Menu Forum

Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

5. srp 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
Registrovala se 25. září 2011 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků. Má 5 přátel. Eltville am Rhein, Německo.
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
Registrovala se 25. září 2011 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků. Má 5 přátel. Eltville am Rhein, Německo.
 Jo a jeste jsem vam zapomela napsat v tom hotelu byl i vlacek pro lidi co bydleli dale od more,ktery je k mori vozil a taky od more do apartmanu nebo do hotelovych pokoju emoticonbylo to proste opravdu bomba mohli jsme vyuzivat cely areal a to byl opravdu hodne velky a bylo jedno u jakeho bazenu jsme a co pijeme nebo v jake zrovna restauraci jime.Krome velkych restauraci jsme se obcas i objednali do dominikanske restaurace nebo do asijaticke nebo mexicke vse bylo v cene all inklusivu.Jedine co chybelo ve velkych rautovych restauracich byla zmrzlina,ale tu jste si mohli dat prave v tech malych restauracich.
17. bře 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
 @lenka_11 my byli v říjnu občas sprchlo ale krásnééé emoticon počasí pecka!!!letěla bych s německou ck..úspora velká i letos s nimi letíme tentokríát do Turecka ale i tak úspora oproti české ck dost velká emoticon takže jukni na airstop nebo na cesty emoticon nebyli jsme očkovaný!!!abyla jsem v 5 týdnu těhotenství průjem jsme rozhodně neměli emoticon emoticon
19. bře 2012 ve 21:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hygi
Registrovala se 12. března 2012 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků.
  • Svatba byla 28. dubna 2012
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
hygi
Registrovala se 12. března 2012 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků.
  • Svatba byla 28. dubna 2012
    Region Mladá Boleslav
 My sme vyrazili, hned po Stedrem dnu a musim rict, tak, co me prekvapilo, tak ten vitr, docela dost tam fouka, taky obcas dest, ale hned zase po par minutach vylezlo slunicko, rikaji, ze v letnich mesicich tam maji jeste o 15stupnu vice, ted tam bylo 29st. je tam vyhoda te velke vlhkosti.. jinak plaze plne lidi ne jako na Maledivach, kde clovek nepotkal zivou dusi. Ale sluzby v hotelu vyborne, personal ochotnej, jidlo na jednicku. Ockovani sme taky zadne nemeli, ale ta strevni viroza me zastihla posledni den, takze vyborna cesta domu, Jinak na hygienu si tam docela zakladaj, vsude cisto.. Taky sme leteli pres nemeckou cestovku a zadnej problem.. Urcite je super kontaktovat pana Fencla, kt., tam zije uz nekolik let a da podrobne info.. Plaz Punta Cana krasna, ale doporucuji stred te plaze, vlny akorat a hlavne cista voda, nenarazi tam clovek na zadneho zivocicha ani rybicku.. Pak urcite stoji za to objednat vylet na potapeni, aby clovek mohl obdivovat podmorskej svet..
20. bře 2012 ve 13:19  •  Svatba byla v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iamhappy
Registrovala se 25. března 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 450 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
iamhappy
Registrovala se 25. března 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 450 příspěvků. Má 7 přátel.
 my sme sa v dominikanskej rep. zasnubili, takze mam na nu velmi dobre spomienky emoticon
Boli sme v Punta Cane, s partnerskou cestovkou cez TUI. Cena bola o 500 EUR nizsia ako Satur, ktory mal v rovnakom termine len pobyt na 7 dni... Navyse sme v hoteli nestretli ani jedneho nemca, slovaka ci cecha. boli tam len americania a francuzi.
Jedlo bolo vyborne, ziadne zaludocne problemy tam myslim nehrozia. Davali sme si kazdy den log dobrej domacej palenky, len tak preventivne. Hlavne, tak ako vsake v tropickejsich krajinach, odporucam nepit extremne ladove napoje v tom teple, lebo to je castokrat hlavny zdroj zaludocnych problemov. Tiez sa vyhybaj ladu a pi len flaskovu vodu. Pre istotu.
Pocasie je v Karibiku zarucene skoro vzdy, ani raz nam za 2 tyzdne neprsalo.
Jazyk - v rezorte v pohode anglictina, ja sa dohovorim aj spanielsky, takze to viac uvitali.
Na vylete sme boli v Santo Domingo a v trafike na vyrobu cigar, ale mate niekto v plane viac vyletov, krasny je zevraj ten narodny park na juhu krajiny, sledovanie velryb na severe (toto neviem, v ktorom rocnom obdobi sa da vidiet), pripadne prelet vrtulnikom nad ostrovom, a urcite potapanie, lebo pri pobrezi sme nevideli ziadne ryby ani inych zivocichov.
21. bře 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisaka
Registrovala se 6. září 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 1 příspěvek. Má 2 přátele. Kanada.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sisaka
Registrovala se 6. září 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 1 příspěvek. Má 2 přátele. Kanada.
  • Neví, kdy bude svatba
 @iamhappy cisto nahodou som sem zabludila a neda mi ta trosku poopravit, kedze voda z vodovodu je v DR nepitna a nepiju ju ani domaci je uplne bezpecne pit v rezorte (a to zdoraznujem) ci uz cistu vodu, ktora sa podava k jedlam a nalievaju ju casnici z krcahov, alebo napoje s ladom, ovocie, zeleninu, salaty vsetko je umyvane v pitnej vode a z pitnej vody sa vyraba aj lad. Boli sme na to upozorneni hned po prichode do rezortu. Vodu z vodovodu nepouzivajte ani na umyvanie zubou, pouzite flaskovu.
22. bře 2012 v 01:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivana_d
1
Registrovala se 26. října 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ivana_d
1
Registrovala se 26. října 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
 Právě jsme se vrátili z Dominikány - Viva Wyndham Dominicus Beach - doporučujeme! Hlavně ubytování v bungalovech (příplatek 30Euro na osobu na pobyt) je dokonalé.
7. srp 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monicatko
Registrovala se 24. října 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 95 příspěvků. Má 30 přátel. Region Levice.
fotoportrét
fotoportrét
monicatko
Registrovala se 24. října 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 95 příspěvků. Má 30 přátel. Region Levice.
 @kacennnka Ahoj chcela by som sa opytat, ako je v DR s pocasim v maji emoticon chceme tam ist na svadobnu cestu, ale sa obavam ci tam nebude furt prsat :( a pozeram ze ty si tam bola v maji emoticon
7. dub 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
25
Registrovala se 25. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1555 příspěvků a 2 alba. Má 31 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
25
Registrovala se 25. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1555 příspěvků a 2 alba. Má 31 přátel.
 @monicatko Ahoj... podla mna je maj uplne idealny mesiac... nieje tam kopa ludi, takze mas relativne sukromie, nie ako v zimnych mesiacoch, ceny su najlepsie a pocasie je uplne perfektne... boli sme tam na 22 dni, z toho prsalo asi 4x, ale to boli take 2-3 hodinove prehanky, potom vykuklo slniecko a dalo sa ist opat do mora. Myslim, ze len jeden den prsal cely..inak uplne super.
11. dub 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

