Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Ve Victorii rovněž šikovná kadeřnice, zároveň i líčila. A ta večeře na pláži byla určitě součástí svatebního balíčku (přesněji - volný výběr místa pro svatební večeři).
Odpovědět
Luci my máme napsané že večeře na pláži je za příplatek ale v ceně je slavnostní svatební večeře. Tak uvidíme jaká bude.
Odpovědět
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet... Tak to nakonec bylo kvůli pár korunám...
Odpovědět
Tak to asi změnili... :-p ,my připláceli jen za květinovou výzdobu stanu na pláži a samozřejmě za fotografa a kameramana, no možná to bylo proto, že jsme měli obřad na pláži a stan už byl připravený....nemuseli tudíž nic chystat navíc....no však uvidíte 8-)
Odpovědět
Obřad jsme měli také v tom altánu na pláži, ale kdyby jsme tam chtěli večeři, tak to už je příplatek-bohužel si nepamatuji kolik ]-( Takže i když nemuseli chystat nic navíc, tak i přesto chtěli příplatek. Svatební menu je samozřejmě v balíčku a výběr místa libovolný, ale jakmile je to pláž, tak opravdu chtěli příplatek. Lucka1982- Tak to jste měli super, že to bylo bez příplatku
Odpovědět
No pořád se to mění holky 8-)
Odpovědět
@dellores a nepamatas si nahodou cez aku agenturu ste to bookovali? ja by som si to chcela vopred zabookovat ale na internete som to nasla az za 40eur/osobu. A co ak zrovna nevyjde pocasie, moze sa to zmenit? ako dlho dopredu ste si to objednavali vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@dellores tak s tymi delfinmi si ma fakt zaujala, to by sme urcite brali. a vy ste si to bookovali po predu? alebo staci ak si to objedname az ked prideme tam? a da sa to aj niekde na nete objednat?
Odpovědět
lucil ahoj, mám se moc dobře, manželství jen kvete :-D. Co ty, ještě nemáš cestovní horečku? :-) Ty jo, to tak utíká, za chvíli už budeme slavit roční výročí a přitom mi to připadá jako dneska, když jsem tady řešila to samé co vy, to máte super, že to máte teprve před sebou, to těšení se bylo krásné x-) Holky, bohužel vám neřeknu s jakou agenturou ti deflíni byli, ale rezervoval nám to svatební koordinátor až na místě, asi tak 3-4 dny předtím, ale být váma, tak to zarezervuju hned jak tam přiletím, určitě vám někdo poradí, buď váš koordinátor nebo někdo na recepci, opravdu jsou moc ochotní ... My měli třeba i delegátku Mirku, jednou tam za náma byla, tak jestli jedete s BM, tak by to šlo asi i přes ní. Co se týká počasí, tak toho bych se nebála, nějaký velký liják by vás asi nezastihl a jestli spadne pár kapek, tak to vůbec nevadí. Nám pršelo jednou, a to opravdu malinko z jednoho mráčku jak jsme šli ze svatební večeře, mohlo to trvat 3 minuty a fakt to byla jen taková sprška .. Smáli jsme se, že nám prší štěstí :-). A kdyby se náhodou stalo, tak vám to určitě přeobjednají na jindy.
Odpovědět
lucil, to je hrozné ten článek o těch novomanželích z Irska, chudák ten pán, zabít mu manželku na svatební cestě :-(. Po tomhle bych se do toho hotelu bála jet i když je jasné, že stát se to může kdekoliv. Přitom na Mauriciu je strašně nízká kriminalita ...
Odpovědět
Ahoj holky :-) tak jsme se včera vrátili od pana W., hlavu jak pátrací balón :-D Termín máme 16.5.2011 v Canonnieru, tento týden cvaknem letenky (od pátku se prý zdražují) Nabízel nám Ellieho, fotečky dělá opravdu krásné, ale ta cena..... tak ještě nevím :-| Jinak výlet s těmi delfíny zní opravdu úžasně :-) Už se tam obrovsky začínám těšit ;-) Holky kolik jste daly cca za prstýnky? Přeju krásný dník 8-)
Odpovědět
Ahoj Del jojo cestovní horečku už mám 8-) Pomalu pořizujem věci na dovču-podvodní fotáky, krémy na opalování, já ted objednala obyč letní šatky atd. Petiku-na prstýnky jsme měli vyčleněno max 15tis a nakonec koupili jiné asi za 16,5 ;-) Holky náš mladší má dens 1 rok-to tak uteklo :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Holky já jsem prdlá-tak dlouho jsme se rozhodovali mezi Victorii a Canonierem a až máme zaplacenou victorii začíná se mi víc líbit canonier :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja uz hoteli radsej ani nepozeram, ani neporovnavam ceny, lebo sa poznam :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 inak vasemu malemu prajem vsetko najlepsie :-) co sa tyka tych vyletov, tak ja sa spolieham na to, ze nam hned nejaky ten prvy den ukazu a ponuknu ake su moznosti vyletov, aby sme si to mohli objednat. alebo to tak nebude?
