Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se vrátím až večer :-( jdu pak na odpolední ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jiřinko jíš normálně?já ted snídám aje mi strašně zle :-p :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
market, drzim palecky u doktrora... a hlavne at to pak zvladnes v praci a at ti je lepe. Jinak rodicum to stavi jak znamy, delaji na tom asi 3 lidi. Zacali stavet nekdy na jare, ale ten chlapek ma ruzne zakazky v praze a jsou mu prednejsi nez ten nas barak samozrejme. Ale porad si to kontroluji, maji uz koupeny skoro vsechen nabytek, kuchyn, dlazby, krb, sedacku....ael s dodanim na konci listopadu. Kdyz se tohop chlapika ted zeptali tak jim rekl ze to opravdu stihnou...no ale nikomu se nam to nezda:/
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ja pisu jak prasatko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeej:) ja jdu uz zitra pracovat!!juchuuu!!!!! sice ne na smlouvu, pac na uradu prace jsem do konce mesice, ale jsem strasne stastna:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, já normálně nesnídala, ale teď musím. Jím spíš pravidelně, protože mám často hlad. Ale nesním toho hodně. Zatím spíš chutě nemám žádný :-( Miško, tak to je super. A to je k tomu staromáku? Jdu zkusit na chvíli si lehnout.
Odpovědět
Profilova fotka
jirinko, jj je to na tom staromaku, pristi mesic ,,vyfasuju,, obleceni. Tento salon se domluvil s nejakym modnim navrharem ze nas bude oblikat, budu pracovat v dzinech za 10000 atd:-D:-D...az mi na to kapne peroxid tak me trefi:D... Na jednu stranu jsem stastna ze tam jdu, na druhou se bojim jak se budu citit v tak luxusnim prostredi a nevim zda se nebudu bat delat hlavu nejaky celebrite, i kdyz hlava jako hlava:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ležet mi nejde :-( Tak to gratuluji, že jsi se dostala do takového kadeřnictví. Pak musíš dát vědět, kdopak tam chodí ;-) To by jsi mohla mít i slušný penízky, viď. Tak budu držet pěstičky, ať ti to tam vyjde a jsi tam moc spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jirriii, no prave na ty penize jsem starsne zvedava, mel to byt je chlapecky salon:-D...jde o to ze vetsina kluku tam maka sam na sebe, ale v takhle luxusnim salone se plati mesicne za pronajem kresla 20000 plus materil(barvy, sampona, vse od Sebastiana) ale i tak si vydelaji mylsim fakt dost. Ja budu delat na smlouvu, jsme starsne zvedava kolik budu mit:) Ted se nam bude hodit kazda koruna!!!Kuba musel vypovedet zivotko abychom dostali 7000 a meli na jidlo:X...ufff to byl strasnej mesic:X
Odpovědět
Profilova fotka
Ten měsíc už bude pryč a do té doby jste zase měli hezké chvíle ;-) Teď už to bude jen dobré, uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jiriii: ted dava zase manzilek vypoved:-D:-D tak to jsem zvedava, porad u nas same zmeny, jde pracovat do Alianz:)...Kdyz to bude vypadat v tom novem salonu v pohode s penizkama myslim ze se na materskou jen tak nepozenu, abychom neco nasetrili:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím vás po víkendu :-) letí to jak blázen, už máme s manžou měsíc od svatby x-) ale manža má tento týden noční, takže to ani neoslavíme dneska jsem si byla pro novou občanku a chtěla jsem si nechat udělat nový řidičák, ale bohužel jsme se nechala vyfotit s brýlema, na občance už jsem taky s brýlema a v řidičáku brýle nemám napsané, prý tam musí být, takže mi ho neudělají, dokud nedonesu potvrzení od lékaře... ]-( manža říkal, ať se nechám vyfotit znovu a bez brýlí, ale já nevím, párkrát už mě policajti stavěli a nikdy neměli problém s tím, že mám na očích brýle a nemám je v řidičáku, asi by to spíš hrotili, kdybych je tam měla napsané a neměla je na očích; a co když pak pojedu s čočkama, to je budu muset před policajtem vyndavat ?? :-. sakra tyhle úřady... holky těhulky, ať vás ty nevolnosti moc netrápí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fsvojap: treba moje mamca nosi bryle bez dioptrii:-D ma je jen pro krasu aby na obrazovce vypadala zajimavejsi(dela v tv).... Ja nosim bryle, manzel, taky ale ani jeden je nemame napsane v ridicaku (ja jsem je nosila pouze ve skole, manza ale bez nich nemuze ridit kdyz se setmi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám zase problém v tom, že brýle potřebuji, ale ještě jsem nebyla schopná si je nechat udělat ]-( Tak mám neschopenku. Hrozný, jen 25 %, jenže už nemám možnost si vybírat dovču ;-( Nikdy jsem ještě neschopenku neměla, takže jsem z toho taková zmatená. Napsal mi ode dneška, ale vůbec nevím, co mám dělat, když mi zítra bude dobře a budu chtít jít normálně do práce. Normálně prý musím jít k doktorovi a on mě uschopní až od dalšího dne. Ach jo.