@ivana_d take jsem tam byla- i v tech bungalowech na svatebni ceste. Je to uz 5 let a doufam ze se do toho raje jetse vratim! bylo to naprosto dokonale!!!
4. kvě 2013 ve 20:58  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belenazza
Registrovala se 12. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 13 příspěvků. Žilina, Region Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
belenazza
Registrovala se 12. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 13 příspěvků. Žilina, Region Žilina.
 ahojte, bol niekto v DR v oktobri ? ... Bojim sa pocasia emoticon Zial, skor ani neskor ist nemozeme kvoli praci .
9. črc 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terysek44
19
Registrovala se 9. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 130 příspěvků. Má 15 přátel. Wigan, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
terysek44
19
Registrovala se 9. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 130 příspěvků. Má 15 přátel. Wigan, Spojené království.
 @belenazza ahojky my tam bylu minuly rok v zari ( septemberu , nevim jestli to pisu spravne po slovensku emoticon ) a pocasi byko absolutne uzasny a kamarad byl v oktobri a pocasi mel stejne. Teploty kolem 34 a zadny dest. Rika se ze tam je hezky cely rok, tak bych se toho nebala emoticon
10. črc 2013 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belenazza
fotoportrét
fotoportrét
belenazza
 @terysek44 a cez aku cestovku ste boli a v ktorom hoteli ? pozeram rakuske cestovky a zistujem ze su aj o polovicu lacnejsi ako napr firo alebo fisher
10. črc 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terysek44
19
fotoportrét
fotoportrét
terysek44
19
 @belenazza no to ti asi moc nepomuzu, my totiz zijeme v Anglii tak jsme leteli s anglickou cestovkou First Choice...a i tady to mame o dost levnejsi emoticon ale byli jsme v Puerto Plate hotel se jmenoval Be Live Grand Marien....
10. črc 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kataamisa
36
Registrovala se 2. června 2013 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kataamisa
36
Registrovala se 2. června 2013 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
 Punta cana Bavaro Princess - 5* hotel - zasnoubili jsme tam letos v květnu - pracujeme pro Air France, takže jsme letěli jen za poplatky a nemuseli si kupovat letenku a hotel jsme si vybrali a zaplatili zvlášť sami. Bylo to supr!!!
10. črc 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barcapepa
20
Registrovala se 7. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 7 přátel. Region Tábor.
  • Svatba byla 1. června 2013
    Zámek Dírná, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
barcapepa
20
Registrovala se 7. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 7 přátel. Region Tábor.
 Ahoj holky, vybírám svatební cestu v Dominikáně a nemůžu se rozhodnout který hotel. Váhám mezi IFA Villas Bavaro Resort & Spa a Hotel Be Live Grand Punta Cana. Pokud jste některá v některém hotelu byla, prosím podělte se o zážitky a informace. děkuju ;)
29. črc 2013 v 17:15  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nilika
Registrovala se 24. června 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nilika
Registrovala se 24. června 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @barcapepa Ahoj...............my byli na svatební cestě červenec 2006 Occidental Flamenco grand Punta cana,potom znovu březen 2010 v tom samém hotelu a bylo to super super super.....březen 2012 Barcelo bavaro-hrůza,všude samá kanadská mládež...všude,opravdu všude,ve dne v noci......no a proto na příští rok duben 2014 jedeme opět do occidentalu.
IFA mi teda do oka moc nepadnul,o Be live jsem chvilku uvažovala.........ale sázím na jistotu.Dobře vyberte a mějte se krásně.
1. srp 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barcapepa
20
fotoportrét
fotoportrét
barcapepa
20
 @nilika Ahoj díky za info ;) manželovi se IFA taky moc nelíbil, takže nakonec jsme vybrali Viva Wyndham Dominicus Beach..Tak doufám, že jsme vybrali dobře. Recenze vypadají skvěle, tak uvidíme ;)
2. srp 2013 v 08:58  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barcapepa
20
fotoportrét
fotoportrét
barcapepa
20
 @ivana_d Ahoj, právě jsme zaplatili zálohu na svatební cestu do hotelu Viva Wyndham Dominicus Beach...Mohla bych tě poprosit o třeba o nějaké foto z hotelu a z pláže. Předem děkuju emoticon
5. srp 2013 v 16:00  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš