Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
JJ díky, už jsme se tak rozhodli:) Ale bude to dlouhé. Snad si aspon odpočineme a nabereme síly na další roky rodičovství 8-)
Odpovědět
jsem ráda, že je chytili a doufám, že už se nic takového nestane, měli by dostat exemplární trest. vy co už máte smlouvy od BM chystáte s panem W ještě nějakou schůzku?
Odpovědět
Profilova fotka
holky nasla som na nete ten vylet s delfinmi, da sa to booknut aj cez net tu je link - http://mauritiusattractions.com/swim-...
Odpovědět
No to je super, ty delfíni. Musí to být úžasný pocit, ikdyž jak jsem viděla jen ty ploutve, tak bych se i bála :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D jj ako sa poznam ja sa tiez budem aj trochu bat, ale urcite tam chceme ist
Odpovědět
Holky já zas řešim ty fotky... Vůbec nevím koho si vzít. Na jednu stranu si říkám, že je to jediná památka jak pro nás, tak pro rodinu a čím víc fotek , tím líp, ale za půl denní focení dát nějakých 15 000 my přijde moc, ikdyž se to vyplatí víc než za 40 fotek dát skoro 6000,- a od Elieho je jich vlastně 300. Tak nevim, poraďte sim sim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petik my mame steeveho, hlavne kvoli cene. podla toho co pisala denisonek, tak s nim boli velmi spokojní, fotiek bolo dost a za polovicnu cenu
Odpovědět
@petik83 my zase máme Ellieho. pre nás sú jeho fotky výnimočné tak sme sa pre neho rozhodli, ale i preto že je to pre nás jediná pamiatka tak nech to stojí zato, aj keď je to celkom dosť :-D
Odpovědět
kate to je super stránka co jsi našla ;-) Petiku my máme steeva Duboise jako Kate. Ellie byl na nás moc drahý a peníze dáme raději do výletu. NAvíc přítel by se nerad fotil pů dne :-D Ted studuju ten rybolov a stojí to kolem 400E-to jsou pálky :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 pise tam, ze ked si to objednas cez net mas 10% zlavu. je tam toho fakt vela, som to vcera ani vsetko nepresla. ale definitivne som rozhodla, ze tie delfiny chcem, no nasla som tam potom aj 4hod vylet za delfinmi a potom este sledovat veleryby, to stoji raz tolko, no je tam napisane, ze sanca vidiet veleryby je 60%, tak sa rozhodujem ci to risknut alebo nie ;-)
Odpovědět
lenule: to je nabídka s těma plavkama? Já mám plavky a spodní prádlo od VS a nemůžu si je vynachválit. Jinak to video s tou vraždou je děs. petik83: my máme Elieho. Přítel ho chtěl, mě to bylo jedno. je pravda, že od něj jsou ty fotky jistota, že nebude ani jedna pokažená. my máme půldenní balíček za 700 euro ( fotky, video, album)
Odpovědět
Já si dnes prohlížela ty stránky od Kate a krásně mě to naladilo 8-) Už at mají v obchodech trochu lentích věcí at můžem ještě něco pokoupit. Bývalý mi doveze tento týden ten oddací list tak nemusím jít na úřád pro druhopis. Jsem ráda že si to zařizujem tak postupně a v klidu.Ale už se těším ale zároven obávám abychom byli zdraví a nezlomili si např nohu a tak.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja som sa konecne dostala k tomu pisaniu zoznamu co vsetko este potrebujem, som myslela, ze budem mat dlhy zoznam, ale nejak ma nic nenapada :-D
Odpovědět
No k tom u seznamu jsem se ještě nedonutila:)
Odpovědět
Profilova fotka
jen k těm delfínům - nejde o klasické plavání s nimi v bazénu nebo vyhrazeném prostoru, jako třeba v delfináriu, ale odvezou vás na moře a je to o náhodě, buť tam zrovna budou, nebo ne.....nikdo vám nezaručí, že se s nimi potkáte a už vůbec si nepředstavujte focení nebo hlazení ......jen pro info, abyste nebyly případně zklamané.......