Odpovědět
Holky, díky! Takže shrnuto: suvenýry koupit raději včas, ale když zbudou místní penízky, bude je za co utratit. :-) Kdy jedeme? Ve středu zabalíme, ve čtvrtek ráno nabereme směr Frankfurt a pak tradááá do DR. Tedy, pokud doktorka cestu povolí. Dítko má do středy antibiotika, zítra jdeme na kontrolu tak uvidíme, jak to dopadne. Od soboty už v podstatě nekašle, ale teploty má na hranici (37°C +/- 0,1) :-| . Ale doufáme, že bude O.K. Ještě mám jeden obecný dotázek: holčiny, pokud jste z DR některá posílala pohledy, došly v pořádku? Manža někde četl, že s tím jsou velké problémy. My posíláme rodičům a pár nejbližším přátelům, ale naše dítko posílá několika nejlepším kamarádům (a oni zas jí, když někde jsou) a do školy a tak by jí bylo asi moc líto, kdyby nedorazily. V případě problémů bychom je pak hodili do schránky až po návratu v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
Kiluvi, my pohledy posílali a dorazily v pořádku. Myslím, že do 2 nebo 3 týdnů byly v ČR
Odpovědět
Profilova fotka
kiluvi, my posilaly pohledy 16.9. v den odjezdu z DR a doted nedorazily, asi uz ani nedorazi:(
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, my taky posílali den před odletem a došly. Ještě chvilku počkejte.
Odpovědět
Profilova fotka
kiluvi - my pohledy neposílali, taky jsme četli, že s jejich poštou bývají problémy... brácha sice remcal, protože já od všech pohledy vyžaduju 8-) ale rum mu to vynahradil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jiriii a kam jste je davali, my jsme je dali na recepci, oni si je vzali a dal proste nevim eco se delo s pohledama:/
Odpovědět
Profilova fotka
holkkyyyy: ted my psala marketka: ze byla na ultrazvuku a uz mimiskovi tluce srdicko x-) x-) ... Do prace chodit bude ale na sal ne...ja jsem tak stastna za ni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to je novinek takhle při pondělku :-) Pipiii, k té práci gratuluji, to je paráda x-) Jo a pro jakou tv dělá tvoje maminka? A co? no téda, my tu máme mezi sebou dítko celebrity 8-) Jo a ty pohledy jsme dávali taky na recepci, klid, ještě mají čas :-) kiluvi: my posílali 3 pohledy a všechny dorazily v pořádku, ale šly tak měsíc :-D Vyšlo to velice levně, známka myslím za 1 dolar :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evax: mamca delala v radiu, v novich, v jinam radiu, v televizi a ted dela pro genus(vysilani pro severocesky kraj, ale ma prispevky i na prime, v hlavnich zpravach. jmenuje se jana sramkova, kratky tmavy vlas:) tak se na ni muzes nekdy mrknout:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, také jsme to dávali na recepci a známky kupovali v krámku. Tak to se hned mrknu dneska na primu ;-) Když jsem ve dvě konečně usnula, tak mi volali z práce ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Podívala jsem se na fotečky ze svatby, maminka je krásná a ten úžasný kostýmek ;-) ale z telky si jí teď nevybavuji, tak se pak podívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jirinka: vy bydlite na severu? ona je na prime tak 3 krat tydne, takze nevim zda dneska tam bude nejaky jeji prispevek, na genusu je kazdy den
Odpovědět
Profilova fotka
Bydlíme v Mostě, což je Ústecký kraj. Mamča je možná v Libereckým, viď.
Odpovědět
Profilova fotka
jj ale myslim ze chytate totez, neni to podle kraju ale usti patri do severnich cech:)...tak myslim ze by to mohlo byt stejne..nevim ted:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ne, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jiri tak usti tam uz neni, mrkni sem tady je vse vysilani http://www.r1genus.cz/archiv/42/ dej den 15.10 ten primo uvadi:D tak se na ni muzes podivat:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?