Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
dunkahe: je, koukám že to je i tady:-) Kromě těch posledních-ještě ty první jsou moc hezké, kdyby to v salonu zabrali, tak to je krása!
Odpovědět
ale obecně -málokomu sluší korzetovky bez ramínek jako tobě-hledala bych spíš v těhle vodách co se týče vršku. Ty šaty s ramínky na sto způsobů-není to špatné, ale styl vršku těch posledních je u tebe bezkonkurenční.A sukni bych zvolila spíš nějakou užší a jen s obyč tylovou spodničkou.
Odpovědět
dunkahe: tak za mna ako jasne vitzaky c.11-Salon Belle - na fotke c.12 - podla mna aj splnuju tu tvoju predstavu o satach, co som vyrozumela z toho co pises ;-) . Su krasne, elegantne, nie su prezdobene vysivkami a hlavny doraz je kladeny na kvalitny material+strih. Tvoju postavu krasne podtrhuju. Ako 2. by som zvolila na tvojom mieste c.13-Belle-fotka c.14, kde sice pises, ze ti zmensuju prsia ale ja si nemyslim, ze by to bolo nejake extremne. Su krasne jemne, vyzeraju lahucke, tie by som ti teda radila ako c.2. Dalej este aj saty c.5 na foto c.6, kde pises, ze boli siroke ale na foto to vobec nevyzera, mas v nich super postavu, krasne, jednoduche, elegantne, ciste linie a ako maloktorej ti super sedi strih s ramienkami okolo krku a opticky ti rozsiruje prsia, co si zrejme aj chcela (mne osobne sa viac pacia korzetove saty bez ramienok ale tymto satam si dala vyniknut prave ty, takze aj tieto by som ja odporucila, tak mozno keby si zohnala mensie cislo). Ostatne ma nejako nezaujali, az este na ten anglicky styl - 2- Evanie- nie su zle, len to by muselo byt komplet vsetko ladene do tohto stylu, ja som hned videla v tebe Janu Eyrovu ;-) a anglicky vidiek, stary koc tahany konmi 8-) no neviem ci je toto tvoja predstava ale saty ako take ti svedcia, aj strihovo. Posledne nie su zle ale ja osobne nie som priaznivcom viacfarebnych siat 8-) , svadobne su u mna cisto biele, smotanove, sampan, ivory, pretoze uz som sa viackrat stretla na plesoch s bielo cervenymi, bielohnedymi a pod. satami, a svadobne by mali byt take ktore si na inu akciu zena neoblecie. Ale to je len moj nazor a vkus ;-) Urcite by som sa vyvarovala satam typu c.28-tie bielofarebne-tak tento strih cez prsia urcite nie, uplne na tebe visia, odhliadnuc od tej farebnosti co ja osobne nemusim, ani ako popolnocne by som ti ich nedoporucila kvoli tomu strihu. Podobne saty c.22-ze usedle-ano, to si trafila, nic pre teba :-p Inak holka ako ty si moze dovolit aj poriadne siroke sukne s vleckou, si stihlunka, zavisi ale najma na tvojej predstave. Zelam nech si dobre vyberies :-)
Odpovědět
dunkahe: 1,12,22 - pekne ale chyba objem v dekolte, takze nic z toho najviac sa mi na tebe pacia 9 takyto styl ti velmi sedi, potom 20- okrem strihu dekoltu/ dalej dobre sedia 29 a 2 28- podla mna nie su svadobe a posledne su take usadle, nepacia sa mi.
Odpovědět
za mě první a poslední..možná víc ty poslední...
