Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
z.junasova: jednoznacne Leoni :-)
Odpovědět
Mně se nejvíce líbí Micenas...jsou jiné, elegantní a přitom krásné a podle mě krásně podtrhují postavu, jelikož se mi zdáš na fotkách nižší postavy :-) Ale zdá se, že se ti nelíbily už v salonu.
Odpovědět
Mne sa najviac páčia tiež Micenas ;-) , na Fiodoro sa mi nepáči, ako zvýraňujú "boky" a hrudník, také neprirodzené mi to príde, Felice cekom fajn, len ti opticky rozširujú "boky", možno Rowenz prichádzajú do úvahy, opticky predlžujú postavu, nakoľko suknica je umiestnená nižšie (ale nie sú dobre nafotené, takže to nie je dobre vidieť), ale mne sa zas na nich nepáči vrchná časť, tie "špice" po stranách :-| Takže za mňa Micenas, ale pre teba to asi nie je to "pravé orechové", takže ja by som určite ešte hľadala |-| Niekde na teba určite ešte len čakajú ;-) :-)
Odpovědět
z junasova no teda waw, ze aka postavicka. mne sa na tebe najviac pacia leoni.. ale ako sa hovori, s takouto postavou s amozes vydavat aj v mechu a aj ten by na tebe vyzeral dobre :D
Odpovědět
mne sa pacia 1. collete a 2. leoni
Odpovědět
Ahoj všem, chtěla bych Vás poprosit o radu. Nechala jsem si ušít šaty na míru č.1, ale stále si nejsem jistá zdy jsou nej... Proto jsem si v salonu vyzkoušela ještě dvoje jiné. Poradíte mi, ve kterých se Vám nejvíce líbím? Ne že bych chtěla dávat peníze za další čaty (ty mé byly dost drahé), ale přeci jen chci vypadat co nejlépe. Tak moc moc děkuji za Vaše názory... Ty co mám doma jsou šaty č.1
Odpovědět
Ahoj Lenulka, tak tie cislo 1 su pekne, ale podla mna ti najviac sadli cislo 2 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenule26: resila jsem podobne dilema, a konec jsem se rozhodla pro saty v salonu, ikdy mi doma jedny vysi na raminku. Me se vic libis v tech 3. Ale asi to bude tim, ze jsem zatizena na srdickove vystrihy:-)
Odpovědět
Lenule26: No a mě pro změnu připadá, že ti nejvíce sluší č.1. Hlavně asi proto, že v nich máš hezky úzký pas narozdíl od těch dvou dalších. Č.1 jsou opravdu krásné a na tobě se mi líbí nejvíc.
Odpovědět
Mně se taky nejvíce líbíš v č.1. Mají mnohem hezčí sukni než ty ostatní.
Odpovědět
Profilova fotka
Lenule26: jestli můžu přidat taky svůj názor, tak mě příjdou všechny tři šaty hodně podobé střihově.. sluší ti všechny tři... ale ty č.3 jsou na mě už dost zdobené výšivkou, v těch č.2 mi trošku vadí na zádech ta šněrovačka pod kterou vidět tělo, mě se to k svatebním šatům nelíbí, a ty č.1 jsou moc hezké, nemaj srdíčkový výstřih co taky nemusim :-D podle mě ty co si si dala ušít jsou nejhezčí, vypadáš v nich krásně, žensky a přitom nevinně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenule26 ještě, než jsem koukla do této diskuze a viděla tvé fotky šatů, tak hezké jsou všechny, ale nejvíce se mi líbíš v těch prvních i jak vypadaj, takže já je doporučuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lenule 26: Mně se líbí č.1 i 2, ale jak říká spetra27 u těch druhých se mi taky extra nelíbí ta holá záda pod šněrovačkou :) takže za mě č.1 ;-)
Odpovědět
lenule 26: Tak mě se nejvíce na Tobě líbí šaty č.1,krásné jsou všechny tři,ale ty č.1 mají šmrnc a jiskru :-D
Odpovědět
Jeeee holky moc moc Vám děkuji za Vaše názory! Vdávám se již za pár dní a tak šílím, abych vypadala fakt pěkně. Ale jistě to všechny znáte :-D Takže koukám, že zatím vedou šaty, co jsem si nechala šít :-) Tak to jsem ráda...aspoň nemusím platit za další :-D
Odpovědět
Ahoj lenule26 ;-) Poprvé: más peknú postavu, takze ti sekne vsetko. Podruhé: tie saty c.1 sú krásne. Potretie: aj c.2 sú pekné. No vyplýva mi z toho, ze je medzi nimi len nepatrný rozdiel v urcitých detailoch, takze môzes byt celkom pokojná, s tými prvými satami to más vyhraté. ;-)
Odpovědět
ahoj lenule, vsetky su krasne a 1 ti sedi, mne sa na nich najviac paci sukna.. a svedci ti srdieckovy vystrih. neda sa na tych 2kach kt si si dala usit urobit taky?
Odpovědět
errilo: Jo tak to nevím zda by to šlo a hlavně už by se to asi nestihlo :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky holky, mohla bych vás poprosit o radu? Mám v albu "co se mi líbí" šatky, který jsem si zkoušela. Můžete na to mrknout a dát mi vědět, který se vám líbí??? Já bych ráda barevný, ale pořád nevím. Předem děkuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, musím říct, že mě se hodně líbí ty šaty číslo 3, až by se upravily, myslím že by to bylo super...v jednoduchosti je krása, mě se líbí moc, do výstřihu máš co dát a dělají Ti moc hezkou postavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-)
Odpovědět
itimich: nakoukla jsem do diskuse a do tvého alba a musím se připojit k názoru, že č. 3 jsou nejlepší
Odpovědět
.. a ještě č.5, taky sedí
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
...číslo 5 taky hezky sedí, ale na mě působí trošku jako model staršího typu, to nemyslím nijak zle, já jsem u svatebních šatů na ty širší sukně takže ta 3 je fakt nej ;-)
Odpovědět
za mě taky číslo 3 nejlepší,krásně ti sedí v pase a kolem boků, nebo možná ještě 10, ale osobně bych možná ještě zkusila nějaký jiný typ, moc se mi nelíbí šaty za krk obzvláště u větších poprsí, prsa máš krásný, tak zkusit možná ještě něco jinačího, ale je to můj názor, já obecně nemám ráda věci za krk, tak nejsem objektivní :-) jinak ty trojky jsou super, když se upraví!!
Odpovědět
Profilova fotka
...já bych taky zkusila ještě nějaké jiné, je pravda že až to budou ty pravé s velkým P tak to určitě poznáš ale z nabídky ty 3 vítězí ;-) prsa máš pěkná s tím souhlasím, zkusila bych nějaké šaty s pořádným korzetem bez ramínek a bez toho aby byly za krk a uvidíš sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
itimich mne sa pacia na tebe c.10, ale osobne sa mi paci k tebe na satach farebna aplikacia, zrejme kvoli okuliarom a vlasom, v cisto bielych si taka nevyrazna..takze k satam c.10 by som pod prsia dala bordovu stuhu, len taku tenku..a aj saty c.3 mozu byt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ramínka se dají většinou upraviot. S tím není problém. Ale mě všeobecně vyhovují v tom, že nepadají z ramen :-).
Odpovědět
Profilova fotka
ja som sa zmylila s cislom..mala som na mysli c.7 :-) vsade kde pisem 10, ma byt 7 ;-) su to krasne satky, zaujimave, jednoduche, pekne..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?