak napsal názor :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@marcella01 a jaké sis tedy nakonec vybrala ??
Odpovědět
@petulavoj Mám dvoje favority, z první várky ty první a z druhé várky taky ty první, chci bílé, oboje vybrané jsou samozřejěm ivory (co se dá dělat), a ty první by se pro mě musely objednat, tak s tím mám problém, protože když zhubnu a ty šaty mi budou velké, tak co pak s nimi, že? Není to vůbec jednoduché něco vybrat, když je člověk táááák strašně nerozhodný.....:-)
Odpovědět
@marcella01 tak oboje jsou moc pěkné, rozšiřují se docela nízko, takže to hezky prodlužuje postavu.. ;)
Odpovědět
@petulavoj jsou fakt hezké, na těch fotkách to tak není vidět, skutečnost je lepší :-) teda doufám :-) každopádně se chci ještě do jednoho salonu dojít podívat, mám tam vyhlédnutý hodně podobný střih, abych měla fakt jistotu, že jsem vybrala ty nej....jen na to mít čas.....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@mita9 sukně se mi taky nelíbí, ani to napojení tý sukně na ten vršek nevypadá moc pěkně, ještě bych koukla po jiných ;)
Odpovědět
@seb :-D ja mam dva roky po svadbe :-D ale vdaka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 aha jsem si nevšimla :-D
Odpovědět
1
192
193
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?