Odpovědět
Profilova fotka
Dunhake, nejvic Ti podle me slusi a sedi saty c.20...vypadas v nich skvele ;-) Taky v c.22 vypadas dobre. Nevim jaky styl svatby budes mit, ale v c.29 vypadas krasne anglicky romanticky :-N A c.37 jsou na Tobe taky super, ale zase zalezi na stylu svatby. C. 22 jsou takove univerzalni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě jsi se líbila v 3,10,13
Odpovědět
ani jedny.. priserne strihy a materialy :-S
Odpovědět
gracy, tak jej daj tip ze ake, podla mna vyskusala vela siat, neviem este ake ine typy strihov ci materialov mozu byt, hod link, kukneme a porovname ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dunkahe: 1. kdyby ti nebyly velke, tak jsou fakt moc hezké, 9. super, tohle mi přijde, že ti hodně sluší, škoda toho švu, který dělá blbou postavu, na fotce to vidět není. 36. kdyby tam nebyly ty šílený volány. Ty poslední určitě ne. Jinými slovy - vol šaty na ramínka, ne korzetovky a ani za krk. A uzavřenější dekolt. Malým prsům nelichotí velké výstřihy a hlavně ne srdíčkové. Já jsem v těch srdíčkových výsstřihách vypadala pokaždé jako blbec:o) A doporučuju spíš čistě bílé šaty, jsi tmavý typ, tmavé vlasy - takové holky vyniknou právě v té bílé. Šampaň a krémová je spíš pro bledulky se světlejšími vlasy. Já jsem po dobný typ jako ty a bílé mi slušely mnohem víc:o)
Odpovědět
strihy siat ktore su kvalitne vypracovane a z kvalitnej latky - salon Diamond :-)
Odpovědět
maggie sottero som myslela noo... to je len moj nazor lebo ja som do tejto znacky zamilovana :-D
Odpovědět
Článek se načítá
dunkahe: máš moc pěknou postavu, tudíž si můžeš dovolit skoro všechno, ale opravdu se mi na tobě nejvíc líbí elegantní styl. Za mě č. 1, 5, 11. Smetanová a šampaň ti jde k pleti, ty poslední ne-e.
Odpovědět
gracy: nepřijde mi, že by se ty šaty celkově lišily jak kvalitou, tak střihem od těch tvých... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě jsou podle mě nejhezčí 9, 21, 29 a případně ty s tou černobílou krajkou. Ale mně se upřímně nejvíc líbily 9 (ten střih byl dobrý, zkus se podívat někde jinde na podobný) a pak ty "staroanglické" :)
Odpovědět
dunkahe: mne sa najviac páčiš v šatách číslo 2 ;-) takýto štýl ti veľmi pekne sedí na postave ... tak držím palce pri výbere, s takou bezproblémovou postavou máš ten výber naozaj široký
Odpovědět
Profilova fotka
dunkahe: určite ti najviac sadli šaty číslo 2 a potom možno 20 a 8,ale určite by som nevahala nad 2.:)
Odpovědět
uplne najkrajsie a najviac pasujúce su podla mna 3...proste dokonale...pacia sa mi aj 29 ale zdaju sa mi malo slavnostne, 20tky tiez nie su zle...ostatne saty mi pridu take vsetko v jednom style..ale 3jky maju ducha
Odpovědět
inak aj 5tky a 2jky su super..ale na 3jky nic nema
Odpovědět
u mna 5 a 27 :)
Odpovědět
27 myslim cislo siat su to tie posledne.....
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc všem! Sesumírovala jsem to a žebříček je následující :-) 37 - 5 hlasů 1, 2, 20, 29 - 4 hlasy 5, 9 - 3 hlasy 3, 11, 13, 22 - 2 hlasy 8, 10, 21, 36 - 1 hlas Styl svatby přizpůsobím šatům, tím nejsem omezená. Chtěla jsem ale barevné boty (nejspíš růžové) a ty by k těm posledním nešly... Co se týče barvy, myslela jsem, že mi šampaň nepůjde, ale nakonec mi připadalo, že mě zjemňuje a že je lepší než bílá. Ke střihu - cítím se líp v užších sukních. Jako malá jsem si hrávala na princeznu, to jsem měla 10 sukní na sobě, aby to bylo nadýchané, ale na tu svatbu bych chtěla být spíš elegantní a "ženská" než roztomilá princezna. Ještě jednou děkuju, určitě ještě půjdu do nějakých salonů a budu pátrat dál. Teď jdu čerpat inspiraci ke StarDance ;o)
Odpovědět
dunkahe - za mě jedině šaty č. 2 !!!
Odpovědět
Profilova fotka
podla mna su naj c.2 - najlepsie ti sadli na postavu. a potom este 9 a ak by si chcela princeznovske tak 30, ale tie 2 u mna vitazia. :)
Odpovědět
Za mě taky č.2 !! :-)
Odpovědět
AHoj taky se mi na tobě líbí nejvíc č. 2. 8-)
Odpovědět
Jednoznačně 13 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k holkám, taky se mi na tobě líbí nejvíce šaty č.2 ;-)
Odpovědět
1 (po uprave), 2, 5, 8, 10, 11, 37
Odpovědět
čauky 2,11,37 zbytku něco chybělo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?