Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ranko, errilo podla mna ashley bez ramienok, ako druhe sa mi este na tebe pacili Cambria Marie
Odpovědět
errilo: Cambria Marie a Ashley,nevím které se mi líbí víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
errilo: jsem pro Cambria Marie...byly to i moje svatební šaty ;-) Oni skvěle padnou a tobě moooc sluší 8-) Mohu jen vřele doporučit. Jen bacha na přišlápnutí ;-) Neroztrhnou se, nezašpiní se, ale může povolit nějaký ten záhyb :-)
Odpovědět
súhlasím tie sedia najlepšie a krásne tvarujú postavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem také pro Cambria Marie, moc ti sluší!
Odpovědět
ja by som hladala asi dalej ;-)
Odpovědět
Ahoj erillo. Tak mne sa na tebe pácia asi najviac Ashley s ramienkami ale skús, ako povedala sydnuska, pozriet aj nieco iné, ak uz teda nie si stopercentne stotoznená s tými v albume. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak mám za sebou snad poslední zkoušení :-p tak prosím hodnoťte http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
erillo: vítám tě mezi nerozhodnýma :-D jsem na tom podobně :-N mě se na Tobě líbí JSM 1238, a Cambria Marie
Odpovědět
Profilova fotka
samikri mne sa najviac páči adina 3A a 3C, a nevesta 1A :-)
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: já jsem pro nevesta 1A a nevesta 2. Moc ti sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
samikri mně se na tobě nejvíc líbí hned ty první i hezky padnou
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
errilo buď ty Ashley nebo Cambria Marie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
errilo: tak za mě na 1000% Maggie Sottero, také jsem je měla ;-) a řekla bych že ti lépe sedí Ashley ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...a určitě bez ramínek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: líbí se mi v následujícím pořadí nevesta 2, C a adina p7-6
Odpovědět
Profilova fotka
samikr: jednoznačne nevesta2 a ked tak ešte c1
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoznacne Nevesta2 su krasne, super Ti sedia a vyzeras v nich najstihlejsie... ;-)
Odpovědět
nevesta2 uplne ta zostihluju,su jednoduche ale velmi pekne
Odpovědět
Ahoj samikri ;-) Tak pristanú ti najviac podla mna C1 a Nevesta2, ked uprednostnujes jednoduchú líniu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
samikri - "nevesta 2" :-)
Odpovědět
simika super, blahozelam a v dobrom zavidim :-) samkiri dakujem za privitanie :) tusim sme na jednej lodi :) vsetkym dakujem za nazor :) ashley boli laska na prvy pohlad na svadobnom veltrhu, ale hladala som dalej a tak to aj dopadlo, ze sa neviem rozhonut :) volala som vcera do salonu a maju dostat novu kolekciu maggie sottero, tak este pojdem poskusat ninkaaa vel mi ti tie cambria marrie sedia, naozaj, m usim pochvalit samkri mne sa na tebe najviac pacia nevesta 2 a tie uplne posledne :)
Odpovědět
Profilova fotka
errilo no mna uz pomaly chytaju stresy :-D a asi uz budem rada, ked budeme mat ,,po" ;-)
Odpovědět
simika kedy mate termin?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, mám za sebou prvú skúšku šiat, tak šup sem s vašimi názormii ;-) Ďakujem
Odpovědět
z.junasova: 1.Collete (nádhera), 2.Fiordo, ale musím uznat, že ti seknou všechny a že máš krásnou postavu :-) ;-) .
Odpovědět
Zuzka všetky sú pekné ale tam pri jedných si mala napísané že sú tvoje vysnívané tak tie ;-)
Odpovědět
u mna leoni x-)
Odpovědět
zuzi moj nazor na saty...su kraaasne...mne sa najviac pacia tie prve 8-) , ale podla mna k tebe najviac idu Leoni :-) ..podciarkuju tvoju peknu postavu, najma ak maju to ramienko...a vzadu su genialne
Odpovědět
Ahoj z.junasova ;-) Kedze más peknú postavu, na tebe vyzerajú vsetky saty ukázkovo. ;-) Ale asi naj...vedú Felice a Leoni.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?