Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Přítel když zjistil že nejlevnější rybolov stojí od 350 Euro nahoru tak málem omdlel. Ale zas když pojedem takovou dálku-něco vyzkoušet můžem. Holky a budete svým novomanželům chystat nějaké dárečky nebo překvapení??
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne luci, uz ked tam ides tak chces nieco skusit. a ta cena je spolu alebo len za jedneho? ja by som tiez chcela jeden cely den venovat nejakym vyletom. Darcek asi kupovat nebudem, ale nejake prekvapenie by som vymysliet chcela, no este som velmi nad tym nerozmyslala. a ty?
Odpovědět
Ahoj holky, moc děkuju za info ohledně foto. Nakonec jsem se rozhodla pro Steeva, psala jsem mu mailik a vybrala 50 foto za 10.000 MRU vel. 13x18.. Psal, že čas není problém, že přijede před obřadem a po něm to tam projdem a budem fotit :-D Holky, co ho máte, platily jste mu dopředu nebo až na místě? Jinak máme termín 16.5.2011 Letenky zaplaceny, tak teď už je to definitivní :-D
Odpovědět
Peti platíme mu až na místě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti a aky mate hotel? plati sa az ked ti odovzda fotky myslim. inak to som sa tiez chcela pytat denisonek, ze ako sa s nim kontaktovali pred svadbou a kedy
Odpovědět
Aha díky holky, a napsal Vám nějakou smlouvu dopředu, nebo tak? Psala jsem Denisonek do IP, právě i to jestli ho před svatbou kontaktovali kdy má přijet a přemýšlím, jestli si s sebou mám vzít notebook, kdyby bylo potřeba se s nim domluvit ohledně fotek. Kato pojedeme do Canonnieru.
Odpovědět
Profilova fotka
daj potom vediet co ti Deni odpisala. my si asi notebook brat nebudeme, aspon neplanujem, no niekde v mailoch mam jeho tel. c., a pred odchodom mu este asi napisem, ze by som sa nim uistila
Odpovědět
holky, včera sme boli s p. W. a konečne sme vybrali hotel ;-) ide sa do Les Pavillons :-p hrozné je, že sa nevieme dohodnúť či na 13 alebo 10 nocí a dnes mu musíme dať vedieť aby objednal letenky za starú cenu... a ďalší problem je fotograf :-| to sú ale starosti :-( ale už sa teším :-D :-D :-D
Odpovědět
To je dobrý nápad, taky se mi tam noťas nechce táhnout, když už budem v tom ráji :-) 8-) Určitě napíšu co mi odpověděla ;-) A Vy jedete do jakého hotelu?
Odpovědět
Profilova fotka
my ideme do Victorie, ved prave, kadzy den som na nete od rana do vecera, tak nech si to tam uzijem ;-) viwy preco sa neviete dohodnut na kolko noci? teda mne by viac noci vobec neprekazalo, no bohuzial rozpocet ma na viac nepustil :-|
Odpovědět
viwy: tak to je super, že už ste vybrali hotel :-) No pokud Vám to finance a čas dovolí, tak bych jela na 13 nocí, kdo ví, kdy se tam zas člověk podívá :-) Nebo jet na 10 nocí a mít více výletů ;-) My jedeme na 10 nocí a taky jsme fofrovali kvůli levným letenkám :-D Starosti to jsou, ale moc krásné, že ;-)
Odpovědět
@petik83 to máš pravdu, že sú to krásne starosti ;-) zajtra si už idem konečne omrknúť nejaké šatičky, jupííí najradšej by som tam letela už zajtra :-D a asi dáme len 10 nocí a radšej nejaké výlety ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky :-) viwy:aj my budeme mat svadbu v Les Pavillions :-) ale az 3.8.2011, uz sa neviem dockat...
Odpovědět
@mauricius2011 super!!! len skoda :-( ze az 3.8 lebo my mame v maji a stale zhaname najakych svedkov =-)
Odpovědět
holky, prosim este o radu ohladom fotografa lebo Elieho nechceme dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy vacsina z nas co nemame Ellieho mame objednaneho steeva duboise, niektore maju hoteloveho fotografa, alebo si mozes najst nejakeho na nete este.
Odpovědět
viwy:taky už se nemůžu dočkat, ale květen tu bude co nevidět :-D :-D My jsme se rozhodovali mezi Eliem a Steevem Duboise. Nakonec jsme se rozhodli pro Steeva. Včera jsem psala Steevovi, poslal mi ceník, ten samý co posílal Lucil, tuším, že strana 64 na této diskuzi. Vybrali jsme si 50 foto vel. 13x18, + CD za 10.000 rupií + 1200 rupií za cestu z Port Louis. Psal mi, že přijede před obřadem, po obřadu nás vyfotí všude možně a že čas neřeší. Denisek od něho má také foto a je moc hezké a ta cena se mi taktéž líbí :-) Psal mi,že neskončí dokud nebudeme spokojeni :-)
Odpovědět
@barrcaa tak já umělé nehty měla a fakt nechápu čemu by to mělo vadit i kdyby se jich člověk dotýkal, to jsem nikdy neslyšela :-N
Odpovědět
@barrcaa Svadbu mame 27.9. v hoteli Shandrani objednavali sme ju cez blue marlin, velmi sa tesime len je to este dost dlha doba.