Odpovědět
Já myslím Kate že to tak bude a hend se zeptáme. My máme v plánu ten rybolov a nějak taxíkem objet ostrov. Pokud budou prašule a pak se chcem válet a šnorchlovat 8-) Přece jen tam nebudme moc dlouho.
Odpovědět
Já myslím Kate že to tak bude a hend se zeptáme. My máme v plánu ten rybolov a nějak taxíkem objet ostrov. Pokud budou prašule a pak se chcem válet a šnorchlovat 8-) Přece jen tam nebudme moc dlouho. A díky za přání:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 mna tie delfiny riadne chytili 8-) inak sme sa s priatelom rozpravali o tychto vyletoch cez vikend, tak som mu spominala ten rybolov a vraj mozno by to skusil, tak uvazujeme aj nad tym. a inak nas napadlo, ze ak by ste si nahodou nechavali ten vylet taxikom niekedy na posledne dni, ked tam uz aj my budeme, ze mozme pozicat jedno auto a obehat ostrov spolu. no to sa asi velmi neda dopredu dohodnut, kedze ani jedny z nas nevedia ako to tam bude. hlavne tie prve dni pred svadbou su asi same fofry, potom uz je klidek a pohodicka ;-)
Odpovědět
Kate ale my 10. května večer odjíždíme:) Tak to bychom asi nestihli spolu:) Leda se můžeme sejít jak přijedete.....třeba u bazénu nebo u moře:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jj 10. uz urcite nie, to uz mame svadbu, 8. prideme, tak to je tiez taky den, ze asi nie, zostane jedine 9. co budeme po uradoch vybavovat, ale to by az tak nevadilo, no potom predpokladam, ze budem mat este skusku na vlasy a make-up. takze asi fakt stihneme len niekedy nejaky ten drink :-) inak rozmyslam, ze to sa nestihnem do svadby ani opalit, to budem biela ako stena :-|
Odpovědět
Ony ti prý ani ty koordinátorky nedovolí se opalovat moc. Já viděla na fotkách jednu envěstu spálenou a s bílými ramínky a to envypadalo moc dobře. My taky přijedeme v neděli dopo a v pondělí úřady a make up apod a hend v úterý svatba. původně jsme ji měli mít ve sdtředu ale takhle bude pak víc dní volna.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 no presne, potom si uz budeme len uzivat tu dovolenku :)
Odpovědět
Takhle bychom "zabili" neděli, pondělí, úterý i středu svatbou a pak měli jen 5 dní an užívání-tak to máme aspon o den prodloužené a nakonec máme i 9 nocí pobytu. těch 7 je fakt málo.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 no my mame len tych 7, viac nam uz rozpocet nedovolil :-( no aj tak verim, ze to bude super, preto by mi ani nevadilo keby ta svadba bola uz v pondelok, ale to by sa asi nestihlo kvoli tym uradom. no uz to aj tak necham tak ako to je
Odpovědět
No je to pálka za ty dva dny navíc. A ted si říkám že tam budem dlouho protože s cestou na letiště atd oodjedeme z domu v sobotu ráno a vrátíme se příští středu večer a já mám obavy že to je na dlouho-dětem i nám se bude stýskat. ale zas když jedeme takovou dálku-už jsme aspon ty dvě noci připlatitli.Původně jsme chtěli na 7 nocí do le mauricia-to sálo "jen" 96tis.Tak snad budem všichni spokojení a prožijem nádhernou svatbu i svatební cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ten cas tam bude letiet, ani sa nenazdas a uz budes zase doma pri detoch ;-) budete tam s nimi aj v kontakte, cez internet alebo radsej nie, ze by im nebolo velmi smutno?
Odpovědět
No budeme mít Kate notebook ale obávám se že kdybychom si volali přes skype bylo by to horší. uvidíme no-tenkrát v srpnu jsme si říkala že to půjde ale ted se toho bojím. je to dlouhá doba...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 urcite to zvladnete
Odpovědět
Někdy si Kate říkám že jsem macecha-ale zas si ptořebujem odpočinout a užít si i bez dětí. Bude to ale dlouhé...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ale co si, necele dva tyzdne nie je az tak vela...a aspon si aj trosku zvyknu, ze nie su len pri vas. priatelova sestra zije v nemecku ma 5rocneho syna a minuly rok bola aj s manzelom v Brazilii na 6 tyzdnov, syna mala tu na slovensku, najskor u jednych starych rodicov, potom u druhych. to uz si myslim, ze bolo dost vela, ked sme ho boli pozriet nemohli sme rodicov ani spomenut, lebo by hned plakal...ale tie dva tyzdne to je este take normalne... urcite nie si kvoli tomu macocha ;-) poznam viac takych co deti nechaju doma
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?