Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, ono to opravdu zatím nenačítá |-| Evičko, já mám zatím termín 15.5. :-N
Odpovědět
Ahoj, přemýšleli jsme také osvatbě v Dominikánské republice nebo jinde v zahraničí, s čedokem se nám opravdu nechtělo a nakonec jsme našli firmu, co dělá svatbyv Las Vegas a bylo to fakt skvělé. trošku jsme zapařili ve Vegas a koupili jsme si balíčky s výlety,takže svatební cesta po americe byla také.ted si celou zimu budeme pouštět sluníčkové fotky z pouště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: tak bych se hnedka vratila zpet do DR, ted kdyz jsem nezamestnana, tak se mi chce porad plakat a mluvim o tom ze bych utekla nekam do zahranici, manzilek o tom nechce vubec ani slyset. Nejak tady z te CR mam uplny depky.
Odpovědět
Profilova fotka
murynka byla moje sousedka v bungalowu:-D:-Dmy meli 1306 a market 1305
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo to já je mám už také a jsem tu pár hodin :-S to počasí fujjjjjj :-p ale vždyt máš novou práci a ta bude určitě lepší vím to x-) jinak mi tam viděli také svatbičku měli úžasný dortík mám ho vyfocený jestli se mi to vůbec povede dát na to rajce ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, jsi mladá na to, aby jsi z toho tady měla depky. Mám známé, které jsou v zahraničí spokojení a také ty, co jim to nevyšlo. Ještě chvilku vydrž. A jak to vypadá s tou prací?
Odpovědět
Profilova fotka
jirinko: nova prace bude primo u staromaku.ale zatim nemam podepsanou smlouvu, takze tak..jde o to ze proste nemame penize, jsme zadluzeny a diky te nezamestnanosti mame sotva na rohlik:/:/:(/....fakt strasny, ani na darky nebudeme mit proste depky z penez:(do te nove prace bych MELA nastoupit 3.11
Odpovědět
Profilova fotka
já tomu rozumím, teď jste měli veliký výdaje. Jen se tomu nesmíš podat, ju ;-) Z tou prací je to super, tak snad se nic špatného nepřihodí a za pár dní už budeš zase v práci :-) Uvidíš, zase přijde dobré období, tím špatným si projde skoro každý (i já to už mám za sebou).
Odpovědět
Profilova fotka
jirinko: nevim kdy ale mohlo by to dobre obdobi prijit co nejdrive, jsme takovy plasan a nervak:-X
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že ano. Když sama budeš chtít, tak se to vyřeší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde má Pavla fotečky???????? :-o :-o mě to tam nejde vložit ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://honzaapavla.rajce.idnes.cz/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děkuji už jsem to našla :-) mají moc hezké fotečky nějaké jsem u nich viděla třeba ze saony x-) Honzík má hrozně hezký foták 8-) a asi kvalitní ;-) jinak safari vloženo ted dělám skůtra a tim bych skončila zítra opět saona a hotel uff toho tedy bude |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Markétko x-) vítej zpátky fotky z podvodního foťáku samozřejmě nevyšly ;-( Honza teď furt řeší, jestli tam ta voda natekla kvůli tomu, jak mu spadl na zem nebo jestli jsme ho neměli jít reklamovat... no co, poučení pro příště ;-) hned jdu kouknout k vám na fotky, koukám, že jste fotili víc jak my, my máme fotek "jen" 1071 8-) :-D já už jsme se jakžtakž aklimatizovala v práci, ale nic moc to tam nejde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pavlí,mě je tady tak smutno chci zpátky :-( v letadle jsem normálně ukápla nejednu slzičku a svedla to na to že je mi špatně :-D tedy mě bylo ale ty slzy byli kvůli té kráse že už možná nikdy..... |-| s tim podvodním fotákem to mě tedy moc mrzí :-( :-( chjoooo měli jste to zkusit jít asi reklamovat prd by poznal.zatím mám jen safari a ted za chvíli bude skůtr zítra zbytek :-p je toho nějak moc,jinak na to letiště dobrý přijelo auto otevřel dveře řekl schauisland Punta Cana a mi byli vysmátí :-N ale vy jste nám tedy dali 8-( :-D jinak jak říkám pak se tam zhoršilo počásko ale nám to na náladě neubralo ted sleduji tu mapu a nevím co napísta Petrovi čekají na to |-|
Odpovědět
Profilova fotka
já bych jela taky hned zpátky :-) já se při letu zpátky nezvykle moc bála, jak měli nejdřív ty technické problémy, tak jsem jim už moc nedůvěřovala, nejdřív mě Honza posadil k okýnku, ale pak jsme si to museli vyměnit, já tam podle toho křídla sledovala sebemenší vychýlení z "roviny" a čekala katastrofu... :-D to je dobře, že tranfer na letiště byl bez problémů ;-) já ti nevím, co jim napsat, aby jsi je moc nevyděsila
Odpovědět
Profilova fotka
holky pro dnešek se loučím po tom dlouhém letu snad usnu fotečky ze safari a skůtru vloženy tam na ty si musíte počkat :-D dobrou noc zítra budu tu od rána ;-) mám ještě dovču x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mag jsi tu nekde??:-D:-Dmam pro tebe skvely typ, prave bezela na tv nova nejaka upoutavka na soutez pro pary, kde muzes vyhrat vlastni baracek, navrhnout si ho atd. S kubou jsme tomu nemohli odolat a hned jsme se zaregistrovali. 23.11. jdeme na casting do Barrandova, ja jsem z toho uplne vypleskla!:-D Holky nechcete se nektera pridat do castingu??:-D:-D odkaz:http://www.nova.cz/vasetelevize/?212c=%3Bcast%7E&212e=DO38731
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, tak to volno ti závidím, já doufám, že to v práci nějak vydržím a těším se domu. Sice budeme mít náročný víkend, ale lepší než práce. Podívám se na fotečky. Míšo, já na to viděla upoutávku, proč to nezkusit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Jiřinko ;-) a ostatní!!! tak jsem spala jak mimino,ale ráno při probuzení :-p hrozně se mi motá hlava a je mi špatně asi tou změnou tlaku či co |-| jinak do práce se netěším ani po těch odpočinkových dnech ]-( nejraději bych zůstala doma budu se akorát nervovat a bojím se tam úplně jít :-S
Odpovědět
Ahoj Murynko,vítáme Tě!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
okka-Kačenko moc děkuji!!!! ;-) tak jsem snad dostatečně o hotelu poreferovala a nějak ti pomohla fotečky budou zde:http://murynka.rajce.idnes.cz/ zatím tam je safari,a skůtr možná za chvíli saona zbytek dodám je jich moc těch foteček :-N jinak co se týká jídla super jedla jsem zdravě ale po těch 14 dnech už jsem se těšila na naší stravu x-) ovoce staršně jsme si oblíbili činola-nevím jak se to píše je to jejich ovoce roste v santu domingu prý =-) ale bylo moc dobré jinak melouny ananas,prostě vše a mě to moc chutnalo a ty snídanově koktejli z ococe mnam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Murynko, já chci ten odkaz na fotky!!!!!!!!!!!!!! :-D A co ranní nevolnosti, máš nebo se ti to zatím vyhýbá? A jak je to u pracovnic v zdravotnictví, nemají nařízeno být doma hned od počátku těhotenství? Víš, jak to myslím, kvůli infekcím a bacilům? Když se ti nechce do práce, že by jsi tam teoreticky už nemusela ;-) Pipiii: ta soutěž vypadá zajímavě a o co v ní půjde? Já tu upoutávku neviděla a podle té registrace toho moc nepoznám.. my bychom určitě do toho nešli, za A bydlení u Prahy nepotřebujem a za druhé Petr reality show atd nesnáší, vadí mu na to koukat, takže už vidím, jak by mi tam šel šaškovat :-D mně třeba tohle zase až tak moc nevadí, spíš ta představa, že se tam člověk třeba ztrapní a uvidí to celý národ =-)
Odpovědět
Profilova fotka
evax odkaz je v příspěvku nad tvým příspěvkem :-D :-D ranní nevolnosti jsou a byli i tam jenže tam byli kolem půlnoci :-D :-D :-D prostě to tělo žilo podle našeho času.... :-N sranda no...občas jsem musela odejít z jídelny něco mi tam smrdělo a už jsem letěla zachranovala mě sodovka :-D nemusela bych asi ale kvůli penězům bych asi ještě chodit měla dokavad mi bude alespon dobře no uvidíme co v pondělí ;-) jinak k té reality Jirka by tam také nešel a já vlastně také ne....jak píše Evax...ale každý jsem jiný tak vzhůlru do toho jinak baráček u Prahy máme a další už bych nechtěla :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Včera blázinec,V práci hrůza, dělali se výplaty, pak návštěva u kolegyně a její dvouměsíční Danielky, pak večeře k narozeninám mého nového syna :-D a večer jsme zkoušeli svatební dar ( od té kolegyňky, nemohla přijít na svatbu), dostali jsme plyšové slípky slona i se zvukovými efekty, takže večer byl veselý? Mury jsi jednička s tím lístečkem.Teda holky tady jede spolupráce ve velkém Jsem hrozně ráda, že se ti dovolená líbila. Byli jste u domorodky? S tou jeskyní to nechápu, byla tam úplně průzračná vodička, krásné fotky z jeskyně má pipiii. My se také báli,měli jsme jen takovou blikající baterku, ale byla to hrozná legrace u videa jsme se třískali znovu. To Safari opravdu dost drncá, to mně nenapadlo tě na to upozornit, ale řekni, stálo to za to ne? Pipiii já jsem o té soutěži také uvažovala, ovšem uvolnit se na tak dlouho z práce je pro nás nemožné ;-( ;-( ;-( . Já bych asi neplacené volno dostala, i když nevím, ale Pavel si pomalu nemůže dovolit vypadnout ani na týden. Také nevím, jestli jsem až takový exhibicionista.Ukážu to doma manželovi, láká mně to moc.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak do reality show bych já nešla, na pořady podobnýho typu nejsem, ale třeba se zrovna vám poštěstí ;-) mury - zatím jsme zkoukla jen fotky ze safari, moc hezké, měli jste trošku jiný program než my já se taky těšila na českou stravu, maminka napekla řízečky, tchýně udělala bramboračku a rajskou... :-) a ty ranní koktejly mi taky moc chutnaly, nakonec mi nejvíc chutnal banánový nebo mix jinak holky, jak jsem vás tu zblbla na levné letenky, tak jsme si včera kvůli DVD koupili MF Dnes a tam byl článek, že majitelé letenek SkyEurope můžou být zase o trochu klidnější; no my letenky od nich máme na březen do Říma a ani jsme netušila, že mám být nervózní :-| že jsou dlouhodobě ve ztrátě, ale vlastník, že se nějak zaručil nebo co... ještě že manža o těch letenkách zatím neví, to by byla akorát voda na jeho mlejn
Odpovědět
Profilova fotka
mag lísteček mám a opatruji jako oko vhlavě asi ti ho pak naskenuji ;-) tedy manžel :-D u domorodky jsem byli mám jí i na fotce už se mi načetla i saona huráááááááá x-) takže už jen hotel a okolí uffff to bude trvat nejdéle tich je nejvíce :-p Pavlí také jsme měli rajskou mnam.... :-N drncalo to pěkně ale stálo to za to a mimísek je zatím v pořádku jednou ho tam budem muset vzít :-D aby jsme ho neošidili¨ta druhá jeskyně byla super a tu první jsem asi nenašli jukni na fotky odkaz na této straně výš ;-)
Odpovědět
Mury: -Markétko hned jsem si vše přečetla a musela to být pohádka.... :-) Určitě se ještě na něco optám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko, oni se ty příspěvky akorát minuli, já jsem datlovala můj a ty jsi mezitím vložila tvůj, takže jsem o tom odkazu nevěděla :-N Už jsem prohlížela fotky, paráda :-) Akorát ta Saona je jiná, než jsme byli my, měli jste tam lehátka, to my vůbec. Jinak k těm nevolnostem tam, tak ono to takhle bylo asi i lepší, že ti bylo zle až v noci, alespoň jsi si dny mohla užívat naplno, co.. a z toho, že ti občas něco nevonělo v jídelně a rozhodilo tě to, z toho si nic nedělej, mně se to stalo hned druhý den při večeři, jak jsem si ji přes den tak příšernou pupla, a pak černoušek chodil a oplachoval po mně palmičky 8-) No ostuda, ale jinak to nešlo :-N Jinak musím referovat průběh těhotenství těch mých dvou kámošek, jedna je v nějakém 12.týdnu a už jí dali na rizikové, protože ji našli uvnitř obr miom 8*7cm a ten by mohl působit potíže :-( No a ta druhá je myslím v 11.týdnu a dnes poprvé ráno zvracela, do teď jí bilo jen občas nevolno. Stejně je to síla, někde jsem četla, že většině je blbě jen do 3.měsíce, ale jsou vyjímky, které zvracejí ještě u porodu. To musí být strašný zvracet 9 měsíců každý den.
Odpovědět
Profilova fotka
holky sorry, teď to po sobě čtu, bylo s měkkým už je fakt dost 8-( o tom minuly, lupla ne pupla atd. už raději ani nemluvím.. píšu jak prase :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?