Odpovědět
Profilova fotka
@zitka11 cas ujde ani nebudes vediet ako, my sme nasu svadbu zacali riesit niekedy jul/august, to som si hovorila, ze mam casu a casu a zrazu to je uz len tri a pol mesiaca a sme tam ;-)
Odpovědět
@kata13 to je pravda, cas prejde urcite rychlo, my sme zacali svadbu riesit niekedy v septembri a uz je tu januar :-) . Prave sa pozeram po nejakych vyletoch na Mauriciu, mate niekto skusenost s touto strankou: http://mauritiusattractions.com/mauri... Myslim ci ste si objednavali priamo cez tuto stranku nejaky vylet.
Odpovědět
Dievcata zavidim vam, ze tu krasu zazijete uz tento rok. My planujeme zaciatkom buduceho Mauricius :-) Veeelmi sa tesime, no prekvapilo ma, ze ste to tak dlho chystali. Kolko casu na to asi treba? Ako dlho pred svadbou treba ist do agentury? Dakujem.
Odpovědět
@barrcaa Já plavala s delfíny v DR-normálně jsem se jich dotýkala a s gelovýni nehty nikdo problém neměl 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishkab my sme to mali v plane uz od kedy sme spolu zacali chodit, teda svadbu na plazi. no a ked sme sa rozhodli, ze ideme do toho, na zaciatku som sa rozhodovala a hladala moznosti a miesta kde by sme to chceli, potom som oslovovala niekolko agentur aby som si mohla vybrat, ktory mi najlepsie sadnu. chcela som to mat co najskor na 100% iste a zaplatene a potom sa uz len tesit. a na tento rok sme to dali kvoli tomu, ze sme chceli este dosetrit nejake peniazky, inak by to bolo skor. ale su tu aj dievcata, ktore to vybavili behom nejakych 2-3mesiacov. takze ak nemate nejaky presny datum kedy si tu svadbu predstavujete, tak vam staci tych par mesiacov pred.
Odpovědět
Mishko já to začala řešit někdy v srpnu-to jsme pak i nezávazně rezervovali. Aspon v klidu šetříme a nakupujeme postupně věci. Taky mě to už holky bere, fakt se to rychle blíží. Už mám i oddací list od bývalého tak ho hned napadlo že se budu vdávat 8-) Ještě to pojištění musíme zajistit-jaké jste si holky daly-obyč nebo komfort??Většinou mají tři druha tak dáme asi ten střed.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja este nemam ten rodny list, u nas doma som ho nenasla, tak musim cakat az do buduceho vikendu, ked ideme k rodicom, vsetko to tam prehladat. dufam, ze ho najdem, fakt sa mi nechce vybavovat novy :-| ja uz som tiez riadne naladena ;-) ja som prave tak zbezne pozerala tie poistky, na poistenie liecebnych nakladov a batoziny to vychadza cca 40€, to sa mi zda celkom ok. a rozmyslate aj nad poistenim toho storna zajazdu?
Odpovědět
kata: já jsem ještě nad tím nějak nepřemýšlela. Řekli jsme si, že se rozhodneme tam. Na co bude zrovna nálada :-D Ty lvi je taky lákadlo... My se vždycky rozhodujeme až na místě.
Odpovědět
del: no prý mají jemnou kůži...Říkala mi to sestřenka, která na nich byla v Dubaji. tak nevím... zitka: tak to se tam uvidíme, ne? my odlétáme až 25.9. To budete hledat místa, zkoušet účes... :-D lucil: já si dám obyč pojištění. Už v něm je docela dost. Tím, že se tam člověk bude jen válet, tak mu nic moc nehrozí. Na hory si dáváme zase lepší, ale to je kvůli lyžování. lenule: ta to ráda slyším s těma nehtama. Asi to vyžadujou jak kde....
Odpovědět
Jo a ještě mě zarazilo to překvapení...vy mu budete něco dávat? To se jako dělá? Už takhle mám problémy se slibem :-D
Odpovědět
Baru já právě nevím ejstli něco nachystat pro budoucího manžílka. Asi se domluvíme spolu. Kate to storno pojištovat nebudem. Uvidíme jak nám to spočítají-zatím jsem to zkoušela na netu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?