Odpovědět
Profilova fotka
@simass dik za info, citala som to tam. je tam aj sukromne plavanie v bazene s nimi, ale to je ovela drahsie. no mna skor laka vidiet ich tak vo volnej prirode. tak, je tam napisane, ze na 90% ich uvidime a ak nie tak mozme ist v iny den zadarmo...tak dufam, ze aspon nieco uvidime a vy ste na tom boli?
Odpovědět
Profilova fotka
@kata13 tak držím palce!! já právě na ně chtěla taky a místní nám to rozmluvili, že je to opravdu "va bank"...ono na to jedno místo, kde se vyskytují v moři, jezdí děnně desítky člunů s turisty, takže z toho delfínci moc odvázaní nejsou a dávají si pozor :-D :-D :-D takže jsme to oželeli, a radši šli na procházku se lvy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simass to vazne? no uvidime, este aj tak popremyslame o tom kde pojdeme
Odpovědět
Profilova fotka
inak zatial sa mi nepodarilo najst rodny list, tak to bude este zaujimave :-|
Odpovědět
To he mrzuté Kate ale snad ho najdeš. Já budu mít zítra ten oddací list tak to příští týden zavezem ke tlumočníkovi. Dnes mi sousedka donesla boty-že by mi je půjčila, přesně takové co jsem chtěla. Nikde je nemůžu sehnat a kdxž je mají-stojí od 2000 nahoru :-| Tak si bud půjčím její nebo pak koupím ty žabky.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja si ani nepamatam kedy som ho naposledy potrebovala, vacsinou mavam take veci na poriadku, no sme sa stahovali hore dole, tak sa niekde zapatrosil. snad ho najdem a nemas foto topanok?
Odpovědět
simass, oni nám říkali, že se může stát, že tam zrovna nebudou, ale nepřipadalo mi, že by to těm delfínům vadilo, ještě se schválně předváděli x-), možná jsme měli štěstí, nevím .. každopádně to byl daleko větší zážitek být s nima v přirozeném prostředí než v nějakém bazénu
Odpovědět
Profilova fotka
@dellores mna tiez viac laka ich vidiet prirodzene v prirode ako plavat s nimi v bazene. aj ked je ten bazen ovela drahsi, ale vidiet ich vo volnej prirode bude pre mna ovela vacsi zazitok ;-)
Odpovědět
Ahojte, rada by som vedela kedy je vacsinou obrad, v akom case. Potrebovala by som to vediet kvoli foteniu, zvolili sme si Ellieho na cely den, ale rozmysleli sme si to, stacil by aj pol dna, len neviem v akom case je obrad, ci sa to da na mieste prisposobit.
Odpovědět
většinou bývá až odpoledne, sami si můžete vybrat hodinu, myslím buď na 14.00 nebo 15.00 nebo 16.00, ale třeba to má každý hotel jinak ...
Odpovědět
sim: taky jsem na ty delfíny chtěla jet, ale slyšela jsem, že buď tam jsou nebo ne a peníze za zážitek jsou v tahu. Kolik chtějí za ty delfíny? Pamatuješ si to? lucil: konečně jsme odeslali smlouvu. Teď už jen platit :-D Takže co ještě nemáš? Už skoro všechno ne?
Odpovědět
zitka: a kam jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
@barrcaa delfiny stoja 40€, co nie je az taka strasna palka
Odpovědět
kata: no tak to není tolik. To je asi jediný výlet na který se těším. I když jsem slyšela, že pokud plaveš s delfínama, tak nemůžeš mít umělé nehty. Tohle ale asi nebude takový. Stejně se jich dotýkat nebudeš....Já budu vyplašená už z toho, že by byl v mé blízkosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to o tych nechtoch som este nepocula, ale ja aj tak umele asi nebudem mat. barco a na ake vylety sa este chystate?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?